Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Nissan

Nissan Leaf vstupuje do ďalšieho štádia života

Nissan Leaf je jedným z tých áut, ktoré naozaj priblížili elektromobilitu masám ešte predtým ako Tesla začala so svojim Modelom S. Aktuálne na európsky trh prináša druhá generácia Leafu niekoľko vylepšení, ktoré sa dajú bez problémov označiť ako facelift.

Nissan Pulsar (C13): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe?

Nissan v roku 2014 prišiel s modelom Pulsar do Európy. Meno bolo síce nové, ale nahradzoval trochu menej pekný model Tiida, ktorý zase na trhu figuroval miesto Almery. Nový model Pulsar však už bol s výraznou spoluprácou s Renaultom a z toho vyplývalo aj použitie pohonných jednotiek. A vlastne aj platformy.

Nissan Townstar sa vracia do mestského zásobovania veľkým štýlom

Automobilka Nissan je neoddeliteľnou súčasťou aliancie s Renaultom, čo však znamená, že niektoré riešenie sú zdieľané. A presne také bude aj riešenie náhrady už staršieho modelu NV200. Zo zvláštne vyzerajúceho, ale celkom praktického vanu sa NV200 pretransformovalo do Townstaru.

Nissan 400Z vyzerá prefektne, ale nie je pre nás

Nissan ešte stále ponúka model 370Z, ale ten už je dopredajový, už sa čaká na novú generáciu. Lenže tu prichádza zásadný problém. Nissan už nebude ponúkať Zetko v Európe. Je to celkom logické, lebo v Európe sú rôzne regulácie, ktoré mu príliš nesedia. Supra tak u nás konkurenta mať nebude.

Nissan Qashqai II (J11): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

Nissan Qashqai druhej generácie prišiel s novým a ostrejším dizajnom už v roku 2013, vlastne nový model ho nahradí až teraz, v týchto mesiacoch roku 2021. Ale je jasné, že zvláštne a ťažko čitateľné menu mu ostalo už tretiu generáciu. Tá druhá je stále silná v ponuke skladových vozidiel u predajcov, ale stále viac silnie aj v ponuke jazdených vozidiel.

Nissan Micra má novú tvár, ale nie príliš

Nissan Micra sa v súčasnej generácii dostal z tvarov malého oblého nákupného vozíka do sfér dynamicky tvarovaných vozidiel. Ale to už bolo dávnejšie, teraz nadišiel čas na facelift najmenšieho modelu automobilky na našom trhu.

Nissan GT-R Paula Walkera na predaj. Za koľko?

Meno Paul Walker je známe všetkým milovníkom rýchlych áut a filmov. Hviezda začiatkov série Rýchlo a zbesilo nás však nadobro opustila pred pár rokmi, no spomienka na herca a aj jeho lásku k autám stále žije. Teraz sa v aukcií objavil na predaj kúsok, ktorý istú dobu vlastnil práve legendárny Paul Walker.

Nissan Qashqai, ktorý dá 380 km/h!

Nissan Qashqai je celkom bežným autom, akých každý deň stretnete na cestách niekoľko. Tento je však iný. Celkom iný. Na bežnej ceste ho nestretnete, no je ohromujúci. Dokazuje, že aj SUV-čka dokážu byť šialene rýchle. Tento Nissan za sebou totiž nechá aj tie najmodernejšie superšporty.

Nissan GT-R pre rok 2017 prináša viac výkonu aj iné vylepšenia

Nissan GT-R je hlavne u milovníkov japonských áut ikonou. Ikonou, po ktorej túži takmer každý vášnivý vodič. Navyše patrí Nissanu GT-R aj jeden zaujímavý primát. Pri pomere cena/výkon ide o jeden z najzaujímavejších superšportových áut na trhu. Za danú cenu ponúka to, čo aj oveľa drahší konkurenti. Auto je rýchle, dravé a ako stvorené pre vodiča. Tomu prináša neskutočnú dávku potešenia. Jeho prvá generácia uzrela svetlo sveta už v roku 2007. Odvtedy je ikonou. A naberá na výkone. Naberá na počte priaznivcov. Bude naberať aj v predajných úspechoch

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Nissan Z ako športové kupé končí, bude z neho crossover!

SUV, crossover, dve slová, dva druhy karosérie, ktoré výrobcom áut zázračne plnia vrecká už pekných pár rokov. Sedan, kupé, tieto dva výrazy zas zo slovníkov automobiliek vypadávajú. Nie sú tak populárne, sú nízke, neoslovia. S ťažkým srdcom musíme povedať, že Nissan sa s najväčšou pravdepodobnosťou vzdáva ikonickej rady športových kupé Z.

