Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Maserati

Maserati MC20 Cielo otvára nebo nad hlavou

Maserati má v ponuke svoj stále nový model MC 20, ktorý už zákazníkom robí radosť takmer dva roky. Pritom ako rýchlo uteká čas sa to ani nezdá. Aktuálne prichádza jeho otvorená verzia, ktorá si necháva charizmu a pridáva možnosť vykonávať si prostredie plnými dúškami.

1 200 koní a 4x4: Čo dokáže Maserati GranTurismo blesk z Talianska?

1 200-koňové Maserati pre náročných. Toto delo úplne vymaže konkurenciu z povrchu zemského! Zatočí so všetkým, čo sa mu postaví do cesty! 100 km/h za menej ako 3 sekundy! Čo dokáže 1 200 koní Gran Turismo Folgore s 4x4 pohonom? 

Maserati Grecale: Porsche Macan má obrovský problém

Automobilka Maserati má menší športový model MC20, ale to nie je zrovna produkt, ktorý spôsoboval masové predaje. Tým lepšie predávaným modelom je predsa Levante. Ale pre niektorých môže byť až príliš veľké, čo znamená že príchod menšieho Grecale je naozaj žiaducim krokom.

149 km/h v meste: Pokuta 798 € pre vodiča Maserati!

Šialený prípad zo Zlatých Moraviec. Vodič Maserati za jazdu pri rýchlosti 149 km/h zaplatí pokutu 798 €! Za extrémne prekročenie na úseku s povolenou 50-tkou dostane pokutu napriek tomu, že ho policajti nezastavili. Nenechaj si ujsť kuriózny prípad z našich slovenských ciest!  

Provokatér s Maserati: Ako platiť menej s registráciou v zahraničí?

Evidenčná značka holandského majiteľa Maserati baví internet. Kuriózna provokácia úradov ako perfektné riešenie drahej dane krajiny, ktorá sa snaží zaťažiť majetných občanov daňou za luxus? Registrácia auta v zahraničí nemusí byť  dobrým nápadom. Prečo? Vodiča luxusného Maserati neodradilo ani riskovanie problémov. 

Messiho Maserati je na predaj. Za koľko?

Messi a Ronaldo. Dve mená sveta súčasného futbalu, ktoré mnohých spájajú, mnohých rozdeľujú. Dvaja velikáni Španielskych klubov, milióny divákov sadnú k zápasom len kvôli nim. A obaja sa samozrejme vozia na nejakom aute. O predaji toho Ronaldovho sme už pred časom písali. No a teraz sa predáva aj Messiho Maserati, ktoré okrem kvality pridáva aj niečo navyše, nepopierateľnú zberateľskú hodnotu.

R.I.P. Lamborghini, Bentley aj Maserati: Opustená zbierka drahých superšportov pod mostom!

Čína je považovaná za ekonomiku budúcnosti a vďaka ekonomickému rastu sa stáva novu krajinou neobmedzených možností. Ekonomický "boom" má však aj odvrátenú stranu mince. V zbierke sa nájdu skutočne výnimočné kúsky, Lamborghini s cenovkou 648-tisíc dolárov, vzácne Bentley Flying Spur 463-tisíc dolárov a napríklad Maserati GT, ktorého hodnota sa šplhá na 386-tisíc dolárov! Ľudia, ktorí si pozrú „expozíciu“ tohto netradičného múzea, z nich nedokážu spustiť oči! Pozri si ju na vlastné oči!

Doplnok pre luxusné SUV? Za 170-tisíc radšej Maserati!

Za 170-tisíc dolárov si môžeš kúpiť Maserati GranTurismo MC Stradale Centennial Edition. Alebo si za tie isté peniaze môžeš kúpiť hodiny do luxusnej mašiny! Nie, nie je to vtip, vôbec totiž nie je reč o obyčajných hodinách. Breitling v spolupráci s Bentley vyvinuli špeciálnu verziu hodín určených len pre SUV Bentayga! Nenechaj si újsť luxusný doplnok v podobe hodinárskeho skvostu Breitling Mulliner Tourbillon, ktorý zdvojnásobí cenu Bentaygy! 

Zagato Maserati Monstro, klasické kupé z 50-tych rokov v novom šate!

Známa značka Maserati oslavuje okrúhle výročie 100 rokov. To chce poriadnu oslavu. Na počesť tohto výročia bolo skonštruované Zagato Maserati Monstro, ktoré vzdáva hold modelu 450S Coupe Zagato z rokov 1956-1958. Spája minulosť, gráciu a noblesu vtedajších vozidiel spolu s technickou vyspelosťou dneška.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Maserati SUV oficiálne potvrdené!

Maserati pred časom prišlo so správou, že pripravuje automobil kategórie SUV. Stalo sa už zvykom, že luxusné automobilky inšpirované úspechom Porsche Cayenne prinášajú na trh nových konkuretov do triedy crossoverov. Značka s vidlami v znaku pokúša "šťastie" s Maserati Levante. Šéf spoločnosti Maserati Harald Wester v rozhovore pre Autocar vylúčil možnosť, že by sa k Levante pripojil menší crossover! Čo môžeme očakávať od nového modelu? 

Prvé fotky z testov Maserati Levante!

O Maserati Levante sme informovali už pred časom, na jeseň. Ide o dosť pravdepodobne najluxusnejšie SUV posledných rokov. Rovnako ide o jedno z najočakávanejších noviniek roku 2015 vôbec. A teraz sa na svet dostavilo niekoľko prvých testovacích snímok, ktoré talianskeho elegána očividne preverujú dôkladne.

Maserati Levante: auto pre tých, pre ktorých je Porsche Cayenne lacným črepom

Maserati. Vyslovte si to nahlas. Podvedome pri vyslovení tohto mena zavrčíte, už len z počutia vyžaruje luxus a prestíž. Maserati je dodnes pre mnohých nedotknuteľným, nehmotným a príliš abstraktným pojmom, túžbou, snom. Snívať sa ale musí, veď inak by sme sa uspokojili s tým, čo máme. Ak je Maserati aj vašim snom, máte novú motiváciu, spraviť všetko pre to, aby stálo možno aj Maserati Levante vo vašej garáži.

Môže Kia súťažiť s Maserati? Kia K900 vs. Maserati Ghibli

Máme tu dvoch nových hráčov v konkurenčnom boji luxusných sedanov strednej veľkosti. Kia K900 a Maserati Ghibli. Bude to zaujímavé stretnutie na trhu. Samozrejme K900 je konkurenciou skôr už zavedených hráčom, ako je E-trieda, 5-rady a A6, ale kvôli diskusii sa oplatí ukázať si tieto dva modely. Stručne si ich predstavíme, zváženie parametrov ostane na vás. 

Alfa Romeo 4C: Keď sa spojí Maserati s Alfa Romeo

Nenechajte si újsť Alfu Romeo 4C v rámci blížiaceho sa prestížneho šampionátu World Touring Car Championship 2014! Talianské coupé uvidíte na 4 kontinentoch. Maroko, Čína, USA, Slovensko,...Prídete si na svoje. V článku nájdete aj zaujímavé video z výroby priamo zo závodu Maserati!

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.