Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Mazda

Mazda ukázala novú 2, čo vám pripomína?

Mazda 2 je stále malým hatchbackom, ktorý okupuje ponuku v segmente B. Ale postupne mu začínajú zákazníkov preberať crossovery. Kým donedávna to bola CX-3, teraz je to trochu väčšia CX-30. Ale stále sú väčšie a menej praktické v meste. Mazda teraz, celkom prekvapivo, ukázala novú verziu dvojky.

Mazda CX-50 vyzerá drsne a môže mať turbo

Mazda znova rozširuje ponuku a keďže väčšinu jednočíselných označení má obsadených, postupuje k dvojčíselným. Nový model má označenie CX-50. Okrem drsnejšie vyzerajúceho zovnňajšku má aj trochu pozmenený štýl interiéru a zaujímavú ponuku motorov.

Mazda 3 po facelifte príde už na jeseň

O facelifte Mazdy 3 sme už pred časom informovali. Unikli nielen tajné zábery, ale aj informačná brožúra so všetkými fotografiami. Dizajn tak nebol záhadou. Dnes je už ale všetko oficiálne, poďme sa tak na zaujímavú Japonku pozrieť podrobnejšie. Toto je vynovená Mazda 3.

Mazda RX-9, ďalší Wankel zatiaľ vo hviezdach

Mazda je priekopníkom vo svete rotačných motorov. Treba povedať, že ich zaujímavá konštrukcia a vysoký výkon s malým objemom majú svoju daň. Ňou je spoľahlivosť a náročnosť na údržbu. No ide o technické lahôdky, ktoré každý milovník rýchlych kolies určite vie oceniť. A Mazda RX-9 vyzerá ako poriadne chrumkavý nástupca!

Mazda 2 Sport Black Edition, ekxluzivitka, ktorú si užijete len v Británií

Mazda sa teší veľkému úspechu. Spoľahlivosť a imidžový dizajn, to sú dva prvky, na ktoré v posledných rokoch vsádza najviac. Samozrejme, najväčší prím tvoria štandardné modelové rady, no z času na čas sa objaví aj istá limitovaná lahôdka. A v takejto úprave môže byť aj pre mnohých nezaujímavá, malá a vrtká Mazda 2.

Mazda 2 pre pretekárov. Čo na ňu poviete?

Mazda sa teší značnej popularite, prišla s atraktívnym a výrazným dizajnom, ku ktorému pridala povestnú spoľahlivosť. Jej autá dobre vyzerajú, sú hravé a nechýba im šmrnc. Len nedávno prišla na trh vynovená Mazda 2 a už tu máme prvú oficiálnu úpravu, avizovanú športovú verziu. Aká bude?

Mazda LM55, Le Mans špeciál, ktorý nikdy neexistoval ide do hry!

Mazda sa v posledných rokoch dostáva na motoristické výslnie. Vyniká spoľahlivosťou, takmer každý jej nový model sa širokej motoristickej verejnosti páči a ani s predajmi na tom nie je vôbec zle. Nová rada, ktorá sa pýši spojením písmenom „Skyactiv“ bude možno v budúcnosti legendou. Jedno však Mazde chýba. Zastúpenie vo vrcholových a celosvetových motoristických športových súťažiach. Prostredníctvom virtuálnej reality to ide zmeniť!

Mazda 2 Sedan, z Thajska možno zavíta aj do Európy!

Mazda v poslednej dobe chrlí novinku za novinku. Prichádza s upravenými modelmi, ale aj totálnymi novinkami ako napríklad s Mazdou CX-3. Jednou z nich je aj Mazda 2 Sedan. Je v duchu celej modelovej rady a čaká na úspech.

Mazda 6 pokorila s dieslovým motorom 20 rekordov!

Mazda 6 patrí k mimoriadne podareným a hlavne aj príťažlivým automobilom na našich cestách. Japonci sa vďaka nej priblížili k európskemu srdiečku, ktoré baží po elegantnom, no zároveň dynamickou automobile so štipkou luxusu. Mazda 6 to všetko spĺňa. Pred pár dňami dokázala aj to, že jej dieslové motory patria k svetovej špičke!

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Mazda ide bojovať s Fabiou! Aká bude Mazda 2?

Určite každý z vás už zaregistroval príchod novej tretej generácie Škody Fabia. V triede malých kompaktných automobilov však nie je ani zďaleka jedinou, príkladom je aj Mazda 2 rovnako tretej generácie. Čo všetko o nej už vieme?

Mazda ide oživiť modely RX. Wankel je späť!

Mazda zažíva v poslednej dobe nebývalý rozmach. Láme predajné rekordy, teší sa nesmiernej obľube zákazníkov a na trhu si buduje veľmi dobrú pozíciu. Japonská automobilka je na vrchole a svojich zákazníkov chce patrične odmeniť. Už tohto roku príde na trh malá mrštná Mazda MX-5. Potom ale prídu iné bomby! Mazda RX-7 a Mazda RX-9!

Mazda má rekordné zisky. Aj tak ju šéf opúšťa.

Trh s automobilmi sa v Európe zmieta v kríze. Tradičným značkám klesajú tržby, preto chrlia jeden nový model za druhým. Chcú osloviť čo najväčšiu skupinu zákazníkov, no nie vždy sa to podarí. Príkladom je zánik talianskej Lancie či dlhodobá kríza španielskeho Seatu. Mazda sa však európskym automobilkám môže len smiať, rok 2013 bol jej najúspešnejší v histórií.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.