Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Hyundai

Hyundai vylepšuje svoj Ioniq 5, dojde ďalej

Automobilka Hyundai má v ponuke niečo, čo sa dá, bez okolkov, označiť za jedno z najlepších elektrických SUV, ktoré vyzerajú ako veľký hatcbhack. Ale vážne, Ioniq 5 je jedným z najlepších aktuálnych elektromobilov a Hyundai ho ešte ďalej vylepšuje a dáva mu úplne nové funkcie a parametre.

Hyundai Casper je najkrajší malý crossover

Nie každé nové auto je elektrické, stále je a aj veľmi dlho bude trh pre autá, ktoré majú spaľovací motor. A malé mestské auto s odhodlanou a drsnou vizážou, ale zároveň milým celkovým vzhľadom si vždy zákazníkov nájde. Nový Hyundai Casper vyzerá naozaj perfektne, ale má jednu výraznú nevýhodu.

Hyundai i20 má v triede ťažkú úlohu, má však dobré vstupné predpoklady na úspech

Hyundai má aktuálne v ponuke najnovšiu generáciu mestského modelu i20. Je zaujímavá aj vďaka tomu, že má prvýkrát verziu i20 N. Avšak to nie je všetko, čo ponúka. Má hneď niekoľko motorov a riešení, ktoré sú rozhodne zaujímavé aj ak nebudeme práve myslieť na vrcholnú verziu.

Hyundai Ioniq 5 môžete kúpiť už za 41 390 eur, ale priplaťte ešte 3 000

Automobilka Hyundai zverejnila slovenský cenník modelu Ioniq 5. Je to najpokrokovejší elektromobil, ktorý automobilka ponúka a pripojí sa tak k elektrickým modelom Ioniq a Kona. Nový Ioniq 5 prichádza s tvarmi, ktoré by sa dali označiť za prebraté z konceptu, ale sú naozaj reálne.

Hyundai i40: Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

Hyundai má naozaj široké portfólio vozidiel. Ale nie všetky sa dostanú aj na náš trh. Avšak model i40 figuroval aj u nás a postavil sa do strednej triedy čelom proti Volkswagenu Passat a Fordu Mondeo. Predaje neboli závratné, ale to nič nemení na fakte, že automobilka si svoje domáce úlohy spravila veľmi dobre a tento model je stále veľmi príjemný.

Hyundai nezanevrel na vany, ukázal 11-miestny model Staria

Ak ste pozerali niekedy vízie ako by mali autá vyzerať v budúcnosti, tak zjavne nie ste sami. Určite sa sci-fi víziami inšpirovali aj dizajnéri automobilky Hyundai. Nový minivan Staria však automobilka neoznačuje ako minivan miesto toho používa označenie MPV.

Hyundai pridáva športovo ladenú verziu Tucson s označením N-Line

Hyundai Tucson je stále horúcou novinkou, aj keď sa postupne etabluje na slovenských cestách. Jeho avantgardné tvary sú po konzervatívne ladených predchodcoch stále neopozerané. Teraz k základným tvarom pridáva novú verziu N-Line.

Hyundai rozšíri paletu crossoverov o najmenší Bayon

Hyundai má už teraz celkom širokú ponuku crossoverov a SUV. Najnovšie pribudli vlastne všetky nové a modernizované. Faceliftu sa dočkala Kona a novej generácie Tucson a Santa Fe. O dotupnosti väčších modelov za oceánom nebudeme hovoriť, teraz sa portfólio rozšíri o menší model.

Hyundai predstavil vreckovú raketu, i20N bude serióznym hothatchom

O tom, že by mal Hyundai pripraviť športovo zameranú verziu i20N sa hovorilo už pri predchádzajúcej generácii, ale automobilka mala v pláne niečo iné. Výkonná verzia i20N prichádza teraz, v rámci príchodu najnovšej, už tretej generácie modelu. A Hyundai nenechal nič na náhodu.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Hyundai i30N sa dočkal automatu, prichádza s faceliftom

Hyundai i30N patrí medzi najpredávanejšie hothatche na Slovensku. Nie patrí medzi ne, je na vrchole predajov. To znamená, že aj napriek špecifickosti je veľmi dôležitým modelom automobilky. Nie je sa čomu čudovať, keď má dobré jazdné vlastnosti. Teraz prichádza jeho modernizovaná verzia s niekoľkými novinkami.

