Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Nissan

Praktický 8-miestny Nissan za 19 300 €!

Praktický automobil? Poskytne ti štedrý priestor, pohodlie aj slušné parametre. Tento Nissan odvezie 8 osôb a získa si ťa cenovkou pod 20 000 eur. Minivan s cenou len 19 300 eur!

Hyperšport z ČR: Praga Bohema s motorom z Nissanu GT-R!

Naši susedia predstavili ostrú barakudu, ktorá vďaka použitiu uhlíkových vlákien váži len 982 kilogramov! Stovka za 2,3 sekundy! Český hyperšport Praga Bohema s motorom z Nissanu GT-R trhá betón! 

Nissan GT-R50 beštia: 1 zo 17 ks na svete na predaj

Príplatková metalíza Liquid Silver za 25 000 eur. 710 koní. Ultra limitovaná edícia. Nissan GT-R50 beštia od Italdesign je unikátne delo, ktoré trhá betón aj srdcia automobilových fanatikov. Rarita s poradovým číslom 11 je aktuálne na predaj. Za koľko? 

Nissan X-Trail sa vracia ako hybrid

Nissan X-Trail predstavuje úspešnú produktovú líniu v histórii automobilky. Každý si určite pamätá prvú generáciu, ktorá mala v strede prístroje a druhú, ktorá bola rozšírená v Policajnom zbore. Tretia, tá predchádzajúca, jednoducho zodpovedne slúžila a aktuálne prichádza štvrtá generácia, ktorá je vlastne európskou verziou amerického modelu Rogue.

Nissan Navara-R: Ohnivý 1 000-koňový pick-up s GT-R srdcom!

Pri pohľade na toto monštrum tuhne krv v žilách. 1 000-koňový pick-up Nissan Navara-R so srdcom GT-R neprehliadneš. Šialená 1 000-koňová beštia pre V. I. P. automobilových bossov!

Nissan Leaf vstupuje do ďalšieho štádia života

Nissan Leaf je jedným z tých áut, ktoré naozaj priblížili elektromobilitu masám ešte predtým ako Tesla začala so svojim Modelom S. Aktuálne na európsky trh prináša druhá generácia Leafu niekoľko vylepšení, ktoré sa dajú bez problémov označiť ako facelift.

29 ročný Nissan za 32 500 €, prečo?

Nissan je japonskou automobilkou, ktorá má však už svoje najlepšie časy za sebou. Kedysi sa tešila nesmiernej popularite, dnes už jej predaje ani omylom nedosahujú najlepšie roky. Napriek tomu sa na trhu jazdeniek občas nájdu naozaj aujímavé kúsky. Jeden z nich si predstavíme.

Nissan Pulsar (C13): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe?

Nissan v roku 2014 prišiel s modelom Pulsar do Európy. Meno bolo síce nové, ale nahradzoval trochu menej pekný model Tiida, ktorý zase na trhu figuroval miesto Almery. Nový model Pulsar však už bol s výraznou spoluprácou s Renaultom a z toho vyplývalo aj použitie pohonných jednotiek. A vlastne aj platformy.

Nissan Townstar sa vracia do mestského zásobovania veľkým štýlom

Automobilka Nissan je neoddeliteľnou súčasťou aliancie s Renaultom, čo však znamená, že niektoré riešenie sú zdieľané. A presne také bude aj riešenie náhrady už staršieho modelu NV200. Zo zvláštne vyzerajúceho, ale celkom praktického vanu sa NV200 pretransformovalo do Townstaru.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Žiadne tlačidlá v interiéri, v Nissane už len dotykovo!

Nissan dáva kompletne zbohom bežným tlačidlám, po novom si budete museť v interiéri pomôcť len dotykovými plôškami. Zatiaľ je to len pri 1 modely, uvidíme, ako bude trend pokračovať ďalej. Mnoho ľudí však nemá pre dotykové ovládanie v autách príliš pochopenia, Nissan sa napriek tomu rozhodol ísť proti prúdu.

Nissan 400Z vyzerá prefektne, ale nie je pre nás

Nissan ešte stále ponúka model 370Z, ale ten už je dopredajový, už sa čaká na novú generáciu. Lenže tu prichádza zásadný problém. Nissan už nebude ponúkať Zetko v Európe. Je to celkom logické, lebo v Európe sú rôzne regulácie, ktoré mu príliš nesedia. Supra tak u nás konkurenta mať nebude.

