Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Peugeot

Starý 29 ročný Peugeot 405 za 30 000 €, prečo?

Kupujúci áut sa dnes delia do dvoch hlavných kategórií. Tá prvá si auto kupuje, lebo ho potrebuje. A tá druhá si ho kupuje preto, lebo ho chce. Práve ju určite upúta tento unikátny Peugeot, ktorý bežného človeka absolútne nezaujme, no ide o zaujímavý a priam raritný kúsok.

Test: Peugeot e-2008 - Elektrický chill

Peugeot má už pekne širokú ponuku elektrických vozidiel. Začína predsa malým e-208, ktorý získal novú sústavu pohonu, pokračuje crossoverom e-2008, ktorý ešte stále, v dobe uverejnenia tohto článku, ponúka starší systém so slabším motorom a batériou a do ponuky prichádza nová alternatíva e-308, ktorá je na pomyselnom elektrickom vrchole automobilky.

Športový Peugeot RCZ za 6 940 €, prečo je tak lacný?

Autá slúžia v provom rade na presun z bodu A do bodu B, niektoré sú ale určené pre rýdzu radosť z jazdy. Ide o výkonné, alebo aspoň zábavné, hravé či dizajnom zaujímavé autá. Medzi ne sa iste radí pomerne neznámy Peugeot RCZ. Kompaktné kupé, ktoré na jednej strane vie zabaviť, na druhej strane kvôli svojim malým rozmerom rovnako dobre poslúži ako zaujímavé mestské autíčko.

Peugeot 208 podľa predstáv? Program Individual to dokáže

Automobilka Peugeot predstavila nový program s názvom Individual. Ak toto slovíčko už poznáte, tak ho používa aj BMW. Presne o tom istom tento program je. Je o snahe poskytnúť zákazníkovi niečo unikátne a jedinečné, čo by bolo odrazom jeho vlastnej individuality a spôsobilo by, že by jeho auto vyčnievalo a bolo by niečím špecifické.

Aj Peugeot e-208 dostane novú sústavu pohonu z e-308

Peugeot len nedávno ukázal svoju novú elektrickú zbraň s názvom e-308 a už teraz je jasné, že nová sústava pohonu nezostane iba v tomto novom modeli. Tak ako sme predpokladali, postupne sa bude rozširovať do všetkých implementácii v nových vozidlách. Preto sa dá čakať, že ho dostane aj nová verzia súčasných modelov. Prvým takým je inovovaný Peugeot e-208.

Nový Peugeot e-308 má novú baterku a motor

Peugeot predstavil model 308 už dávnejšie a postupne dopĺňa nové a nové verzie. Najnovším prírastkom tak pre hatchback ako pre kombi bude nová verzia e-308. Ako už názov napovedá, ide o elektrické vozidlo. Plne elektrické, nie PHEV, tie už má 308 od začiatku.

Peugeot 308 SW: Octavia Combi má silného konkurenta

Peugeot 308 je jedným z tých áut, ktoré zaujmú úplne na prvý pohľad. Máme teraz na mysli najnovšiu generáciu, ktorá získala na Slovensku aj titul Auto roka, lebo o bod predbehla Kiu Sportage. Titul má právom, lebo ponúka veľký skok oproti predchodcovi. Nie je to len samotnou vizážou, ale aj možnosťou voľby elektrifikovaného pohonného ústrojenstva.

Peugeot 308 PHEV: Keď krása zatieni všetky ostatné pozitíva

Peugeot má v modelovom portfóluí už nejaký čas novú generáciu modelu 308. Je to tretia generácia tejto mašiny v nižšej strednej triede a prichádza s novým ostrejším štýlom dizajnu ako mal predchodca. My sme sa pozreli ako sa dá fungovať s verziou plug-in hybrid.

Peugeot e-Expert je odpoveď na mestské zásobovanie

Čo je najväčší problém z hľadiska emisií v urbanizovaných oblastiach? Nie sú to vozidlá, ktorými ľudia prídu do zamestnania a odchádzajú nimi. Síce produkujú emisie, ale nie je ich až tak veľa. Emisný problémom sú vozidla, ktoré v týchto oblastiach jazdia veľa kilometrov. A to sú často dodávky. Preto v ponukách niektorých výrobcov pribúdajú práve elektrické verzie úžitkových vozidiel. Peugeot má takto pripravený model e-Expert.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Peugeot lepší ako Octavia Combi: Väčší kufor, lepšia cena

V ponuke áut na predaj sú úspešnejšie modely áut zvučných značiek. Ak však nebudeš svoju pozornosť smerovať len na populárne značky, nájdeš zaujímavé combi. Naprklad tento Peugeot lepší ako Škoda Octavia Combi.