Hyundai i30 (GD): Aký je a na čo si dať pri kúpe pozor

Bola to práve i-tridsiatka prvej generácie, ktorá začala ťaženie Hyundaiu nie iba ako low-cost automobilky. A ešte viac sa na tomto podpísala druhá generácia modelu, ktorá pridala naozaj pekné tvary a zaujímavé motory.

Hyundai Santa Fe: Keď očakávate facelift a príde nová generácia

Hyundai len pred necelými tromi rokmi prestavil novú generáciu modelu Santa Fe, ktorá je vo všetkom lepšia ako tá predchádzajúca. Dokonca nahradila jedna verzia obe predchádzajúce veľkosti. Štvrtá generácia však odchádza do skoršieho odpočinku, lebo prichádza piata.

Hyundai ide do boja, Tucson N dostane 344 koní!

Keď sa ešte pred pár rokmi povedalo Hyundai, mnohých napadol automobil nevalnej kvality. Potom sa začala zlepšovať kvalita a Hyundai sa zdal zdatným konkurentom aj takému velikánovi, akým je Škoda. Lenže to značke nestačilo. Začali hľadieť aj do menej bežných vôd, do motošportu. Hyundai prišiel s divíziou N, ktorá dala aj nám, smrteľníkom možnosť dostať sa k pekne ostrému autu za rozumné peniaze. Teraz chcú spraviť ostrejším aj poriadne masívne SUV-čko.

Hyundai Kona: Dostupné 4x4 za 15 000 €!

Kórejské SUV je oficiálne v predaji. Prekvapuje aj podstatným údajom, ktorý často rozhoduje o výbere vozidla, obzvlášť v husto osídlenom segmente malých SUV. Cena štartuje pod hranicou 15 000 eur! Štýlové SUV s priaznivou cenou - Hyundai Kona rozhodne zaujme! Sleduj video!

Hyundai i30 dostane 275 koní! Bude to raketa!

Hyundai a hot-hatch. Spojenie, ktoré bolo doteraz nepoznané. Realita sa mení a kórejský výrobca u nás veľmi populárnych automobilov skúsi zamútiť vodu aj v novej oblasti. Predpoklady má dobré, za základ si zvolil obľúbený model i30, z ktorého sa po riadnej dávke steroidov stane i30 N. A podkúri aj známejším hot-hatchom!

Hyundai i30 novej generácie sa blíži

Hyundai i30 sa v posledných rokoch teší mimoriadnej obľube. Niet divu. Od roku 2007, kedy prišiel vo svojej prvej generácií, prináša príjemný dizajn, prijateľnú kvalitu a rozumnú cenu. Navyše Kórejci z posledných rokov sú kvalitatívne kdesi celkom inde, ako paródie na autá z východu deväťdesiatych rokov. A ani nevieme ako, je tu už tretia generácia populárnej tridsiatky.

Hyundai i20 Sport, alebo s 1 litrom a 3 valcami do útoku!

Športové verzie malých automobilov, takzvané hot-hatche sú tu s nami už od nepamäti. športové Peugeoty 205, VW Golf a iné sa vždy tešili popularite a občas sa stali kultom. Motor nabral na objeme i výkone, radosť jazdiť. Hyundai nám ukázal presne opačný prístup. Zmenšiť motor a až tak prísť so športovou edíciou.

Hyundai Ioniq, taký modernejší Prius.

Toyota Prius bola bezpochyby malou evolúciou vo svete hybridných automobilov. Aj dnes ju relatívne často môžete stretnúť na našich cestách, no doba ide dopredu a k zelenej eko vlne sa pripájajú aj ďalší výrobcovia. Napríklad taký Hyundai, ktorý chce s modelom Ioniq poriadne zamiešať karty.

Hyundai H350, kórejský konkurent pre Transit?

Ford Transit je vo svojej triede žijúcou legendou. Podobne napríklad aj Mercedes-Benz Sprinter či VW Crafter. Na pole malých úžitkových vozov sa vydáva aj Hyundai. V posledných rokoch zapracovala automobilka na kvalite, čo sa prejavilo aj nárastom obratov. Teraz prichádza automobilka do novej, neprebádanej oblasti, v ktorej chce bodovať. S čím prichádza?

Hyundai i30 N, budúci kat pre Golf R?

Niekto si možno hovorí, ako sme len mohli porovnať nejakého tuctového Kórejca s legendárnym Nemcom, ktorý pre tisíce predstavuje absolútny vrchol automobilového priemyslu? Nedostižný Golf má ale v súčasnom svete mnoho konkurentov, Honda, Renault, Peugeot, Seat, všetci tí si dovolili vytiahnuť svoje zbrane. A pridáva sa aj Hyundai.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.