Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Land Rover

Land Rover Defender ako kabriolet? Úpravca splnil aj toto želanie

Automobilka Land Rover už úspešne vyrába model Defender poriadne dlho, veď oslávil 75 rokov na trhu. Najnovšia generácia, ktorá sa ukázala v roku 2020, však priniesla niekoľko zmien a jednou zásadnou je, že sa auto nedá premeniť na kabriolet. Donedávna to, pri niektorých alternatívach, možné bolo. Teda nie donedávna, ale skôr v prípade predchádzajúcich generácií do roku 2016. Teraz musí zákazníkom z fabriky stačiť odsúvacia plátená strecha, ktorá je rovnako veľká ako odsúvacia panoramatická zo skla.

Lacnejší Land Rover: Nový Hyundai Santa Fe

Štandardná stratégia je preraziť vlastným nápadom a zaujať s originálnym imidžom. Stále častejšie však uspejú tí, ktorí dokážu kopírovať vlastnosti alebo vzhľad drahších modelov za menej peňazí. Land Rover pre chudobných!

Pokorí auto za 10 000 eur luxusné SUV? Fiat vs. Land Rover!

Dokáže auto za 10 000 eur pokoriť luxusné SUV? Sleduj nerovný súboj Land Roveru s cenovkou 100 000 eur s obyčajným Fiatom Panda! Nebudeš veriť svojim očiam! Sleduj video!

Najväčší Defender je tu. Land Rover predstavil verziu 130

Britská automobilka, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu a má na Slovensku aj fabriku, predstavila novú verziu modelu Defender, ktorá bude taktiež vyrábaná v Nitre. Táto alternatíva prichádza s väčším vnútorným priestorom a väčšou dĺžkou karosérie. Bude označená už tradične 130, aj keď toto číslo už nie je spojené so žiadnymi veľkostnými parametrami rázvoru, ako to bolo kedysi.

Land Rover ukázal aj nový Range Rover Sport

Pre modelový rok 2023 Land Rover predstavil novinku, po veľkom Range Roveri sa ukázala aj jeho menšia alternatíva Range Rover Sport. Tento nový kus ukazuje, že berie tvary veľkého Range Roveru a robí ich o niečo športovejšími.

Hrdza ako nová luxusná príplatková výbava: Land Roveru pristane!

Land Rover Defender od Niels van Roij Design zježí mnohým automobilovým fanatikom vlasy na hlave. To, čo ponúka pre svojich zákazníkov, je pre väčšinu motoristov postrachom životnosti auta. Nenechaj si ujsť hrdzu v podobe príplatkovej výbavy. 

Land Rover spraví špeciálnu sériu starého Defenderu s V8

Land Rover má špeciálnu divíziu, ktorá robí zaujímavé veci. Stála napríklad za finálnou sériou predchádzajúceho Defenderu, ktorý mal V8. A zjavne až tak finálna nebola. Nový projekt sa volá Defender V8 Trophy a je jasné aký odkaz so sebou nesie.

Inováciou prešli obe veľkosti Land Roveru Discovery

Land Rover aktuálne ponúka dva modely s označením Discovery. Jeden z nich je veľký, ktorý nepotrebuje žiaden dodatok za názov a druhý je menší Discovery Sport, ktorý v ponuke nahradil predchádzajúci Freelander. Je až prekvapivé, že na inováciu oboch si automobilka vybrala rovnaký čas.

Land Rover Defender vezme elektriku do terénu

Terénna legenda, Land Rover Defender, len nedávno dostala novú generáciu. Tá celkom rozdelila fanúšikov. Jedni hovoria, že je super a konečne má auto trochu pohodlia a druhí zase, že to už nie je Defender. Avšak Defender to je, keďže ho tak automobilka nazvala a bude dostupný s novými motormi.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Land Rover pridáva malým modelom trojvalcové hybridy

Mať v ponuke plug-in hybrid sa kvôli priemerným emisiám a pokutám za nadpriemer stáva nevyhnutnosťou. Vie to aj Land Rover a po veľkých plug-in hybridoch predstavil aj malé a rovno dva. Verzie P300e sa dočkal ako Land Rover Discovery Sport, tak Range Rover Evoque.

Indická kópia Land Roveru Discovery stojí polovicu z toho, čo originál!

Land Rover je značkou automobilov, ktoré sa po svete preslávili nielen ako mimoriadne schopné autá v teréne, tak aj poriadne luxusné. Prvotiredne technológie sa snúbia s kvalitnými materiálmi a prvotriednymi schopnosťami v teréne. To všetko však niečo stojí. Nemalé peniaze. Vo svete automobilov však vládnu rôzne zmluvné vzťahy a niekedy automobilky, o ktorých by ste to ani nepovedali majú rovnakých majiteľov. Napríklad aj teraz.

