5 tipov pre auto na svadbu

Svadobný deň je výnimočný. Pre ženu teda určite. Veď si oblečie drahé svadobné šaty ako zo žurnálu, nahodí šperky prinajlepšom za niekoľko stoviek eur a všetci budú ospevovať jej krásu. Čo viac si žena môže priať?

admin v Reklamné články
27.11.2017
Diskusia:

5 tipov pre auto na svadbu

Reklamné články

Svadobný deň je výnimočný. Pre ženu teda určite. Veď si oblečie drahé svadobné šaty ako zo žurnálu, nahodí šperky prinajlepšom za niekoľko stoviek eur a všetci budú ospevovať jej krásu. Čo viac si žena môže priať?

Pýtate sa, a čo muž? Muž si oblečie oblek z požičovne, rozlúči sa s partiou slobodných kamarátov a vydá sa do neistej budúcnosti spoločného súžitia. Čo tak si však tento deň plný lásky ešte o niečo vylepšiť? Čo keby sa budúci manžel na tú parádu priviezol v špičkovom aute a predstúpil pred ženu ako PÁN  BOŽSKÝ?

Kde však vziať ten správny model auta? Požičanie auta pre váš svadobný deň nie je vôbec ťažké ani zložité. Dokonca to nie je ani natoľko nákladné, ako by ste si mohli myslieť. I tá najlacnejšia autopožičovňa vám ponúkne toľko možností, až sa vám z toho hlava zakrúti. Tak si poďme pozrieť niektoré z nich.

 5 tipov pre auto na svadbu

5 top áut pre Váš svadobný deň

1. Limuzína je jednoznačne jednotkou a prvou možnosťou pri výbere auta na svadbu. Limuzína s vlastným šoférom je predsa ako vystrihnutá z filmu Pretty Woman a pri pohľade na ňu sa každá nevesta bude cítiť ako v rozprávke. Pokiaľ máte radi klasiku a štýl, Chrysler 300 Stretch Limo s 8 miestami na sedenie bude pre vás to pravé orechové.

2. No, a keďže limuzíny sú naozaj jedným z najvhodnejších a najluxusnejších áut, ktoré vás môžu sprevádzať pri tak dôležitom dni, prichádzame ešte s jedným typom limuzíny, ktorá však pôsobí o niečo robustnejšie. Ak chcete pôsobiť netradične a zároveň luxusne, Hummer H2 Stretch Limo s 15 miestami na sedenie, je pre vás ideálny.

3. Čo tak sa na svoj veľký deň previesť dokonalosťou samou priamo z výrobne Porsche? Porsche Panamera má zrýchlenie z 0 na 100km/h za neuveriteľnej 4,5 sekundy. A to je teda riadny štart do nového života. Úžasný zvuk motora zabezpečí, že zimomriavky po celom tele nebudú mať len svadobné mamičky, ale aj svadobní tatkovia. Hoci vám autopožičovňa ponúkne ku autu na svadbu aj osobného šoféra, bol by hriech aspoň na chvíľu si na ňom nezajazdiť osobne. Čo myslíte?

4. Maserati Levante. Keď nasadnete do Maserati vo svoj svadobný deň, budete sa cítiť ako princ vezúci sa na bál. Priestranné kožené poťahy a najvyššia úroveň komfortu a výnimočné technické zlepšenia vás vtiahnu do sveta úplne novej triedy SUV. Vynikajúci výkon motora nepovolí ani v najextrémnejších podmienkach, a svadobný deň je predsa, tak trochu, nová extrémna podmienka.

5. BMW 520D Xdrive Limousine. Ak nechcete priamo limuzínu, ale niečo podobné a máte radi športový vzhľad auta, BMW 520D Xdrive Limousine dokáže splniť váše očakávania. Hoci má auto športový charakter zároveň nepostráda eleganciu ani štýl. A to je to, čo vo svoj najdôležitejší deň predsa potrebujete.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najrýchlejší VW Beetle na svete: 550 koní a rekordná rýchlosť 328 km/h!Volkswagen Beetle LSR (Land Speed Record) je výnimočný stroj, ktorý pokoril rekord...23. September, 2016
02VIDEO: 3 najhoršie nehody v motošporte, z ktorých zamrazíMotoristický šport je krásny. Vďaka nemu zažívajú vzrušenie jazdci, tisíce divákov pri...7. Apríl, 2014
03Zaujímavá mapa: Najvyhľadávanejšie značky áut na svete! Ktoré sú najvyhľadávanejšie značky áut podľa štátov? Kde na svete sú najväčší automobiloví...6. Marec, 2017