Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Aston Martin

Aston Martin ukázal najvýkonnejšie SUV DBX 707

Imidž automobilky Aston Martin nie je veľmi o ľudových autách, ale to neznamená, že v ponuke musia byť len priemerne výkonné superšporty. Novinkou v portfóliu je úplne nová verzia SUV modelu DBX s extrémnejším výkonom ako malo auto doteraz.

Aston Martin Valkyrie Spider: 330 za hodinu bez strechy

Aston Martin má v ponuke extrémny model Valkyrie, ktorý skôr ako bežné auto pripomína okruhový špeciál. A podobne to aj vyzeralo pri úvodnej produkcii, nezaobišla sa bez problémov, ale tie sa podarilo prekonať. Ale nakoniec sa to podarilo a kupé sa onedlho začne objavovať na instagramových fotkách hrdých majiteľov.

Tajný klub Aston Martin, kde stojí členstvo 2 milióny libier! Čo za ne dostanete?

Každá značka automobilov mieri na inú skupinu zákazníkov, len málo z nich sa snaží pokryť celé spektrum možných požiadaviek. Napríklad BMW či Mercedes, zamerané hlavne na majetnejšiu klientelu, na opačnej strane tu máme napríklad takú Daciu. Sú tu však aj značky, ktoré sú skôr otázkou prestíže a len málo ľudí je tak bohatých, aby si ich dokázalo kúpiť. Napríklad aj taký Aston Martin. Okrem auta si však môžete zakúpiť aj členstvo v ich VIP klube, ktoré je skutočne exkluzívne!

Aston Martin rýchlejší ako F1: Z nuly na 320 km/h za 10 sekúnd!

Keď sa pri vývoji spojí Aston Martin s jednou z najúspešnejších závodných stajní F1-tky, možno očakávať vznik špeciálnej  mašiny. Reč je o výnimočnom Astone Martin AM-RB 001, ktorý osloví  naozaj impozantným zrýchlením! Sleduj video!

 

Aston Martin Vanquish Zagato: Alcantra, karbón a 600 koní!

Pozeráme sa už na 5. dizajnový skvost spolupráce Astona Martin so Zagatom. Aston Martin Vanquish sa rozhodol, že chce toho veľa povedať! Talianska dizajnérska spoločnosť Zagato sa pri tomto návrhu sústredila na zachovanie typického vzhľadu Astona Martin za súčasného „vyšperkovania“ dizajnu modernými prvkami. Tento model nezaujme len použitím karbónu a alcantry! Vanquish Zagato je vďaka tomu konceptom, ktorý určite neprehliadneš!

Aston Martin Jamesa Bonda je na predaj!

Aston Martin. To je stelesnenie elegancie, prestíže a luxusu. Takmer dokonalé auto. A na čom inom by sa mal voziť najslávnejší tajný agent, James Bond? V najnovšom filme Spectre si agent 007 zajazdil na Astone Martin DB10. Auto je to poriadne špeciálne, vzniklo len pre potreby natáčania v extrémne limitovanej edícií, len 10 kusov.

VIDEO: Aston Martin Vantage V12 GT3. Naj zo všetkých Astonov.

Aston Martin, britská značka, ktorej vozidlo by malo patriť do garáže každého gentlemana. Astony sú krásne, elegantné, športové a luxusné zároveň. Nie sú však pre každého. Majú len jednu jedinú chybičku. Tou je cena, ktorá je pre mnohých neodstrániteľným problémom. Ak však máte v pláne v blízkej budúcnosti vyhrať v lotérií, máme pre vás fantastický tip na útratu, ktorú iste nebudete ľutovať.

Aston Martin Lagonda ide do boja proti Rolls-Roycu!

Aston Martin, už len názov tejto anglickej automobilky navodí mnohým zimomriavky. Pôsobí elegantne, je snom každého gentlemana, no aj dravca túžiaceho po rýchlosti. Luxus, výkon a exkluzivita, to sú pojmy, ktoré sa s každým Astonom spájajú už od nepamäti. Obzvlášť v prípade super luxusného sedanu Lagonda!

Aston Martin oživil legendu. Pardon, Lagondu!

Aston Martin patrí k tým najexkluzívnejším a najhodnotnejším automobilkách na svete. Čo vás napadne ako prvé, keď sa povie Aston Martin? Agent 007? Alebo legendárny model DB9? Každopádne ide o veci, ktoré evokujú prestíž a luxus. Presne takým bude aj znovu oživený model Lagonda.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Aston Martin One-77

Testovanie super auta..

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.