Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Jeep

Elektrický Jeep prichádza, je ním malý Avenger

Jeep získal pripojením FIATu ku koncernu Stellantis prístup k technológiám, ktoré doteraz vyvíjal Peugeot, Opel a Citroën. To znamená, že si môže vyberať z repertoáru tých najmodernejších možností pohonu, ktoré koncern má. Môže teda využiť platformu nového elektrického Peugeotu e-308 a vytvoriť na nej vlastné vozidlo. To sa aj stalo a v Paríži automobilka predstavila svoj prvý elektromobil Avenger.

Konkurencia Mercedesu-Benz G63: Next Level Jeep Gladiator 6X6 beštia!

Toto 6-kolesové monštrum disponuje s nápravou kolies naviac a dieselom ako bonus. Predvedie sa nielen dizajnom. O prvenstvo sa bez zaváhania pobije aj na bojisku. Čo dokáže ostrá konkurencia Mercedesu-Benz G63 6x6? Gladiator 6x6 od svojrázneho úpravcu budeš chcieť!

Nový Jeep Grand Cherokee bude najskôr ako predĺžený model L

Jeep Grand Cherokee, ktorý je na trhu v súčasnosti začal svoju púť v roku 2011, čo znamená, že by sa mal zberať do automobilového dôchodku a uvoľniť miesto novšiemu modelu. Avšak to nie je úplne tak. Nový Grand Cherokee prichádza, ale ako predĺžená verzia s označením L.

Jeep Wrangler s osemvalcom bol sen, ale už je realitou

Jeep Wrangler má u nás najmä 2,2-litrový naftový turbomotor. Presne podľa požiadaviek trhu. Ale je jasné, že záujem pár jedincov by bol aj o motor V8. Presne takéto monštrum automobilka predstavila v USA. Celým menom sa volá Wrangler Rubicon 392.

Indická kópia Jeepu za cenu Dacie!

Kopírovanie známejších automobilov je skôr zvykom v Číne. V nej sa objavilo mnoho plagiátov takmer na nerozoznanie od originálu. Niekoho skopírovať sa na prvý pohľad javí ako jednoduchá úloha. Lenže spraviť to dobre, to je už skutočná výzva. O kópiu jedného z najlegendárnejších amerických automobilov sa pokúsili Indovia. Ako to dopadlo?

Toto nie je Jeep, toto je Mahindra Thar!

Na prvý pohľad to vyzerá ako Jeep, aj na ten druhý. Ale na ten tretí už je vidno, že Wrangler je niekde inde a toto nie je ani jeho kópia. Teda aspoň nie úplne stopercentná. Mahindra totiž vlastní práva na výrobu Jeepu Wrangler, ale generácie označenej ako CJ.

Jeep bude vyrábať inovovaný Compass priamo v Európe

Jeep Compass je na trhu už vo svojej druhej generácii. Práve tá sa ukázala v dobrom svetle, lebo vyzerá prijateľnejšie ako prvá. Tá veľa pôvabu nenabrala. Aktuálne sa o slovo hlási inovovaná verzia druhej generácie, ktorá bude mať pre Európu označenie Made in Europe.

Video: Jeep Rubicon vs. armádny tank

Ak postavíš proti sebe nerovných súperov, môže vzniknúť zaujímavé video, ktoré sa stane hitom internetu. Ako si podarí sériovo vyrábaný off-road v drsnej konkurencii v podobe armádneho tanku? Môže tento súboj skončiť prekvapením? Sleduj video. 

6x6 Jeep Wrangler s parným pohonom: Beštia pre náročných!

Hauk Jeep Wrangler chrlí paru, odvezie nádrž s objemom 100 litrov! Čo dokáže šialený off-road zločinec s extrémnym vzhľadom a parametrami?? Beštiu s nezvyčajným pohonom musíš vidieť na vlastné oči. Sleduj video zo zapnutým zvukom!

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Najlepší 4x4 pohon na svete: Mercedes G a Jeep Wrangler?

