Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Hyundai

Lacnejší Land Rover: Nový Hyundai Santa Fe

Štandardná stratégia je preraziť vlastným nápadom a zaujať s originálnym imidžom. Stále častejšie však uspejú tí, ktorí dokážu kopírovať vlastnosti alebo vzhľad drahších modelov za menej peňazí. Land Rover pre chudobných!

Hyundai posúva model Kona vyššie

Kona je tým crossoverom, ktorý ma vytvárať imidž kórejskej automobilke a prinášať ľuďom zážitky z používania crossoveru a tiež potenciál pre jazdu terénnymi nerovnosťami. Prvá generácia bola relatívne úspešná a ukázala, že táto cesta bude tou správnou. Vozidlo sa v Južnej Kórei ukázalo v roku 2017, počas svojho života malo facelift a teraz prichádza nová generácia.

Novinky na trhu: Ceny stanovil Hyundai Ioniq 6 a aj Renault Austral

Automobilky Hyundai a Renault uvádzajú svoje najnovšie modely na trh v rovnakom časovom harmonograme. Je to z dôvodu, že na jeseň prichádzajú nové modelové roky. Novinkami sú, v tomto prípade, úplne elektrický Hyundai Ioniq 6 a elektrifikovaný Renault Austral. Sú síce z rôznych tried, ale elektrifikáciu portfólia majú spoločnú.

Najluxusnejší Hyundai za cenu Fabie!

Hyundai je automobilka, ktorá dlhé roky bojovala s nekvalitou výroby. Jej autá nemali najlepšiu povesť, v posledných rokoch sa to však začalo pomaly meniť k lepšiemu. V súčasnosti je Hyundai obľúbenou automobilkou, no stále si ju vyberajú hlavne zákazníci hľadajúci ideálny pomer cena/výkon. Aj Hyundai má však auto, ktoré mnohých možno prekvapí.

Hyundai Tucson (TL): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného

Hyundai v roku 2015 ukončil predaj modelu ix35 a vrátil sa k slovnému názvu svojho SUV umiestneného v segmente C. V tom čase bol Tucson výrazným pokrokom nielen z hľadiska technológii, ale najmä z hľadiska dizajnu. Oblé tvary ix35 šli do histórie a prišla ostrejšie rezaná novinka so staronovým označením.

Hyundai predvádza špeciálnu sériu Play pre i30, Bayon a Tucson

Automobilka Hyundai na náš trh pripravila špeciálnu sériu, ktorá prináša zvýhodnenie ceny výbavy pre konečného zákazníka. Tentoraz bude označená slovom Play a bude dostupná pre 3 modely. Základnou myšlienkou ponuky tejto série je snaha priniesť viac výbavy za rozumnú cenu.

Najzvláštnejší Hyundai Veloster končí!

Ak sa povie Hyundai, človek si ho obvykle spojí s jeho neslávnou povesťou z doby 90-tych rokov, niekto ďalší si predstaví jeho obľúbené modely, napríklad i20 alebo i30. Kompaktný športiak s logom Hyundai? To si dokáže predstaviť len málokto. Alebo ozajstný znalec. Ide o Hyundai Veloster, ktorý mnoho ľudí možno ani len nevidelo, o poznaní jeho mena ani nehovoríme. Bolo to jedno z posledných áut, ktoré boli tak iné, až si svoju klientelu nenašli a museli odísť.

Hyundai ukázal športové elektrokoncepty, budú jazdiacimi laboratóriami

Hyundai len nedávno ukázal nový model Ioniq 6 a už k nemu oznámil aj technické údaje. Avšak tieto novinky nie sú jedinými zaujímavosťami, ktoré automobilka predviedla. Ešte viac šokujú dva koncepty, ktoré majú byť laboratóriami na testovanie nových technológií. Čo teda Hyundai ukázal?

Hyundai odhalil výzor nového elektromobilu Ioniq 6

Automobilka Hyundai tiež postupne pracuje na rozširovaní svojej elektrickej ponuky. Po masívne úspešnom modeli Ioniq 5 prichádza jeho väčší a inak tvarovaný brat Ioniq 6. Nový model má byť štýlovým a uhladeným takmer štvordverovým kupé konkurujúcim napríklad vozidlu Tesla Model 3 a Model S.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Hyundai Tucson PHEV: N Line je cesta

Hyundai so súčasnou generáciou modelu Tucson nadviazal na výrazné úspechy predchádzajúcej generácie. Už tá je aktuálne viditeľná na cestách v hojnom počte a počty tejto súčasnej sa stále rozširujú. My sme si vyskúšali ďalšiu z ponúkaných verzii a konkrétne jednu z najlepších. Je to tá najvýkonnejšia, ale zároveň najzaujímavejšie vyzerajúca. Skúsili sme si plug-in hybrid s pohonom všetkých štyroch kolies a s výbavou N Line. Čo je na tomto aute najzaujímavejšie?

