Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Hyundai

Vylepšený Hyundai Bayon útočí na náš trh, vieme aj ceny

Hyundai Bayon stále nedávno dokázal ponúknuť menšiu alternatívu ako je Kona. Môže za to aj fakt, že Kona sa zväčšila. Model Bayon sa stal úplne základným stavebným kameňom ponuky crossoverov kórejskej automobilky. Je nastavený pre segment B a patrí na jeho úplný začiatok.

Hyundai Kona Electric kráča stopách väčších EV značky

Hyundai valcuje predaje. Po roku 2022, kedy mal najpredávanejšie vozidlo na našom trhu ale prišiel trochu útlm. Aktuálne je model i30 za rok 2023 druhý, lebo sa naplno rozbehla výroba Škody Octavia. Ale to nič nemení na úspechu celého portfólia kórejského výrobcu. Najnovším, teda jedným z najnovších, želiezok v ohni je Hyundai Kona. Prináša výraznú pluralitu verzií, kde okrem hybridu, či klasickej spaľovacej verzie výlučne na benzín dokáže ponúknuť aj elektrickú alternatívu.

“Nové” ruské auto je Hyundai s prelepeným logom!

Produkcia áut si v poslednom období prešla v Rusku radikálnou transformáciou. Dôvod je jednoduchý, vojna na Ukrajine. V reakcií na ňu niektoré automobilky ruský trh opustili úplne, niektoré ostali, niektoré odišli len naoko. Výpadok sa Rusko snaží kompenzovať vlastnou produkciou. Okrem zmŕtvychvstania Moskviča a zvýšenia produkcie Lady vznikajú aj nové automobilky. Niektoré naozaj nové, iné sú len preznačené pôvodné značky. Zaujímavá je aj značka Solaris, ktoré v podstate existuje len marketingovo.

Hyundai Tucson má už oficiálne európsky facelift

Automobilka Hyundai má niekoľko základných a najzásadnejších modelov. Medzi SUV to paradoxne nie je model Kona, ale modelu Tucson, ktorý je optimálnym rodinným vozidlom pre väčšinu ľudí. Vlastne väčšina z nich nebude potrebovať nič iné. Je to, čisto teoreticky, tretia generácia modelu, medzi ktorými bola ešte jedna hra s označením iX35.

Hyundai i30 ukázal ďalší facelift, atmosféra ostáva

Automobilka Hyundai vylepšila svoj bestseller, model i30. Je jedným z najúspešnejších modelov celkovo a zaradí sa určite niekde za Tucson, ktorý je globálne populárnejší. Hyundai i30 ale už má popularitu na našom trhu a hovorí o tom aj fakt, že v minuloročných predajoch sa práve tento model dostal na tretie miesto v predajných číslach. Je hneď za Škodou Octavia a za Kiou Ceed.

Hyundai ST1 je elektrická Staria pre pracovné nasadenie

Automobilka Hyundai predstavila novú verziu modelu Staria. Síce je faktom, že futuristické tvary sú podobné, ale automobilka prezentuje toto vozidlo ako nový komerčne použiteľný model. Nie je to MPV, je to jednoducho LCV, čiže ľahké vozidlo pre komerčné použitie. U nás je označované ako úžitkové. Novinka predvedie všetky atribúty pôvodného auta, ale pridá k nim lepšiu využiteľnosť zadnej časti vďaka rôznym nadstavbám a tiež dokáže doplniť aj spomenutý elektrický pohon. Práve ten je najvýraznejším rozdielom.

Hyundai Bayon preskočil do modernizovanej fázy

Hyundai má hru crossoverov veľmi dobre rozbehnutú a ukazuje, že je kompetentný v celej škále od tých najmenších až po relatívne veľké modely. Veď začína modelom Bayon a u nás končí modelom Santa Fe. To však nie všetko, sú trhy, kde ponúka aj väčšie automobily, ktoré sú už takmer na úrovni u nás predávaného modelu BMW X7. Ale naspäť k tým malým. Bayon ako základ ponuky prechádza modernizáciou.

Hyundai spravil zo šialeného Ioniq 5 N ešte väčšie šialenstvo pár dielmi

Začneme tým, čo je Ionic 5. Reálne je Ioniq 5 model elektrického vozidla, ktorý ukazuje výrazne futuristické tvary a niektoré avantgardné riešenia vrátane kamerových spätných zrkadiel. No a verzia N k všetkému tomuto pridáva ešte poriadnu porciu výkonu a šialené jazdné vlastnosti v každom scenári vrátane driftovacieho režimu.

Hyundai inovoval aj Tucson N-Line, tiež má nový interiér

Kórejská automobilka Hyundai nedávno zverejnila to ako bude vyzerať kórejská verzia modelu Tucson do budúcna. Vtedy však neprichádzala alternatíva s označením N-line. Tá je na programe dňa teraz a na prvých fotkách vidno už aj modernizovanú alternatívu zozadu. Inovácie sa nesú vo veľmi podobnom duchu ako boli predvedené na obyčajnejších možnostiach v ponuke.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Hyundai ukázal nový Tucson, zmeny sú najmä vnútri

Hyundai predviedol novú verziu svojho obľúbeného SUV Tucson. Dlhodobo patrí medzi najpredávanejšie vozidlá na našom trhu, ktoré nie sú logo tejto značky a preto je dôležité pristupovať ku vylepšeniam veľmi obozretne. Presne to Hyundai spravil a jednoducho vylepšil to, čo bolo dobré a to čo bolo možno kritizované zmenil a posunul vozidlo do budúcnosti.

Hyundai Ioniq 6 s pohonom zadnej nápravy: Koľko dá na nabitie?

Hyundai celkom zaujímavo pristupuje ku použitiu elektrického pohonu vo svojich modeloch. Buď predvádza vozidlá, ktoré vyzerajú, že sú elektrické, ale spaľujú naftu, čiže Staria, alebo majú univerzálnu platformu ako Kona. Úplným extrémom sú však úplne elektrické vozidlá na dedikovanej platforme. To sú práve Ioniq 5 a Ioniq 6.

Test: Hyundai Staria - Budúcnosť čaká aj bez elektriky

Aktuálna situácia na trhu MPV, či skôr vanov je veľmi zvláštna. Je pár zabehnutých hráčov a niektorí si rozmysleli použitie spaľovacieho agregátu a ponúkajú iba elektrický pohon. Áno, pozeráme sa na koncern Stellantis. Naproti tomu Hyundai vyzerá ako elektrické auto s novým modelom Staria, ale zároveň predvádza, že dokáže využiť stále spaľovací agregát bez akýchkoľvek vážnych problémov.

Hyundai Ioniq 5 MY23 je veľká zmena v pôvodnom šate

Hyundai Ioniq 5 je auto, ktoré stále púta pozornosť všade, kde sa objaví. Na prvý pohľad vyzerá ako obyčajný hatchback, ale potom zistíte, že nemá 4,4 metra ako obyčajné vozidlá nižšej strednej triedy, ale má na dĺžku až takmer 4,7 metra a predvádza, že je skôr crossoverom medzi MPV, SUV a práve hatchbackom. Kým zo začiatku výroby malo auto niekoľko nedostatkov, výrobca ich odstránil v priebehu ďalších modelových rokov a je teraz lepším vozidlom, aj elektromobilom ako predtým. Čo sa teda zmenilo a ako to zasiahne využitie vozidla?

Toto je SUV Hyundai za 6 500 €!

Hyundai sa v posledných rokoch vyšvihol z pozície outsidera na priečky svetových výrobcov prvej kategórie. Juhokórejský výrobca kedysi nedisponoval najvyšou kvalitou, jeho autá neboli príliš obľúbené a už vôbec nie spoľahlivé. Doba sa zmenila a modely ako i30 či i20 začali prinášať prvé predajné úspechy na celosvetovej úrovni. Automobilka sa pre mnohých stala prvou voľbou a ide určite o atraktívnu voľbu. V niektorých končinách sveta vie ale Hyundai zatlačiť na cenu takým spôsobom, z akého sa až zatočí hlava.

Najškaredšie auto pre dobrodruhov: Hyundai Creta Adventure za 16 000 €

V rebríčku najpredávanejších modelov značky Hyundai na celom svete sa Hyundai Creta umiestnil na 3. mieste. Ostatné úspešné modely značky sú u nás populárne. Model Creta sa však u nás nepredáva. Dôvodom môže byť aj vzhľad, je škaredý? 

Hyundai šokuje, nové Santa Fe je úplne iné

Hyundai Santa Fe začínal na prelome milénia ako auto, ktoré malo strašne oblé tvarovanie. Od toho času sa vyvinul do naozaj pekného zástupcu triedy, u nás veľkých, SUV. Hyundai Santa Fe je aktuálne príjemným vozidlom, ktoré je na trhu relatívne krátko, ale aj napriek tomu ho čaká nová generácia, situácia sa pritom opakuje a toto sa už stalo v minulosti. Ak by sme boli veľmi kritickí, tak Hyundai predvádza už 6. generáciu tohto obľúbeného modelu. A 6. generácia prichádza s výraznejšou kontroverziu ako dve predchádzajúce.

Na akcii Môj deň s Hyundai sme si skúsili novú Konu

Keď automobilka Hyundai vypustila prvé obrázky modelu Kona do sveta, bolo jasné, že toto nebude nudný a vizuálne nezaujímavý kúsok. Teraz postupne prichádza na slovenský trh druhá generácia a u jednotlivých predajcov sa v najbližšej dobe môžete na ňu pozrieť. My sme si Konu vyskúšali na akcii Môj deň s Hyundai, ktorá sa konala na Slovakiaringu.

Hyundai posunul Ioniq 5 ku pocitu vozidiel N výkonom, akusticky aj technologicky

Je to tu! Hyundai predviedol to, o čom sa šepkalo už poriadne dlho. Fakt je, že Kia predviedla model EV6 s brutálnym výkonom a zrazu bol Hyundai na ťahu. Zdieľa predsa niektoré podobné koncernové veci a vysoký výkon bol teda len záležitosťou času. Nový Hyundai Ioniq 5 N je teda novinkou, ktorá zadupe do zeme všetky teórie o nudnosti elektrických vozidiel.

Hyundai i20 s faceliftom konečne aj u nás

Hyundai i20 ani nevyzerá, že pôsobí na našom trhu už dostatočný čas na to, aby dostal modernizáciu v rámci obnovenia v strede životného cyklu modelu. Na trhu je už od roku 2020. Tento facelift prichádza s niektorými zaujímavými vylepšeniami, ale nie je to nič úplne zásadné. Veď samotné auto je aj tak to stále príťažlivým vozidlom. Teší sa stále záujmu verejnosti a dostáva sa do vozových parkov nejednej rodiny.

Hyundai N Vision 74 je delo: 680 koní, dojazd až 600 km!

Hyundai N Vision 74 je novinka, ktorá prináša strhujúce parametre a vodíkový pohon. To nie je všetko. Táto beštia sľubuje dojazd až 600 kilometrov. Pozeráš sa na najvýkonnejšie "N-ko" všetkých čias. Dostane sa vodíkové delo do výroby? 

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.