Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Lada

Lada Niva karavan: Dostupná cena, prežije aj ruskú zimu!

Ako budeme cestovať v časoch zatvárania ubytovacích zariadení a obmedzeného kontaktu? Karavanom! Toto je Lada Niva karavan, ktorý sa bude predávať v Rusku! Svet ho potrebuje, prekvapí nielen zaujímavou cenou! 

Lada Niva špeciál pre EÚ: Len 50 ks, cena 19 990 €!

Kto je ochotný zaplatiť skoro 20 000 € za terénne auto s ruskými koreňmi? Odpoveď súvisí s tým, že sa tento model dostal do predaja v EÚ. Čo limitovaná edícia Lady Niva, ktorý vznikla v počte len 50 kusov, ponúka?

Lada Niva špeciál pre EÚ: Len 50 ks, cena 19 990 €!

Lada Niva Bronto: Najlepší off-road za 10 500 €!

Prečo chceš vlastniť ruskú klasiku? Je to miláčik každého nadšenca terénu. Má všetky tromfy, ktoré treba zaujímavému off-roadu s cenovkou len 10 500 eur! U nás za túto cenu nekúpiš ani Škodu Fabia!

 

Lada ako nová na predaj v USA!

Lada a USA veľmi nejde dokopy. Dôvod je jednoduchý. Na geopolitickej scéne moderného sveta azda nenájdete väčších rivalov, ako je USA a Rusko. Je to pochopiteľné, obe mocnosti spolu súperia už desiatky rokov. Mnoho ľudí v oblasti automobilov obdivuje skôr americké autá, no svojich fanušíkov majú aj ruské autá. Nájsť ale na predaj ruské auto priamo v USA, to je skutočná rarita. A jednu takúto tu máme.

Lada Niva Travel: Viac ako Toyota RAV 4, zabudni na hrany

Z Nivy sa stala Lada 4x4. Označenie Niva dostal preznačkovaný Chevrolet Niva, VAZ-2123. Tento automobil si vyberie zákazník, ktorému vyhovuje viac staré nastavenie a podoba. Modernejších zákazníkov osloví vylepšená Lada 4x4 s nižšími emisiami. Ostatní určite zvážia kúpu najmodernejšej verzie Lada Niva Travel, ktorá zabudla na hrany a vzhľadom pripomína Toyotu RAV4. Čo ponúka?

Lada prináša 2 nové SUV. Len 7 200 €!!!

Automobilový trh dostal v tomto roku na frak v každej krajine sveta. Koronakríza zasiahla odvetvie automobilového priemyslu s nebývalou silou. Poklesy predajov hlásili v podstate všetky automobilky na svete. Kríza sa dotkla aj ruskej Lady. Tá však prichádza so zaujímavým krokom. O zákazníkov chce bojovať s vynovenými a atraktívnejšími modelomi svojich SUV. Každá iná značka by za niečo lepšie pýtala viac, Lada sa však drží nohami pevne na zemi.

Lada Niva z Nemecka pre náročných: Cena 19 900 €

Lada Niva 4x4 nekončí. Nová Lada Niva bude vyrábaná v Nemecku. Čo ponúkne limitovaná edícia od Partisan Motors? Luxusný interiér, nové detaily a zaujímavý imidž. Aké parametre dostane zákazník, ktorý zaplatí za vylepšený model 19 900 eur?

Lada 4x4 o polovicu drahšia ako v Rusku: Cena 16 000 €!

2020 LADA Smart 4x4. V Rusku obyčajný model sa snaží Lada predať v Južnej Amerike o 8 000 € drahšie ako na domácom trhu. Kto si kúpi 5-dverovú Ladu za 16 000 €? Lada sa snaží vyzdvihnúť pridanú hodnotu v porovnaní so starým modelom. Pomôže netradičná reklama? 

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Lada G-Niva: Mini Mercedes triedy G z Ruska!

Mercedes triedy G na ruský spôsob chceš vidieť! Cena Lady + vlastnosti Mercedesu triedy G? Keď sa "vodka" spojí s luxusom "géčka" a parametrami Mercedesu, vznikne G-Niva. Možno neohromí parametrami "géčkovej" beštie, ale ponúka to, čo nemá originál. Ruský um naliaty do šialenej úpravy volá po pozornosti. Puma ponuky značky Lada je neprehliadnuteľná. Posúď sám. 

Lada Formula 1: Čo dokáže Lada s centrálnym uchytením kolies?

Zaujíma ťa aké sú možnosti úpravy starej Lady? Čo povieš na úpravu Lady s využitím funkčného riešenia Formule 1? Tento systém môže prekvapivo dobre fungovať aj pre starú legendu! Čo dokáže Lada s centrálnym uchytením kolies F1? Jazdu plnú šmykov a gumovania kolies chceš vidieť! Sleduj video.

Lada vyrába najlacnejší karavan sveta! Za necelých 15 800 €!

