Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Európske ťahače ETRC doplnia aj GT-čka. Súčasťou bude aj Formula 4. Príďte sa pozrieť

Nečakane nabitý program zažije SLOVAKIA RING počas víkendu Majstrovstiev Európy pretekov ťahačov (FIA ETRC) 7. až 9. júna 2024. Spolu s plánovanými pretekmi TCR Eastern Europe (TCR EE) napokon uvidíme aj celú plejádu vozidiel a formúl stredoeurópskeho seriálu ESET CUP.

PR článok v Reklamné články
31.05.2024
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Slovakiaring.sk

Európske ťahače ETRC...

Reklamné články

ýto nabitý program konkuruje aj augustovej Veľkej cene SR. Napokon, pôjde o tie isté autá. Seriál ESET CUP zrušil plánované júnové podujatie na Hungaroringu: maďarský okruh totiž mešká s dokončením rozsiahlej prestavby. Okrem ESET CUP v rámci Veľkej ceny SR tak pribudlo júnové podujatie spolu s FIA ETRC.

Na čo sa môžu diváci tešiť? Pretekárske ťahače ETRC domácemu publiku netreba zvlášť predstavovať. Podujatie patrí k najnavštevovanejším u nás. TCR Eastern Europe zároveň prinesie stredoeurópsku špičku populárnych cestovných vozidiel TCR aj s naším Maťom Homolom, ktorý vedie priebežné poradie.

Majstrovstvá Európy pretekov ťahačov (FIA ETRC) Zdroj: Slovakiaring.sk

Majstrovstvá Európy pretekov ťahačov (FIA ETRC) Zdroj: Slovakiaring.sk

ESET CUP diváci poznajú z Veľkej ceny SR: množstvo kategórií a rozmanitých pretekárskych áut, stredoeurópska pretekárska špička k tomu. Okrem šprintov sú v harmonograme aj hodinové vytrvalostné preteky. Chýbať nebudú obľúbené GT3 ako Porsche, Lamborghini, či Mercedes. Na nedávnom podujatí v Maďarsku pretekali v ESET CUPE aj naši najznámejší borci - Štofi Rosina, Maťo Homola, Rišo Gonda a Miro Konôpka. 

Európske ťahače doplnia aj GT-čkaZdroj: Slovakiaring.sk

Európske ťahače doplnia aj GT-čkaZdroj: Slovakiaring.sk

Okrem kapotovaných áut sú tu aj monoposty Formuly 4 s čoraz bohatším štartovým poľom. Sprievodné preteky doplní napokon aj Clio Cup, čím sa celkový počet pretekárskych sérii počas víkendu natiahne na šesť, vrátane vytrvalostných pretekov.

Formula 4 bude tiež súčasťou víkendu FIA ETRCZdroj: Slovakiaring.sk 

Nabitý a vzrušujúci program OMV MaxxMotion GoodYear FIA ETRC Truck Race of Slovakia (7.-9.6.) doplní samozrejme množstvo zábavy pre celé rodiny. Ďalšie informácie nájdete na www.slovakiaring.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA