Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Lada

Automobilka Ferrari hľadá nových zamestnancov a k výplate ponúka aj svoje akcie (podcast)

250 nových zamestnancov získa rôzne benefity. Zlodej ukradol limuzínu Rols Royce a unikal po uliciach Los Angeles. Ako dopadla nahánačka s neobratným autom? Pred 120 rokmi si Američanka Mary dala patentovať stierače, zbohatla na nich?

Lamborghini pre chudobných: Ruská Lada z Číny!

S rastom záujmu o dostupné SUV rastie aj dopyt po týchto autách v Európe. Tu sa dostanú často cez Rusko. Podobne tomu je v prípade Lamborghini pre chudobných. Ruská Lada z Číny stojí za pozornosť!

Lada Vesta ako predĺžená limuzína!

Lada Vesta je modelom, ktorý pre ruskú Ladu znamenal prelom a odklon k modernejším autám. Dostatok priaznivcov si našla aj u nás, hlavne pre svoju povesť konštručne veľmi jednoduchého auta. Na trhu však ide o jedno z tých vôbec najlacnejších áut, preto Lada nikdy nezaujímala náročnejších zákazníkov. A tých, túžiacich po reprezentatívnej limuzíne už vôbec nie, to znelo skôr ako zlý vtip. Ale stáva sa realitou.

Ako tankovať zadarmo? Polícia hľadá vodiča s rôznymi EČV!

Neznámy muž natankoval zadarmo na viacerých čerpacích staniciach s rovnakým autom. Polícia vyzýva občanov, aby pomohli identifikovať páchateľa.  Ako vodič Grande Punta opakovane tankoval bez zaplatenia?

Najzachovalejšia Lada Niva na svete za cenu rodinného domu!

Lada Niva je legendou odolnosti, auto, ktoré vydrží snáď aj koniec sveta. Nivy sa osvedčili v tých najnáročnejších podmienkach, dokážu sa s ladnosťou predierať lesmi, nejeden poľovník na Nivu nedá dopustiť. A Niva je tu s nami už naozaj dlhé desaťročia, je to v podstate taký cestovateľ v čase. Stále je prakticky bez zmeny, iste, technické drobnosti sú tu iné, no základ aj pocit z auta je desaťročia rovnaký. Ibaže pôvodné Nivy už majú čosi za sebeu a je to na nich aj vidieť. Navyše v spojení s pohybom v extrémnych problémoch nie sú výnimkou poškodenia, hrdza, skrátka ako poriadne používané auto. Lenže objavila sa tu jedna Niva, ktorá je dozaista tou najzachovalejšou pôvodnou Nivou na svete.

Predĺžená Lada pre boháčov: Nevydarená premiéra, cena 22 000 €

Lada Aura nezvládla štart a pri nevydarenej premiére odhalila ceny a interiér. Čo ponúka predĺžená Vesta vo vytúženej verzii s impozantným interiérom? Toto je mašina, ktorá nenechá spať majetných ruských boháčov s dobrým vkusom. 

Lamborghini pre chudobných: Nová Lada X-Cross 5 bez maskovania!

Bestune T77 = Lamborghini pre chudobných. Na ruskom trhu sa objaví už čoskoro a bude sa predávať s logom Lady. Čo ponúka nová Lada X-Cross 5? Toto sú prvé zábery bez maskovania!

Čo ste hľadali minulý rok na Autobazár EU? Bolo to viac SUV

Minule sme si pozreli štatistiky o tom aké autá sa najviac predávali cez Autobazar.EU. Teraz sa pozrime na to, čo si ľudia vyhľadávajú a aké sú najvyhľadávanejšie značky, modely a aké sú iné atribúty vyhľadávania. Je to celkom odlišná štatistika od samotnej kúpy, pri vyhľadávaní viac svietia prémiové autá ako pri kúpe samotnej.

Donkervoort F22 zvláda bočné preťaženie viac ako 2 G

Nie každé superšportové auto musí mať úplne línie podľa aerodynamického tunela. Hovorí o tom nový model F22 od firmy Donkervoort. Holandska firma, ktorú vlastní Denis Donkervoort predstavila novinku pomenovanú podľa piatej generácie amerického neviditeľného bojového lietadla F22. Niektoré línie by mohli pripomínať D8 GTO, ale tie to dva modely nemajú absolútne nič spoločné. Toto auto je úplne nové a má za sebou kompletný vývoj.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Hľadáte najlepší autobazár na Slovensku? Navštívte ActiveAuto

ActiveAuto, autobazár sídliaci v Poprade, je aktuálne najlepším autobazárom na Slovensku. Rozhodli o tom ľudia hlasujúci v ankete Autobazár roka 2021, v ktorej práve ActiveAuto spomedzi 1064 autobazárov obsadil prvé miesto.