Hyundai vylepšuje svoj Ioniq 5, dojde ďalej

Automobilka Hyundai má v ponuke niečo, čo sa dá, bez okolkov, označiť za jedno z najlepších elektrických SUV, ktoré vyzerajú ako veľký hatcbhack. Ale vážne, Ioniq 5 je jedným z najlepších aktuálnych elektromobilov a Hyundai ho ešte ďalej vylepšuje a dáva mu úplne nové funkcie a parametre.

Ktorý Hyundai Ioniq 5 zvoliť? Zadokolku, či štvorkolku?

Hyundai má v ponuke model Ioniq 5, ktorý stále vyzerá ako z budúcnosti. Má výrazne hranaté a minimalistické tvary a zároveň vyzerá stále ako hatchback nižšej strednej triedy. Tento dojem je až do momentu pohľadu na disky, alebo do zaparkovania vedľa, napríklad Hyundaiu i30.

Test: Hyundai i20N – Malý bojovník vo famóznej forme

Keď Hyundai začal s i30N, tak po počiatočných obavách ukázal, že spravil výborný hothatch. A z toho receptu zobral to najlepšie, zlepšil všetky slabiny a vytvoril aj i20N. Menší brat prichádza po dlhom čakaní, lebo očakávanie N-kového modelu bolo už v minulej generácii modelu.

Test: Hyundai Ioniq 5 – Ľahké sci-fi

Stále nemáme bežne dostupné lietajúce autá. Také  boli predstavy o doprave pred 50 rokmi. Ale aj tak treba podotknúť, že táto budúcnosť, v ktorej žijeme sa vyvinula naozaj zajímavo. Dôkazom je aj plne elektrický automobil Hyundai Ioniq 5.

Nové terénne Hyundai combi delo: Väčšie ako Superb, Passat, dobré ako Volvo!

Populárna Škoda Superb a VW Passat má nového rivala. Automobilka Hyundai prichádza s novým veľkým terénnym combi, ktoré má potenciál zvalcovať konkurenciu! Nenechaj si ujsť zaujímavé parametre. Čo dokáže konkurencia Volva V90 CC a Audi A6 Allroad z Južnej Kórey? 

Hyundai Casper je najkrajší malý crossover

Nie každé nové auto je elektrické, stále je a aj veľmi dlho bude trh pre autá, ktoré majú spaľovací motor. A malé mestské auto s odhodlanou a drsnou vizážou, ale zároveň milým celkovým vzhľadom si vždy zákazníkov nájde. Nový Hyundai Casper vyzerá naozaj perfektne, ale má jednu výraznú nevýhodu.

Test: Hyundai Santa Fe Hybrid – Schovaný veľký pokrok

Hyundai Santa Fe, ktorý je na trhu v súčasnosti je vlastne piata generácia tohto modelu. Vizuálne možno nie, tam by sa zmeny dali nazvať iba evolučnými, rovnako tak v interiéri, ale dôležité je, že sa kompletne zmenila podvozková platforma, aby mohla modelu ponúknuť možnosti hybridných ústrojenstiev. Netreba sa báť, zatiaľ je v ponuke aj tradičný spaľovací motor.

Hyundai i20 má v triede ťažkú úlohu, má však dobré vstupné predpoklady na úspech

Hyundai má aktuálne v ponuke najnovšiu generáciu mestského modelu i20. Je zaujímavá aj vďaka tomu, že má prvýkrát verziu i20 N. Avšak to nie je všetko, čo ponúka. Má hneď niekoľko motorov a riešení, ktoré sú rozhodne zaujímavé aj ak nebudeme práve myslieť na vrcholnú verziu.

R.I.P. elektromobily: Vodíkový Hyundai dá na 1 nádrž 900 km!

Vodíkové auto značky Hyundai len tak niekto neprekoná. Nový rekord - nájazd 900 km na 1 nabitie! Ako vodíkový pohon funguje? 

Hyundai Ioniq 5 môžete kúpiť už za 41 390 eur, ale priplaťte ešte 3 000

Automobilka Hyundai zverejnila slovenský cenník modelu Ioniq 5. Je to najpokrokovejší elektromobil, ktorý automobilka ponúka a pripojí sa tak k elektrickým modelom Ioniq a Kona. Nový Ioniq 5 prichádza s tvarmi, ktoré by sa dali označiť za prebraté z konceptu, ale sú naozaj reálne.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.