Ak Vás niekedy lákalo vyskúšať si, aké je to s karavanom prebrázdiť svet, určite ste začali zisťovať ceny karavanov. Tie sú často krát v astronomických výškach. Alternatívou je prenájom karavanu, lenže ten sa pri dlhšej ceste taktiež vie vyšplhať pekne vysoko. Ak si navyše požičiavate karavan po sebe niekoľko rokov, po sčínaní nákladov sa vynára otázka, či nie je aj nejaký lacnejší spôsob mať svoj karavan? Už je!

Lada Vesta SW Cross za 13 990 €: Nové auto mestskej polície

Rozšírenie vozového parku v Humennom je rozumnou posilou flotily služobných áut. Čo presvedčilo kompetentných k povolaniu novej Lady do služby? Nízka cena, veľký priestor a vysoko posadený podvozok sú jasné tromfy nového lákadla značky LADA. Čo dokáže nové služobné vozidlo mestskej polície - Lada Vesta SW Cross za 13 990 €?  

Lada prichádza so športovou Vestou. Dá 200 km/h, koľko bude stáť?

Lada sa v posledných rokoch snaží zaujať aj zákazníkov západného sveta. Modernejší dizajn, lepšie jazdné vlastnosti, síce jednoduchšie konštrukčné riešenie ale atraktívna cena. Vďaka tomu sa jej predaje pomaly, ale isto rozbiehajú aj vo vyspelých krajinách Európy. Jednou z najpopulárnejších Lád dneška je bezpochyby praktický sedan Vesta. Ten sme v športovej úprave mohli vidieť už aj na pretekárskych okruhoch. Nuž a jemne športovejšie ladenú Vestu posiela Lada konečne aj do predaja.

Lada Niva Extreme Cross, monštrum na cesty za 30 000€!

Lada Niva, respektíve po novom Lada 4x4 je nesmrteľnou legendou. Už po desaťročia presviedča o svojich neskutočných jazdných vlastnosti, mechanickej odolnosti a schopnosti zvládnuť aj tie najdrsnejšie podmienky. V prakticky nezmenenej podobe je tu s nami doteraz. Nezničiteľná je už v základe, no niekomu to nie je dosť. Je tu Lada Niva Extreme Cross, ktorá posúva hranice o poriadny kusisko ďalej. A kúpiť ju môžete aj u nás!

Lada 4x4 Bronto, ešte terénnejšia Niva!

Lada Niva, u nás pomerne časté a populárne auto. Väčšinou si nájde uplatnenie v rukách lesníkov a poľovníkov. Kvôli svojmu predurčeniu do lesa. Tam sa cíti najlepšie, tam je doma. No Lada chápe, že svojich klientov získava aj inde. Priniesla napríklad aj mestskú verziu Urban, Nivu premenovala na 4x4. No má aj divíziu, ktorá pôvodnú Nivu upravuje do terénu ešte väčšmi, ako by ste povedali.

Lada Vesta SW Cross, kombi do terénu s luxusnou výbavou za pár €!

Ruská Lada sa u nás kedysi vyskytovala v podstate len ako Žiguli, prípadne Niva. Rusi však pochopili, že svoje portfólio musia inovovať. Modely Kalina či Granta boli prvým krokom k európskym zákazníkom. Napriek zastaraným technológiám ide o solídne a spoľahlivé lacné autá, ktorých bohužiaľ na našich cestách veľa niet. Ďalší, oveľa väčší krok do sveta moderných automobilov spravila Lada modelom Vesta, ktorý teraz prichádza aj v praktickej verzií ako kombi.

Lada Vesta Exclusive: Vo výbave s Alcantrou za 10-tisíc eur!

Top výbava za dostupnú cenu! Lada Vesta Exculusive prekvapí multimediálnym systémom, luxusnými materiálmi a výbavou s puncom dokonalosti. Ruská značka ponúkne Alcantru a všetko to, čo ruský ale aj západný trh potrebuje! Luxusnú Vestu, ktorú testoval samotný Putin, chceš vidieť! 

Lada Niva na elektrinu? Nech sa páči!

Vlna elektrických automobilov je dnes na vrchole. Elektrina nie je doménou len malých mestských približovadiel, ale aj sedanov, SUV-čiek ba dokonca superšportov. Avšak elektrina v čistokrvnom off-roade? Z Ruska? To akosi nejde dokopy. A nie je to ani celkom pravda, táto Niva bola upravená svojim majiteľom, ktorý ju práve predáva. Za koľko?

Lada Niva dostane po 40 rokoch novú generáciu!

Lada Niva je akoby žijúcim kusom automobilovej histórie. Je tu s nami už od roku 1976, čo je na auto skutočne poriadne dlhá doba. Najzaujímavejším na tomto legendárnom stroji je fakt, že sa za celú dobu takmer nezmenil. Ak by ste vedľa seba postavili absolútne nový kus a niektorý z prvých rokov výroby, rozdiel by ste zbadali len ťažko. Zmenami prechádzala hlavne technika a aj to len v dôsledku legislatív, aby auto mohlo vôbec jazdiť. Doteraz sa predáva bez airbagov, elektrického ovládania okien, ABS do Nivy zavítalo až v roku 2012. A po 40 rokoch sa dočká novej verzie.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.