Systém, ktorý zabezpečí tie najlepšie 4x4 parametre? Ktorý výrobca ponúka najlepší pohon všetkých kolies? Je lepší 4x4 pohon Mercedesu triedy G alebo Jeepu Wrangler? Chceš nekompromisný pohon? Ako funguje pohon 4x4 s 3 uzamykateľnými diferenciálmi? Sleduj video.

Najlacnejší Jeep: Z Ruska za zlomok ceny!

Gril so 7 otvormi, ruský úpravca a je to! Najlacnejší Jeep všetkých čias je na svete! Jeep za zlomok ceny skutočného vozidla! Aká je celková investícia? Prekvapivo nízka! Ako základ vozidla poslúži Dacia Duster. Na zmenu imidžu budeš potrebovať len 60 eur! Ako na to? 

Z Dustera si za 150€ spravíte Jeep!

Dacia Duster, auto, ktoré sa u nás teší nesmiernej obľube. Prvým dôvodom je priaznivá cena, druhým zas konštrukčná jednoduchosť, ktorá ide ruka v ruke s vysokou odolnosťou. A tú na našich cestách iste oceníte. Vysoký podvozok sa hodí vždy, v spojení s pohonom všetkých štyroch kolies máte aj celkom univerzálny off-road, ktorý vás dovedie aj na chatu v horách. No sú medzi nami takí, ktorí sa za logo Dacia hanbia a chcú mať z Dustera niečo viac. A za pár eur to môže byť napríklad rovno Jeep!

Video: Drsná lekcia parkovania - Jeep vs. BMW!

Čo sa stane, keď majiteľ Jeepu stratí nervy a vezme si na mušku správne parkovanie? Poučí sa majiteĺ BMW a nabudúce zaparkuje, tak ako sa patrí? Sleduj drsnú lekciu parkovania! 

Hum Rider: Jeep, ktorý si poradí s kolónami!

Dlhá kolóna vozidiel pred tebou? Automobil, ktorý ti bráni zaparkovať? Pre Hum Ridera žiaden problém! Hum Rider je špeciálne upravený Jeep, ktorý nikdy neuvidíš stáť v kolóne. Neveríš? Sleduj video! 

Jeep Grand Cherokee Trackhawk: Dračica, dračica, dračica

Jeep dovolil svojim americkým odberateľom nahliadnuť na najočakávanejší kúsok zo svojej nastávajúcej zostavy: Jeep Grand Cherokee SRT Trackhawk s motorom Hellcat. Sen mnohých sa stal skutočnosťou.
Nový Grand Cherokee s motorom Hellcat, bol predvedený vo svojej plnej kráse pred predajcami Fiat a Chrysler počas každoročného stretnutia automobiliek v Las Vegas.

Video: Nikdy nemachruj s Jeepom!

Prvá fotografia je dokonalým zobrazením toho, ako si predstavujeme jazdu s Jeepom. Netreba však podceňovať fakt, že si výkony vozidla aj seba ako vodiča, často priveľmi idealizujeme. Často podobné výkony zvolený terén neumožňuje. Taktiež často preceňujeme svoje schopnosti za volantom a výsledkom býva natočenie podobného videa! Aktér toho dnešného si pre oko diváka pripravil niečo nečakané, čo človeka hneď tak skúšať nenapadne. Alebo predsa? Sleduj video!

Video: Ako zničiť nový Jeep pri offroade?

Pri offroade ide o skutočný adrenalín. Ak zapadnete, nič iné na svete si neprajete viac, ako dostať sa von čo najskôr! Čo sa stane, ak sa to nepodarí? Hrozí, že zničíte motor. Okrem toho je možné, že vás takáto "zábava v blate" výjde poriadne draho! Dnešnému vodičovi sa podarilo zničiť celkom nový Jeep za pár sekúnd! Sledujte video!

Video: Skok Jeepom do bazénu!

Dáva vám zmysel niečo tak bláznivé ako možnosť skočiť s Jeepom Cherokeem priamo do bazéna? Ak áno, toto video je niečo pre vás! Len pre milovníkov adrenalínu!

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.