Peugeot e-2008 GT: Elektromobilita každodenná

Peugeot e-2008 nie je na trhu rozhodne novinkou, ale postupne sa viac a viac etabluje aj na našich cestách. My sme si pozreli aké je to robiť naozaj veľké porcie kilometrov s týmto malým elektromobilom patriacim do segmentu B. Je použiteľný každodenne? Čo ak jazdím denne dvesto kilometrov? Zmestím do neho celú rodinu? Zavadzia batéria?

Privítajte Peugeot 408, Octaviu medzi Peugeotmi

Peugeot postupne odhadoval model 408 už nejakú dobu. Aktuálne je už známa jeho podoba a všetky detaily. Novinka bude v ponuke v Európe a bude vlastne liftbackovou verziou modelu 308 s dĺžkou takmer ako 308 kombi. Je to príjemné doplnenie modelovej ponuky, ktoré je podobné sesterskému modelu Citroën C5 X, akurát sa stavia do segmentu o stupienok nižšie.

S Peugeotom najazdil cez 850 000 km, ešte ho predáva!

Francúzske auto a vysoká spoľahlivosť snúbiaca sa s dlhovekosťou. Pre mnohých je to dokonalou anekdotou. Dlhými nájazdmi sú obvykle obdarené koncernové autá, ani pri nich to však nie je pravidlom. Ide len o vyvolené motory, ktoré sa však stávajú legendami. Ak ale hľadáte francúzske auto, ktoré bude svojou dlhovekosťou udivovať svet, to je skôr zbožným prianím. Aj tak sa tu ale objavilo auto, ktoré mnohým vyrazí dych.

Niekdajší sen, Peugeot 406 Coupe za dostupnú cenu!

Peugeot je automobilkou, ktorá vzbudzuje mnohé vášne. Niekto francúzske automobilky vo všeobecnosti miluje, iný ich nenávidí. Každopádne niektoré modely sa naozaj podarili, teda aspoň po dizajnovej stránke. Napríklad Peugeot 406 Coupe.

Peugeot 508 prvej generácie: Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

Peugeot má stále v ponuke model 508, ktorého druhá generácia prešla skôr ku vzhľadu štvordverového kupé. Ale prvá generácia 508, ktorá sa ukázala v roku 2010 ukázala proporcie klasického sedanu a kombi, ktoré mali konkurovať Passatu. Avšak úlohou 508 bolo nahradiť trochu menší model 407, ale zastúpiť aj pozície väčšieho 607.

Test: Peugeot 5008 GT – rodinno-úžitkový ideál

Peugeot 5008 len nedávno prešiel faceliftom. To vie každý, už sa predsa začína objavovať na cestách. Teda na nich sa skôr začína objavovať menší a lacnejší model 3008. To je ale škoda, lebo práve 5008 ponúka naozaj veľkorysý priestor, ktorý dokáže zaujať aj tých, čo mali namierené do showroomu po úžitkovejšie vozidlá s označením Rifter.

Peugeot 3008 Hybrid4: Koľko prejde na nabitie a koľko sa nabíja?

Automobilka Peugeot inovovala všetky verzie modelu 3008 a to vrátane najvýkonnejšej Hybrid4. Tá si však svoj pohon necháva navlas rovnaký aký mala doteraz. To je však dobrá správa, na pohone nie je treba nič meniť, je dobre odladený a je vlastne jediný, ktorý má štvorvalcový benzínový motor kombinovaný s elektromotorom a pohonom všetkých kolies.

27 ročný Peugeot 405 na predaj ako nový!

Francúzske automobily sú niečo, čo spoločnosť maximálne polarizuje. Niekto si ich nevie vynachváliť, ich pohodlie a jazdné vlastnosti, inému zas vadí ich spoľahlivosť, alebo aj spomínané jazdné vlasnosti, ktoré niekomu po vôli byť naozaj nemusia. Staršie autá však majú stále svoje čaro a obzvlášť ak sa jedná o autá v dokonalom stave. Napríklad ako tento Peugeot 405, ktorý sa objavil na predaj a je ako hotový stroj času.

Čo má nové Peugeot 3008, je po facelifte lepší a čo ostalo dobré?

Peugeot 3008 s faceliftom sa pomaly, ale isto začína udomácňovať na našich cestách. Je to z dôvodu, že model ako-taký má stále priaznivú cenu a patrí medzi crossovery s nádychom SUV. Nemá, okrem vrcholnej plug-in hybridnej verzie, pohon všetkých kolies, ale o to medzi takto zameranými modelmi nejde. Tu ide hlavne o vzhľad.

Peugeot 208 (A9): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe?

Peugeot v roku 2011, v trnavskom závode, začal s výrobou nového modelu 208, najskôr s trojdverovou karosériou. Tento model mal pokračovať v úspešnom ťažení Peugeotu 206, ktorý prekonal všetky očakávania a aj napriek novšiemu 207 ostával v ponuke. Dokonca existujú krajiny, ktoré ešte stále 206-tky vyrábajú. Napríklad v Iráne by mala ešte stále byť v ponuke verzia sedan.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.