Nissan Qashqai II (J11): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

Nissan Qashqai druhej generácie prišiel s novým a ostrejším dizajnom už v roku 2013, vlastne nový model ho nahradí až teraz, v týchto mesiacoch roku 2021. Ale je jasné, že zvláštne a ťažko čitateľné menu mu ostalo už tretiu generáciu. Tá druhá je stále silná v ponuke skladových vozidiel u predajcov, ale stále viac silnie aj v ponuke jazdených vozidiel.

Nissan Micra má novú tvár, ale nie príliš

Nissan Micra sa v súčasnej generácii dostal z tvarov malého oblého nákupného vozíka do sfér dynamicky tvarovaných vozidiel. Ale to už bolo dávnejšie, teraz nadišiel čas na facelift najmenšieho modelu automobilky na našom trhu.

Dočkali sme sa faceliftu Nissanu Navara, bude aj na Slovensku

Nissan Navara patrí medzi najdôležitejšie pick-upy na trhu. Situácia v tomto segmente eskalovala, keď práve na základe Navary vznikali ešte dva ďalšie modely, Renault Alaskan a Mercedes-Benz triedy X. Kým Xko už nejako odchádza, Alaskan sa v niektorých krajinách naďalej predáva. Základný model však aktuálne dostal modernizované tvary.

Nissan GT-R Paula Walkera na predaj. Za koľko?

Meno Paul Walker je známe všetkým milovníkom rýchlych áut a filmov. Hviezda začiatkov série Rýchlo a zbesilo nás však nadobro opustila pred pár rokmi, no spomienka na herca a aj jeho lásku k autám stále žije. Teraz sa v aukcií objavil na predaj kúsok, ktorý istú dobu vlastnil práve legendárny Paul Walker.

Manuál a prepĺňaná V6-tka, nový Nissan Z je perfektný, ale u nás nebude

Po dlhej dobe, odkedy Nissan predstavil model 370Z, prichádza úplne nové kupé. Nissan ukázal nástupcu ikonického modelu Z ako prototyp, ale do sériovej produkcie sa toho veľa meniť nebude. V podstate je veľké plus, že toto nie je koncept, ale prototyp, čiže vozidlo z prípravnej série reálneho modelu.

Vlastní Nissan GT-R, už 225 000 km má pôvodné brzdy!

Nissan GT-R je aj dnes nadpriemerným superšportom. Má síce už pekných pár rokov, no stále dokáže ohúriť svojim zvukom a výkonom. Napriek tomu, že Nissan v súčasnosti neprežíva práve najšťastnejšie obdobie, GT-R je spomienkou, kedy bol tento model jedným z najžiadanejších na svete. Nuž a tento je skutočným unikátom!

Nissan Qashqai, ktorý dá 380 km/h!

Nissan Qashqai je celkom bežným autom, akých každý deň stretnete na cestách niekoľko. Tento je však iný. Celkom iný. Na bežnej ceste ho nestretnete, no je ohromujúci. Dokazuje, že aj SUV-čka dokážu byť šialene rýchle. Tento Nissan za sebou totiž nechá aj tie najmodernejšie superšporty.

Prvý vyrobený Nissan 350Z je na predaj! Najazdených má 278 km!

Nissan 350Z je príkladom športového auta, ktoré aj keď nikdy nebolo rekordérom, nikdy nebolo najrýchlejšie na svete, no aj tak sa stalo nesmierne populárnym. Navyše šlo o celkom cenovo dostupné riešenie dostať sa k skutočne rýchlemu autu. Za jeho kult legendy mohla aj herná séria Need for Speed, kde si 350Z našla mnohých zástancov. A teraz môžete mať vo svojej garáži skutočne raritný kúsok!

450-koňový Nissan Skyline vzácnejší ako Ferrari!

Vlastniť „R34-ku,“ to je skvelá voľba! Ale vlastniť vzácny Nissan Skyline R34 – v špecifikácii GT-R V-Spec II Nur R-Tune, to už áno! Je vzácnejší ako Scuderia a svojmu majiteľovi dokáže zarobiť nemalé peniaze! Zvýšenie výkonu z 280 na 450 koní je len začiatok! Pri jeho parametroch a cene ti zaručene vyschne v krku! 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.