Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Mitsubishi

Nové Mitsubishi ASX ste videli, je to klon

Automobilka Mitsubishi ukázala svoj nový model. Nový model je však príliš silné označenie, lebo tento automobil už na trhu istý čas figuruje. Nové ASX je sesterským modelom Renaultu Captur, čo až príliš zásadne predurčilo jeho základné tvary.

Mitsubishi ASX: SUV jazdenka = kráľ výdrže a spoľahlivosti

Hľadáš jazdenku s vysokou spoľahlivosťou? Neprehliadni neznáme SUV Mitsubishi ASX. Dlhé roky so zaujímavými vyhliadkami na poli spoľahlivosti a životnosti. Čo viac si môžeš od 10-ročnej jazdenky priať? Neznámy SUV kráľ výdrže a spoľahlivosti s ročníkom výroby 2011 stojí za pozornosť.

Mitsubishi z Európy teda neodchádza, ukázalo nový Eclipse Cross PHEV

To, že odchádza Mitsubishi z Európy bola veľká téma len nedávno. Vlastne to oznámila aj samotná automobilka. Ale nie je to asi také horúce, keďže ešte nejaký čas vydrží s novým modelom Eclipse Cross. Ako to teda je? Odchádza, či ostáva?

Lamborghini Gallardo za zlomok ceny: Vyrobené z Mitsubishi Eclipse!

Lacné Lamborghini Gallardo? Ruskí fanatici na YouTube kanáli Wheelers Builders zverejnili príbeh prerábky, ktorá sa stala okamžitým hitom internetu. Sen o vlastníctve parádneho superšportu si splnili za prekvapivo nízku cenu. Sleduj ich príbeh prerábky. Low-cost Lamborghini Galardo vyrobené z Mitsubishi Eclipse na ceste neprehliadneš!

Video: Nový svetový rekord 1 700-koňovej Mitsubishi Evo beštie!

Mať Evo je sen asi každého tunera a maniaka rýchlosti! Pozeráš sa na nenápadné Mitsubishi, ktoré neskutočnými parametrami trhá nielen betón, ale aj svetové rekordy! Najrýchlejšie Evo na svete musíš vidieť! Sleduj, čo dokáže táto 1 700-koňová beštia vo videu! Budeš toto Evo chcieť! Zaručene! 

VIDEO: Mitsubishi Lancer Evo s 2000 koňmi na bežnej ceste!

Lancer Evo je legenda, na ktorú sa nezabúda. Budúci rok sa jeho 22 ročná cesta skončí. Dôvodom sú žiaľ nízke predaje, je len málo milovníkov benzínu, ktorí by si prevádzku takej mašiny mohli dovoliť. Napriek tomu na cestách občas stretneme jedného z posledných mohykánov. Lancer Evo na tomto videu za to rozhodne stojí!

Mitsubishi Attrage, keď sa čínsky sedan vydá do Európy na skusy

Európa a Ázia, to sú dva rozdielne trhy. Vedia to aj výrobcovia automobilov. Zatiaľ čo na starom kontinente dominujú hatchbagy a v poslednej dobe hlavne SUV-čka, na východe je to o čomsi inom. Japonsko, Čína či India, to sú krajiny, kde vo veľkom fičia sedany. Ktovie prečo, taký hatchbag má praktickejší tvar kufra, veľa krát aj menšie a kompaktnejšie rozmery. Niekedy sa však aj východný predajný hit dostane na náš trh. A to je prípad Mitsubishi Attrage.

Mitsubishi Lancer Evo končí! Už definitívne! Asi.

Jedna z automobilových legiend končí. Prečo sme zvolili tak trochu nejasný nadpis? Pretože to nie je prvý krát, kedy Mitsubishi ohlásilo odchod svojho azda najpopulárnejšieho a najpreslávenejšieho modelu. RIP drahé EVO.

Video: Mitsubishi L200 šokuje v 45° stúpaní

Japonský pickup si bez problémov poradí aj v polovičnom pravom uhle. 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.