Lada bude robiť elektromobily zo starých Loganov

Nie je to tak dávno, čo sa automobilka Renault vzdala svojho podielu, respektíve celej fabriky v Rusku. Tá prešla pod štátnu správu a veľké očakávania domácich zatiaľ možno napĺňa model Granta bez akejkoľvek bezpečnostnej a komfortnej výbavy, či bez potreby spĺňať akékoľvek reálne emisné normy, ktoré Renault zvládol bez problému.

Prvá sankciová Lada: Euro 2, žiadne airbagy, žiadne ABS!

Sankcie v Rusku sú aktuálne témou mnohých celospoločenských debát. Napriek tomu, že Rusko tvrdí že ho v podstate ani nezasiahli, oblasť automobilového priemyslu tomu rozhodne nenapovedá. Lada sa totiž musela z dôvodu nedostatku komponentov uchýliť k výrobe áut s prakticky prehistorickou technikou. Lada vyrába kvôli sankciám autá, ktoré sú bezpečnosťou na úrovni konského povozu.

Škoda Kodiaq RS s benzínom zvláda aj ekojazdu

Škoda predstavila už pred určitým časom modernizovaný Kodiaq. Kým zmeny vizáže sú jedna vec, tou druhou sú zmeny technické. Najviac noviniek, teda vlastne jednu veľkú prináša športová alternatíva Kodiaq RS.

Značka DeLorean má nové auto, dcéra zakladateľa je proti

DeLorean sa vracia. Nie z budúcnosti, ani z minulosti, ale do prítomnosti s novým elektrickým autom ktoré sa nazýva Alpha5. Veľa inšpirácie čerpá v pôvodnom modeli značky s názvom DMC-12. Ku poznaniu inšpirácií určite prispievajú dvere uchytené v strede strechy vyklápajúce sa nahor. Prinášajú pocit, že toto by mohlo aspoň čiastočne byť nástupcom slávneho filmového vozidla.

Test: BMW iX xDrive50 - Nehľadajte ďalej, toto je najlepšia verzia asi najlepšieho elektromobilu

Automobilka BMW pristupuje ku pohonom veľmi zaujímavo. Nezatvára si ani jedny dvierka a okrem benzínových a naftových agregátov vyvíja nielen elektrické, ale aj vodíkové pohony. Aktuálne najzaujímavejším elektromobilom, možno nielen od BMW, je bez pochýb model iX.

Lacná novinka z Ruska: Lada Vesta za 7 000 €!

Spoločnosť AVTOVAZ sa pripravuje na spustenie výroby Lady Vesta FL (facelift). Podľa neoficiálnych informácií je predaj naplánovaný už na marec 2022. Vďaka špionážnym a fotografiám sa podarilo zistiť, aké aktualizácie vozidlo dostane. Čo najviac púta pozornosť?

Lada Niva karavan: Dostupná cena, prežije aj ruskú zimu!

Ako budeme cestovať v časoch zatvárania ubytovacích zariadení a obmedzeného kontaktu? Karavanom! Toto je Lada Niva karavan, ktorý sa bude predávať v Rusku! Svet ho potrebuje, prekvapí nielen zaujímavou cenou! 

Nová Lada Vesta, interiér ako Tesla?

Lada rozhodne nie je značkou, ktorá by sa mohla rovnať prémiovým automobilkám. Niekomu sa pri slove Lada vynorí legendárna Niva, niekomu inému len staré nekvalitné autá. Lenže Lada píše novú etapu modernej éry a v niektorých ohľadoch sa inšpiruje najlepšími. Aj keď len v detailoch, ale teraz ako inšpirácia napríklad slúžila samotná Tesla.

Nová Lada Niva Bronto: Terénny špeciál za 11 500 €!

Správa o konci Lady Niva rozcítila mnohých off-road fanatikov. Niet sa čomu čudovať, terénne vozidlá z Ruska sa tešia obľube niekoľko desaťročí bez väčších sklamaní. Najväčším sklamaním nebude ani odchod Nivy zo scény.

Medzinárodne hľadaný milionár zo SR v Dubaji na fotke s pilotom F1

Nestáva sa často, že sa medzinárodne hľadaná osoba nájde vďaka fotografii na webe. V prípade hľadaného Miroslava Výboha, spájaného s osobou Róberta Fica, sa však potvrdilo staré známe „nikdy nepodceňuj silu sociálnych sietí.“ 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.