Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Video: Prvé SUV Ferrari exceluje na snehu!

Ferrari Purosangue nie je autombil, ktorý sa bežne dostane do podmienok mimo cestu. Táto vynímka sa však smrteľníkovi za volantom oplatí. Čo dokáže SUV Ferrari na snehu?

rufus v Video sekcia
28.02.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: ferrari.com

Video: Ferrari Purosangue...

Video sekcia

Prvé SUV Ferrari sa predviedlo v akcii na snehu, rev V12 motora bez turba je to pravé orechové pre milovníkov poctivého výkonu.

Ferrari PurosangueZdroj: ferrari.com

V12 bez turba

Darmo by si v portfóliu značky hľadal model, ktorý má viaceré vyhovujúcich vlastností. Nemusí byť pritom reč o veľkosti vnútorného priestoru, počtu dverí a praktickej využiteľnosti. Tento automobil dokáže nečakane dobre reagovať na akékoľvek možné podmienky.

SUV zatajuje v portfóliu samotný výrobca

Ferrari Purosangue uzrelo svetlo sveta a potešilo náročných zákazníkov už minulý rok v septembri. Aj samotná automobilka s nevôľou pripúšťa, že sa pozeráme na SUV. Podľa všetkého Ferrari nie je výrobca, ktorý vyrába SUV. Presnejším označením je FUV. Táto skratka by sa dala opísať ako dvojičku karosérie typu SUV.

Toto nie je bežné SUV

Toto nie je bežné SUV. S dávkou nadhľadu si tento automobil zaslúžime lásku divákov. To, že je tento model už nejaký čas na trhu dosvedčujú aj viaceré videá, ktoré vznikli ako memento toho, čo táto mašina dokáže.

Ferrari PurosangueZdroj: ferrari.com

Video z Álp

Video ukazuje automobil,  ktorý nemá továrenské nastavenia. Zámerom autorov bolo ukázať schopnosti vozidla v rôznych nehostinných podmienkach. Na základe takého testovania sa Ferrari Purosangue odhalilo na záberoch z rakúskych Álp.

Výkon 724 koní

Ferrari neprekvapí žiadnou zníženou schopnosťou zábavy. S týmto vozidlom sa priprav na poriadne snehové divadlo, driftérske umenie a rev poctivého 12-valcového motora bez turba. Celkový výkon?  724 koní. Ako sa ti toto nepriznané SUV monštrum páči? Podeľ sa s nami s tvojím názorom v komentároch pod článkom.

Ferrari PurosangueZdroj: ferrari.com

Zdroj: Ferrari Purosangue

Video: Ferrari Purosangue exceluje na snehu!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Fiat Panda 4x4 ako moderné SUV pre smotánku!Talianski majstri si dali prekvapivý cieľ. Urobiť z tuctového automobilu zaujímavý artikel...24. Február, 2023
02Rarita ako nová: Ročník 1964, nájazd 35 km! Svetový unikát, jediný na celom svete. Rarita, ktorá sa objavila v ponuke áut na predaj...22. Február, 2023
03BMW 7 s cenovkou BMW 5: Gran Turismo len za 13 900 €!Čo príroda nenadelila na kráse, dopriala autu pod kapotou a prostredníctvom parametrov. BMW...26. Február, 2023