Nissan Juke-R 2.0, kontroverzný Japonec s mamutím výkonom!

Japonský Nissan za svoj úspech nevďačí pôvodu z krajiny samurajov, ale svojou povestnou kvalitou. Autá, ktoré vydržia a majú skvelé jazdné vlastnosti nemusia mať veľké promo, aby sa dočkali úspechu. Podobne je na tom aj Nissan. Jeho model Juke v športovej verzií pozná len málokto. Napriek kontroverznému vzhľadu sa teší veľkej obľube a teraz dostane do vienka aj poriadnu dávku výkonu!

Nissan GT-R budúcnosti bude s hybridným pohonom a 3 litrovým motorom.

Nissan GT-R je asi najlepší superšport planéty v pomere cena-výkon. Svojimi parametrami poráža aj oveľa drahšie vozidlá, z tohto dôvodu je taktiež nesmierne obľúbený u tunerov na rôzne úpravy. Už súčasná generácia dokáže dať stovku za neuveriteľný čas, zrýchlenie za 2,7 sekundy sa skrátka nedá takmer ani len predstaviť. A v roku 2018 to má byť ešte lepšie!

Nissan prichádza s lakom, ktorý v tme žiari!

Byť videný je na cestách mimoriadne dôležité. Svetové automobilky vyvíjajú najrôznejšie prvky pasívnej bezpečnosti, ktoré znižujú riziko na cestách. Niekedy však nejde len o bezpečnosť, ale aj štýl. Životný štýl majiteľov áut je nesmierne pestrý. Ortodoxný pretekár a milovník rýchlosti si dá na auto žiarivé farby a pretekárske pásy aj na starú Rapidku. Elegán a džentlmen zas radšej zvolí decentnú piánovú čiernu. No a ak máte Nissan Leaf, budete chcieť farbu, ktorá žiari v tme. A čo má so štýlom svojho majiteľa? Nuž každý, komu záleží na budúcnosti našej planéty a ekológií bude takúto farbu chcieť.

Nissan 370Z sa dočká nástupcu. Bez V6.

Nissan, japonský samuraj na poli automobilov je dobre známou firmou pre každého motoristu. S jeho športovými modelmi sa však zas až tak často na cestách nestretávame. Dôvod je v mnohých prípadoch zrejmý. Tieto vozidlá sú nielen drahé, ale veľa krát je nákladná aj ich prevádzka. Uživiť predsa poriadny motor nie je zadarmo. A možno aj kvôli tomuto argumentu príde nový Nissan aj s menším motorom.

Nissan Juke dostane novú tvár. Bude stále taká hrozná?

Nissan Juke vzbudil v roku 2010 ohromnú pozornosť. Šlo o jeden z najodvážnejších a najkontroverznejších projektov súčasného automobilového priemyslu. Hravé tvary a neobvyklý dizajn si získali len 2 skupiny ľudí. Tých, ktorí by Juke kúpili bez váhania oka, alebo tých, ktorým sa pri pohľade na jeho tvary vybaví známy výrok „du blejt velebnosti“. Je jedno, v ktorej skupine ste vy, ale buď sa potešíte, alebo zmierite s novým Nissanom Juke.

Nissan GT-R LM Nismo – nový vietor v Le Mans

Nissan, to je synonymum japonskej precíznosti a záruka kvalitných automobilov. Nehovoriac o legende s menom GT-R. Je to pravý dravec, predátor, ktorý pohltí každého konkurenta, ktorého stretne na ceste. A pripravuje niečo ešte oveľa brutálnejšie.

Nissan Maxima s Porsche 911 poriadne zatočí!

Na trati #1 máme generáciu Porsche 911 Turbo. Podľa publikovaných správ, Porche 911 Turbo velí na trati s 414 konskými silami, zrýchľuje z nuly na šesťdesiat kilometrov v hodine za štyri sekundy a môže dosiahnuť rýchlosť 304,2 kilometrov za hodinu! Jeho maloobchodná cena bola viac než 100 000 dolárov. A teraz zabudnite na Porsche! Áno, zabudnite naň! Na trati #2 totiž stojí Nissan Maxima 3.5 Turbo! Nissan Maxima vybavený 3.5L V6 motorom, sa rozhodol, že s Porsche zatočí! Musíte vidieť!

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.