Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Jeep

Jeep Avenger konečne prichádza so štvorkolkou a označením 4xe

Jeep Avenger, čo by Auto roka aktuálne, začínalo svoju púť s elektrickým pohonom. K nemu sa potom, postupom času, pridali hybridy a tým pádom dokážete tankovať aj benzín. Lenže čisto európskemu modelu niečo stále chýbalo. Niečo, čo by ho dokázalo dostať na úroveň podobnú ostatným modelom značky. Ak tipujete, že by to mal byť pohon všetkých 4 kolies, tak ste na správnej adrese. Čo v portfóliu nebolo, prichádza teraz. A prichádza s označením Jeep Avenger 4xe.

Jeep z Marvelovky: Žihadlo do mesta od 27 000 €

Pôsobivé detaily a neprehliadnuteľná maska. Krásna žltá farba, polep prednej masky v komiksovom štýle ako 1 z možností úprav. V ideálnych podmienkach až 500 km na 1 nabitie. 

Test: Jeep Compass 4xe - Jediný so štvorkolkou

Pri modernizácii prešiel Jeep Compass veľkými zmenami. Nie je to len o inej prístrojovej doske a trochu zmenenej tvári vpredu, ale veľká zmena prišla hlavne vo forme nových pohonných jednotiek. Kým úplný základ vo forme 1,3-litrového turbobenzínu a aj 1,5-litrového hybridu môže mať iba predokolku, ak chcete pohon všetkých 4 kolies, tak musíte siahnuť po niečom inom. Musíte siahnuť po plug-in hybride, ktorý predné kolesá roztáča benzínovým motorom a zadné elektrickým.

Lacnejší Jeep Wrangler z Číny: Štvorvalec aj s dieslom!

Americký výrobca nemá to, čo dokáže ponúknuť tento stroj z Ázie. Štvorvalec pre masy. Lacnejší Jeep Wrangler z Číny budeš chcieť. 

Jeep Avenger EV: Nové komponenty pomáhajú elektroplatforme Stellantisu

Jeep Avenger je stále Európskym autom roka, až do momentu, kedy v marci porota nevyhlási nový automobil, ktorý bude tento titul držať. Dostal ho kvôli svojej inovatívnosti a hlavne prístupu ku výrobe. Je to auto, ktoré vzniká na platforme Stellantisu a má podobné komponenty ako napríklad Peugeot 2008. Prvý druh Avengeru, ktorý sa na náš trh dostal je elektrický.

Test: Jeep Gladiator - Viac, viac, najviac

Situácia s pick-upmi je u nás veľmi zaujímavá. Aktuálne nie je v ponuke ani Mitsubishi L200, ani Nissan Navara a od nej odvodené ďalšie vozidlá. Je to bod, v ktorom veľa dokáže vyťažiť Ford, Volkswagen, prípadne Isuzu. Ale je tu ešte jeden hráč, ktorý je neprávom prehliadaný a pritom je jeden z najlepších. Má najväčšiu dĺžku a najväčší výkon. Je to Jeep Gladiator.

Jeep Compass je dobrý aj bez štvorkolky

Jeep sa po spojení s Fiatom, teda inak, Chrysler sa po spojení s FIATom dostal ku mnohým zaujímavým podvozkovým platformám a pohonným systémom a naopak. Takto vznikol aj model Compass druhej generácie. Kým predtým malo auto výlučne zvláštne motory, teda pre náš trh najmä dvojlitrové TDI, teraz sa dostáva aj k u hybridom od Alfy. Veď sa niečomu čudovať, lebo obe vozidlá sú postavené na rovnakých základoch.

Jeep aktualizoval Wrangler, má menšiu masku

Synonymum pre terénne autá je odjakživa niekoľko modelov vozidiel dostupných na trhu. Buď môžeme brať do úvahy Mercedes triedy G, alebo Land Rover Defender, ale aj americký Jeep Wrangler má čo povedať. Ten predsa začal svoju životnú kariéru ako vojenské vozidlo v operáciách v Druhej svetovej vojne a aj počas ďalších rokov ukazoval svoju dominanciu. Je to auto, ktoré sa mení k lepšiemu, ale stále si zachováva svoj typický odkaz z minulosti. Aktuálne jeho najnovšia generácia prichádza s novou verziou v rámci celkom zaujímavej modernizácie.

Elektrický Jeep prichádza, je ním malý Avenger

Jeep získal pripojením FIATu ku koncernu Stellantis prístup k technológiám, ktoré doteraz vyvíjal Peugeot, Opel a Citroën. To znamená, že si môže vyberať z repertoáru tých najmodernejších možností pohonu, ktoré koncern má. Môže teda využiť platformu nového elektrického Peugeotu e-308 a vytvoriť na nej vlastné vozidlo. To sa aj stalo a v Paríži automobilka predstavila svoj prvý elektromobil Avenger.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Konkurencia Mercedesu-Benz G63: Next Level Jeep Gladiator 6X6 beštia!