Nová Lada 4x4 Vision: Konkurencia Land Roveru s krásnym dizajnom!

Zaujímavé maskované dvere a veľa prekvapení. To je Lada Vision 4x4! Nový model zaujme vzhľadom aj špecifikáciami. Mimoriadne úspešné predstavenie na medzinárodnom autosalóne v Moskve strhlo celosvetovú pozornosť. Ide o mimoriadne zaujímavé rozšírenie ponuky. Posúď sám!

Najlacnejší Defender: Univerzálny + funčkný chyták Land Roveru za 15€!

Land Rover vie, ako prekvapiť! Dôkazom je novinka, ktorá poteší nielen automobilových fanatikov! Najlacnejší Defender na svete stojí menej ako 15 €! Netradičná pomôcka sa stala hitom internetu! Funkčná hračka z Británie, nachytá aj teba! Musíš vidieť!   

Road Rover: Nová all-terrain beštia Land Roveru!

Zrýchlenie z 0 na 60 km/h pod 5 sekúnd! Možnosť flexibilného nastavenia zavesenia kolies. Extrémne parametre. Nová trieda luxusu a pohodlia na cestách i v teréne. Dravec, ktorý zamieša karty rivalom Porsche, Jaguar, Audi, Mercedes-Benz! Čo ďalšie, okrem dokonalého vzhľadu, nová beštia Land Roveru ponúkne? Nový Road Rover bude brutálne delo!

Video: Nový Land Rover Discovery s dronom!

SUV-čka sú cenené pre ich schopnosť poradiť si takmer s každým terénom. Čo sa týka záchranárskych automobilov, technika dokáže zmeniť osud človeka v ohrození. Špecializovaná Jaguar Land Rover SVO divízia sa spojila s rakúskym u Červeným krížom a vytvorili záchranárske vozidlo „na mieru,“ presne podľa potrieb pátracej a zásahovej jednotky! Dron dokáže pristávať a štartovať z vozidla počas jazdy! Ide o stroj s mimoriadne zaujímavými možnosťami využitia! 

Nový Land Rover Discovery 5. generácie oficiálne predstavený!

Nové fotografie 5. generácie úspešného Land Roveru Discovery zaujali svet! Dokáže utiahnuť až 3 500 kg a batožinový priestor ponúka objem až 2 500 litrov! 7-miestne SUV s 3-radmi sedadiel má čo ponúknuť! Nenechaj si ujsť nový výnimočný model rodiny Land Rover!

Crash test: Land Rover Discovery v zrážke s Renaultom Espace!

Porovnávať rozdielne vozidlá dvoch rozdielnych tried môže byť ťažké. Ak však vyberáš rodinný automobil, bezpečnosť tvojej rodiny je prvoradá. Test zrážky Land Roveru Discovery s Renaultom Espace ťa presvedčí, že bezpečnejšia voľba nemusí byť jasná na prvý pohľad! Sleduj video, ktoré ťa prinúti sa zamyslieť!

Jaguar Land Rover: Prvé luxusné obrnené vozidlo divízie SVO!

Novinka nesúca názov Range Rover Sentinel prichádza v extrémne odolnom prevedení. Dokáže odolať nielen útoku strelných zbraní a granátom! Odolá aj sile bočného výbuchu až 15 kilogramov TNT! Okrem odolného pancierového tela zaujme vďaka cestnej spôsobilosti zákazníkov z Európy či Stredného Východu a Ameriky. Homologovaný obrnený Range Rover je to pravé pre náročných klientov!

Potvrdené: Jaguar Land Rover bude vyrábať Slovensko!

Od posledných správ ohľadne veľkej investície sa veľa zmenilo. Po dlhých rokovaniach a dohadoch je konečne rozhodnuté! Po informáciách, že Jaguar Land Rover nakoniec bude investovať v Poľsku, je tu nová správa! Investíciu nakoniec získalo Slovensko! Slovensko si vďaka Jaguaru Land Rover upevní svoje postavenie na trhu v automobilovom priemysle! Kde bude stáť nový závod? Dozvieš sa v článku!

Revolučná aplikácia: Land Rover riadi vozidlo na diaľku prostredníctvom mobilu!

Sníval si aj ty o skutočnom automobile ovládanom na diaľkové ovládanie? Land Roveru sa podarilo niečo ešte dokonalejšie! Predstav si automobil ovládaný pomocou mobilu bez prítomnosti vodiča. Land Rover dokáže uviesť do pohybu ťažké SUV na základe novej aplikácie! Znie to nereálne? Sleduj video! 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.