Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Honda

Honda HR-V prichádza na slovenský trh, pozrite si s akými cenami

Honda nedávno ukázala, či skôr postupne odhaľovala, novú generáciu modelu HR-V. Je už tretia v poradí a prináša množstvo noviniek, z ktorých tou najzásadnejšou je dizajn. Kým ostatné modely majú zložité tvary a mnoho línií, nová generácia HR-V prichádza s jednoduchosťou. A rovnako jednoduchá bude aj cenová ponuka modelov.

Honda Civic sa ukázala v novej generácii, má miernejší vzhľad

Honda ukázala novú generáciu obľúbeného modelu Civic. Ale zatiaľ o ňom veľa nevieme, máme však základné pohľady na auto. Európska verzia sa v ponuke a na cestách objaví na jeseň 2022 a dovtedy bude ešte veľa času na predsavenie pohonných jednotiek.

Honda Civic deviatej generácie: Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe?

Honda Civic je pre automobilku neodškriepiteľne dôležitým modelom. Veď inak by už nebola v pláne jedenásta generácia. Práve teraz však za ceny výrazne pod 10-tisíc začínajú vybiehať kusy deviatej generácie. Tá sa vyrábala v rokoch 2011 až 2017. Trochu kratší životný cyklus zapríčinil prechod na prepĺňané motory.

Honda HR-V bude iba hybridná a bude mať viac miesta

Najnovšia generácia Hondy HR-V už klope na dvere a je kompletne novým modelom, ktorý s predchodcom zdieľa len názov. Bude mať hybridné ústrojenstvo a ponúkne praktický interiér, čiže nič nezostane dlžná povesti predchádzajúcej generácie.

Honda CR-V sa odeje do športového kabátu, prichádza Sport Line

Nový modelový rok znamená pre Hondu CR-V nielen novú výbavu Sport Line. Prináša aj niekoľko zmien v samotnom aute. Teda skôr na ňom. Hybridná technológia, ktorú vozidlo využíva totiž dostane nové označenie. Po menšom Jazze bude ďalším modelom, ktorý hrdo ponesie názov e:HEV.

Honda drahšia ako Ferrari: 27-ročná, nájazd len 49 617 km!

Limitovaná edícia. Len 483 vyrobených kusov na celom svete. Akú hodnotu môže mať funkčný exemplár s rokom výroby 1993? Extrémnu cenovku naznačuje extravagantná červená. Táto lahôdka z ponuky voľných automobilov na trhu je na predaj za cenu Ferrari. Na kúpu tejto raritnej Hondy si priprav 251 600 eur! Aké prekvapenie ponúka pod kapotou?

Honda Civic 2017 po prvý krát na fotografiách.

Honda Civic sa v najnovšej, už desiatej generácií predáva dlhšiu dobu. Bohužiaľ nie u nás, zatiaľ len v zámorí. No aj na starom kontinente sa určite populárneho Japonca čoskoro dočkáme. Veľa zmien na Civic v porovnaní s verziou pre USA nečaká. Pôjde skôr len o kozmetické vylepšenia a drobnosti. Na svete sú ale prvé fotografie z testovania. Civic má síce maskovanie, no mnohých určite aj tak zaujme. Predsa len, jeho priaznivci sa dajú rátať na tisíce. A nielen na našich cestách. Dokáže si nový Civic udržať dobré meno? Dá svetu zaujímavé atmosférické štvorvalce, ako to vie len Honda? A ako bude vyzerať?

Honda S2000 dostane pod kapotu 3 valce!

Keď sa povie Honda S2000, asi každý si vybaví malý, ľahký a športový roadster. No ak sa povie trojvalcový motor, pravdepodobne vás napadne hocičo, len nie športové vozidlo. Časy sa ale menia a už aj 3 valce majú byť synonymom zábavnej jazdy. Uvidíme, aký bude výsledok.

Honda Project 2&4, auto s duchom motorky Moto GP!

Autá by mali byť o hravosti. O zábave a potešení z jazdy. Iste, prioritou je stále presun z jedného do druhého bodu, to však hovoríme o obyčajných približovadlách. Auto v pravom slova zmysle musí mať nejakú emóciu, silu. A teraz ju prináša Honda, ktoré kedysi začala svoje automobily tvoriť s inšpiráciou vo svete motocyklov.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Honda Civic 10. generácie bude ešte lákavejšia!

Honda Civic kedysi lámala rekordy v predajnosti. Japonský kompaktný hatchbag bol synonymom kvality, precízneho dielenského spracovania a športového ducha. Vynikajúce jazdné vlastnosti predajom len pomáhali. S príchodom poslednej, deviatej generácie však zmizol šarm Civicu a predaje klesli. Rok 2014 bol napríklad v porovnaní s rokom 2007 trojnásobne slabší. Biedne predaje chce zvýšiť nová generácia, ktorá už bude konečne Civic ako sa patrí.

Honda S660 sa teší extrémnej obľube. Všetky sú už vypredané!

Honda prišla len tento rok s malou športovou záležitosťou, s modelom S660. Je určená prioritne pre Japonská trh, kde sa miniautá predávajú najlepšie. Dôvod? Málo miesta, hustá doprava a samozrejme aj ekonomickejšia prevádzka. To sú dôvody, prečo Japonci uprednostňujú menšie vozidlá. No niekedy sa chcú aj trošičku vyblázniť, práve preto vznikla Honda S660.

Honda Civic 10-tej generácie je športovejšia, ako kedykoľvek predtým.

Honda Civic sa už od nepamäti teší mimoriadnej obľube. Vynikajúce jazdné vlastnosti v spojení so spoľahlivosťou a japonskou kvalitou, to sú faktory, vďaka ktorým si zaslúžila celosvetový status legendy. Okrúhla desiata generácia bude však iná, ako kedykoľvek predtým. Už len letmý pohľad na ňu značí, že sa bude jednať o čosi extra. Honda sa chce navrátiť k svojim športovým koreňom. Jednoznačným signálom je aj jej comeback do kolotoča F1, kde dodáva pohonné jednotky pre britskú stajňu McLaren. Nový Civic je skutočnou ódou pre dušu.

Honda NSX po 25 rokoch ide znovu dobyť svet!

Honda NSX sa stala pre množstvo milovníkov japonských áut doslova modlou. Prvý krát sa dostala do výroby v roku 1990. V tom čase šlo o absolútnu špičku, ktorá sa žiaľ nedočkala nástupcu. Ten prišiel až teraz, Honda NSX sa dočkala znovuzrodenia a do výroby by sa mala dostať v roku 2016.

Honda S1000. Menší nástupca legendárnej S2000-cky.

Tretia najväčšia japonská značka sa snaží dostať do povedomia verejnosti ďalším modelom. S2000 je živou legendou a vynikajúcim superšportom. Honda však chystá novinku, ktorá nepriamo nadviaže na tento japonský hurikán. Pripravuje sa menšia Honda S1000.

Honda Accord v Európe končí!

Japonské automobilky majú u nás mimoriadne veľa priaznivcov. Accord bol pred pár rokmi nesmierne obľúbený. Šlo o pohodlný a priestranný sedan. Potom sa v podobnej cene objavil nový módny hit. Na trhu sa objavili populárne SUV. Ponúkli vyšší podvozok, väčší batožinový priestor, lepšiu priechodnosť, lepší výhľad. A na sedany sa začalo zabúdať. Obeťou nového trendu je po novom aj Honda Accord, ktorá dáva Európe zbohom.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.