Toto 6-kolesové monštrum disponuje s nápravou kolies naviac a dieselom ako bonus. Predvedie sa nielen dizajnom. O prvenstvo sa bez zaváhania pobije aj na bojisku. Čo dokáže ostrá konkurencia Mercedesu-Benz G63 6x6? Gladiator 6x6 od svojrázneho úpravcu budeš chcieť!

Nový Jeep Grand Cherokee bude najskôr ako predĺžený model L

Jeep Grand Cherokee, ktorý je na trhu v súčasnosti začal svoju púť v roku 2011, čo znamená, že by sa mal zberať do automobilového dôchodku a uvoľniť miesto novšiemu modelu. Avšak to nie je úplne tak. Nový Grand Cherokee prichádza, ale ako predĺžená verzia s označením L.

Jeep Wrangler s osemvalcom bol sen, ale už je realitou

Jeep Wrangler má u nás najmä 2,2-litrový naftový turbomotor. Presne podľa požiadaviek trhu. Ale je jasné, že záujem pár jedincov by bol aj o motor V8. Presne takéto monštrum automobilka predstavila v USA. Celým menom sa volá Wrangler Rubicon 392.

Indická kópia Jeepu za cenu Dacie!

Kopírovanie známejších automobilov je skôr zvykom v Číne. V nej sa objavilo mnoho plagiátov takmer na nerozoznanie od originálu. Niekoho skopírovať sa na prvý pohľad javí ako jednoduchá úloha. Lenže spraviť to dobre, to je už skutočná výzva. O kópiu jedného z najlegendárnejších amerických automobilov sa pokúsili Indovia. Ako to dopadlo?

Toto nie je Jeep, toto je Mahindra Thar!

Na prvý pohľad to vyzerá ako Jeep, aj na ten druhý. Ale na ten tretí už je vidno, že Wrangler je niekde inde a toto nie je ani jeho kópia. Teda aspoň nie úplne stopercentná. Mahindra totiž vlastní práva na výrobu Jeepu Wrangler, ale generácie označenej ako CJ.

Jeep bude vyrábať inovovaný Compass priamo v Európe

Jeep Compass je na trhu už vo svojej druhej generácii. Práve tá sa ukázala v dobrom svetle, lebo vyzerá prijateľnejšie ako prvá. Tá veľa pôvabu nenabrala. Aktuálne sa o slovo hlási inovovaná verzia druhej generácie, ktorá bude mať pre Európu označenie Made in Europe.

Video: Jeep Rubicon vs. armádny tank

Ak postavíš proti sebe nerovných súperov, môže vzniknúť zaujímavé video, ktoré sa stane hitom internetu. Ako si podarí sériovo vyrábaný off-road v drsnej konkurencii v podobe armádneho tanku? Môže tento súboj skončiť prekvapením? Sleduj video. 

6x6 Jeep Wrangler s parným pohonom: Beštia pre náročných!

Hauk Jeep Wrangler chrlí paru, odvezie nádrž s objemom 100 litrov! Čo dokáže šialený off-road zločinec s extrémnym vzhľadom a parametrami?? Beštiu s nezvyčajným pohonom musíš vidieť na vlastné oči. Sleduj video zo zapnutým zvukom!

Najlepší 4x4 pohon na svete: Mercedes G a Jeep Wrangler?

Systém, ktorý zabezpečí tie najlepšie 4x4 parametre? Ktorý výrobca ponúka najlepší pohon všetkých kolies? Je lepší 4x4 pohon Mercedesu triedy G alebo Jeepu Wrangler? Chceš nekompromisný pohon? Ako funguje pohon 4x4 s 3 uzamykateľnými diferenciálmi? Sleduj video.

Najlacnejší Jeep: Z Ruska za zlomok ceny!

Gril so 7 otvormi, ruský úpravca a je to! Najlacnejší Jeep všetkých čias je na svete! Jeep za zlomok ceny skutočného vozidla! Aká je celková investícia? Prekvapivo nízka! Ako základ vozidla poslúži Dacia Duster. Na zmenu imidžu budeš potrebovať len 60 eur! Ako na to? 

Z Dustera si za 150€ spravíte Jeep!

Dacia Duster, auto, ktoré sa u nás teší nesmiernej obľube. Prvým dôvodom je priaznivá cena, druhým zas konštrukčná jednoduchosť, ktorá ide ruka v ruke s vysokou odolnosťou. A tú na našich cestách iste oceníte. Vysoký podvozok sa hodí vždy, v spojení s pohonom všetkých štyroch kolies máte aj celkom univerzálny off-road, ktorý vás dovedie aj na chatu v horách. No sú medzi nami takí, ktorí sa za logo Dacia hanbia a chcú mať z Dustera niečo viac. A za pár eur to môže byť napríklad rovno Jeep!

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.