Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Dodge

Dodge Viper končí svoju púť

Dodge Viper je autom, po ktorom aspoň istú dobu sníval azda každý muž narodený v 80-tych rokoch. Drsné, živé a hlavne živelné auto bolo symbolom rýchlosti a dokonalých jazdeckých vlastností. Takéto hardcore auto to však má dnes poriadne ťažké. Všade vládnu automatické prevodovky, autonómne systémy. Viper je auto zo starej školy, klasický manuál a výkon, na ktorého skrotenie treba naozaj dobrého šoféra. Spravíš chybu, zaplatíš za ňu. Ale to sa už dnes nenosí a preto Viper  s najväčšou pravdepodobnosťou do roku 2017 odíde.

Dodge Viper ACR, okruhový špeciál aj na cesty!

Dodge Viper bol vždy tak trocha iným superšportom. Bol dravý, bol surový a neodpúšťal. Bolo to auto pre skutočných chlapov, ktorí si s ním dokázali podariť. Jednu dobu sa zdalo, že sú dni Viperu už spočítané, no nie je tomu našťastie tak. Práve naopak, prichádza najostrejšia verzia do cestnej premávky s prívlastkom ACR.

Dodge Viper, zhasínajúca hviezda sa posledný krát snaží zabojovať

Viper. Dodge Viper. Auto, o ktorom sníval v mladosti asi každý z nás. Krásne, dynamické a hriešne rýchle auto. Patrilo medzi špičku. Postupom rokov sa stala jedna veľká chyba. Viper zaspal na vavrínoch a dravá konkurencia ho nekompromisne prevalcovala. Zmenil sa názov, pozastavila sa výroba, cena bola vysoká. Automobilka sa tvárila, že to tak má byť a Viper bol vždy čímsi exkluzívnym, čo si nemôže dovoliť každý. Dodge Viper chce dostať ešte jednu šancu.

Dodge Challenger, prekoná legendárneho Mustanga?

Ford Mustang, to je auto, o ktorom sníva azda každý jeden muž. Nie je to však jediná možnosť, ako mať poriadne muscle car. Mustang sa snaží sledovať moderné trendy, ísť s dobou, no vytráca sa jeho pôvodný duch, ktorý bol súčasťou každého modelu zo 60. a 70. rokov. Dodge ide iným smerom, snaží sa uctievať si pôvodnú kultovú legendu. Čo vy na to?

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.