Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Land Rover

Land Rover ukázal aj nový Range Rover Sport

Pre modelový rok 2023 Land Rover predstavil novinku, po veľkom Range Roveri sa ukázala aj jeho menšia alternatíva Range Rover Sport. Tento nový kus ukazuje, že berie tvary veľkého Range Roveru a robí ich o niečo športovejšími.

Land Rover spraví špeciálnu sériu starého Defenderu s V8

Land Rover má špeciálnu divíziu, ktorá robí zaujímavé veci. Stála napríklad za finálnou sériou predchádzajúceho Defenderu, ktorý mal V8. A zjavne až tak finálna nebola. Nový projekt sa volá Defender V8 Trophy a je jasné aký odkaz so sebou nesie.

Land Rover Defender vezme elektriku do terénu

Terénna legenda, Land Rover Defender, len nedávno dostala novú generáciu. Tá celkom rozdelila fanúšikov. Jedni hovoria, že je super a konečne má auto trochu pohodlia a druhí zase, že to už nie je Defender. Avšak Defender to je, keďže ho tak automobilka nazvala a bude dostupný s novými motormi.

Land Rover pridáva malým modelom trojvalcové hybridy

Mať v ponuke plug-in hybrid sa kvôli priemerným emisiám a pokutám za nadpriemer stáva nevyhnutnosťou. Vie to aj Land Rover a po veľkých plug-in hybridoch predstavil aj malé a rovno dva. Verzie P300e sa dočkal ako Land Rover Discovery Sport, tak Range Rover Evoque.

Land Rover na Slovensku? Automobilka zvažuje vytvorenie 8-tisíc pracovných miest!

Britská automobilka Jaguar Land Rover zvažuje príchod na slovenský trh! Pre Slovákov by to znamenalo vytvorenie pracovných miest až pre 8-tisíc zamestnancov! Od čoho závisí finálne rozhodutie? Land Rover momentálne detailne analyzuje podmienky vo vybranom regióne. O ktorý región má svetoznáma britská automobilka záujem? Podrobnosti v článku!

Land Rover predstavil priehľadné strešné stĺpiky!

Strešné stĺpiky automobilov sú kvôli bezpečnosti a nutnosti ochrany posádky v prípade nehody čoraz hrubšie. To predstavuje aj isté obmedenia týkajúce sa viditeľnosti a výhľadu vodiča na vozovku. Toto negatívum si zobral na mušku odborný tím automobilky Jaguar Land Rover a vymysleli systém, ktorý vám poskytne 360 stupňový výhľad na cestu! Pozrite si vo videu ako systém "priehľadných" stĺpikov funguje!

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.