Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Bentley

Bentley Flying Spur bude mať hybrid, svet sa mení

Bentley predstavil novú verziu svojho modelu Flying Spur. Kým zatiaľ bol v ponuke s motormi W12 a V8, teraz pribúda nová verzia s ešte menším počtom valcov. Bude eko-vegan-raw, bude plug-in hybridná a bude mať V6-tku pod kapotou.

Bentley Flying Spur je dostupné s V8. Stačí mu?

Bentley má celkom vyprofilovanú ponuku motorov a postupne z ponuky Bentaygy zmizli aj hybrid a naftová alternatíva. Je to logický krok a Bentley sa pri všetkých modeloch aktuálne zameriava na benzínové agregáty.

Bentley Continental Supersport: Najrýchlejší najluxusnejší 3-tonový 4-miestny obor planéty!

Nadchádzajúci skvost Continental Supersport je najsilnejším Bentley vôbec! Rýchlostné parametre posúvajú Bentley bližšie k Dodge Challenger Hellcatu než konvenčným konkurentom svojej triedy ako je Rolls-Royce Wraith! Maximálna rýchlosť 336 kilometrov za hodinu, zrýchlenie z nuly na 100 kilometrov za hodinu za 3,4 sekundy! Nenechaj si ujsť ďalšie detaily najrýchlejšieho 4-miestneho automobilu na svete! 

Bentley Bentayga Coupe možno nebude pravoverné SUV-čko

Bentley len prednedávnom spravilo mimoriadne účinný komerčný ťah a začalo predávať luxusné SUV Bentayga. Už vopred je vypredaná výrobná kapacita na celý rok a automobilka zvýšila plánovaný počet 3 600 kusov na 5 500 kusov. A vyťažiť chce pochopiteľne ešte viac. Bolo ohlásené druhé SUV v ponuke.

Bentley Mulsanne Speed, hriešny luxus uháňajúci viac ako 300 km/h!

Luxusné a drahé autá, ako napríklad aj Rolls-Royce sú povestné svojim luxusom a vysokým výkonom. Obdobne je na tom aj automobilka Bentley, ak neberieme do úvahy jej hlavne športové automobily. Tie zamerané na luxus, ktoré svojimi rozmermi pripomínajú skôr luxusné jachty neberú maximálnu rýchlosť ako tú najdôležitejšiu hodnotu. Superluxusné Bentley Mulsanne v edícií Speed to však zmení!

Bentley Continental Supersports Convertible

Predstavenie super auta..

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Magazín s Michalom Karpatom

Zistiť viac
Hlasujte a vyhrajte skvelé ceny

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.