Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Porsche

Porsche ukázalo nové 911 Sport Classic, je to best of ponuky

Automobilka Porsche postupne rozširuje ponuku najnovšieho modelu 911, ktorý ma kódové označenie 992. Aktuálne pribúda naozaj asi najlepšia a najkrajšia verzia s označením Sport Classic. Nie je to však prvýkrát, kedy Porsche použilo toto označenie a pripravilo podobný model.

Porsche, ktoré zarobí majiteľovi za 5 rokov 400 000 eur!

Toto Porsche Carrera GT delo zarobí novému majiteľovi za 5 rokov asi 400 000 eur! Nikdy nebol lepší čas na kúpu výnimočnej mašiny! Cena na trhu prudko rastie, ktoré autá kupovať?

Porsche Macan T má byť obratné rodinné SUV so slávnym logom

Porsche je aktuálne iba na niekoľkých modelových radoch, ale tie majú naozaj extrémne veľa verzií. Do ponuky Macanu pribudne nová alternatíva s označením Macan T. Táto verzia sa dostane medzi základný Macan a Macan S.

Porsche vylepšilo svoj infotainment, má bezdrôtové Android Auto

Výroba informačno-zábavných systémov je aktuálne dosť dôležitá téma a dôležité odvetvie. Vlastne hovorí o vyspelosti automobilky a aj určuje vnímanú kvalitu vozidiel. Porsche prešlo tiež z klasických prístrojových dosiek na verzie s displejom. Aj keď, našťastie, stále má modely, ktoré si zachovávajú mechanické ručičky ukazujúce parametre pred vodičom a iba časť je displejová.

Porsche rozširuje ponuku Taycanu, pribudla verzia GTS

Porsche má pre každý svoj model naozaj veľa verzií. Keď prišlo s Turbom pre Taycan, tak to vyzeralo zvláštne, ale tento názov už dávno neznamená to, čo by mal. Rovnako ako pri označovaní BMW, Mercedesov, Audi a vlastne veľkého zástupu iných vozidiel. Porsche aktuálne doplnilo do ponuky Taycan GTS.

Porsche porazilo všetky SUV na Nűrburgringu s novým Cayenne Turbo GT

Porsche predstavilo nový model, teda novú verziu svojho modelu, Cayenne Turbo GT. V hierarchii je úplne na vrchole, predbehol aj extrémne výkonné Cayenne Turbo S. Je však najmä marketingovým ťahom ako znova rozvíriť hladinu vôd okolo veľkého SUV. Výkonovo nie je na úrovni Turbo S e-Hybrid, ale nemusí sa spoliehať na nabíjanie a nevezie so sebou takú záťaž.

Porsche Taycan monštrum: 761 koní, 0-100 km/h za 2,8 s. aj napriek váhe!

Vďaka triumfálnym parametrom zrýchlenia a motoru pod kapotou označujú mnohí túto beštiu za najlepšie auto sveta! Nenechaj si ujsť smrtiace parametre tejto beštie. Sleduj akceleráciu Porsche Taycan Turbo S z nuly na 250 km/h!

Porsche oslavuje 25 rokov Boxsteru, pripravilo špecialitu

Porsche Boxster začal svoj život ako nový modelový rad roadsteru s motorom v strede už v roku 1996. To znamená, že tento rok bude oslavovať 25 rokov od uvedenia na trh. Aktuálne je na trhu jeho štvrtá generácia, ktorá si pripomína práve toto výročie špeciálnou sériou s jednoduchým názvom Boxster 25.

Porsche 911 GT3 je pripravené na okruhy, prichádza verzia Cup

Porsche 911 GT3 Cup je dlhodobo najpredávanejším pretekárskym autom svojej triedy. A to platilo o viacerých generáciách za sebou. Aktuálne ale prichádza úplne nové vozidlo, ktoré má pokoriť nejeden okruh. Porsche predstavilo verziu 992 GT3 Cup.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Porsche Cayenne e-Hybrid dostane väčšie baterky, predĺžia elektrický dojazd

Porsche je tiež v rovnakej situácii ako všetci ostatní výrobcovia automobilov. Musí sa pozerať aj po trochu alternatívnejších pohonoch. V Cayenne už e-Hybrid nejaký čas funguje a teraz prichádza jeho modernizácia s väčšími batériami.

Porsche 911 Targa kombinuje otvorenú strechu s praktickosťou kupé

Porsche postupne rozširuje svoju ponuku nového modelu označeného kódom 992. Je to najnovšia generácia legendárneho modelu 911, ktorá už ukázala kupé a aj kabriolet. Aktuálne sa do ponuky dostavila aj Targa, ktorá znamená len sťahovaciu časť strechy nad posádkou.

Porsche za 701 948 €: Druhé sedadlo za príplatok 9 100 €!

Bežný prvok výbavy za extrémne chrumkavý príplatok. Renomovaná automobilka si nekladie pri vyslovení ceny druhej sedačky servítku pred ústa. Unikátne Porsche 935 - luxus za 702 000 eur ponúka druhé sedadlo za 9 100 eur! Na doplnkové služby zabudni, príde poštou, namontuješ si ju sám!

Porsche končí s naftovými motormi!

Porsche a diesel? Pred niekoľkými rokmi čosi nemysliteľné. Dnes? Celkom bežná vec. Ale už nie na dlho. Porsche sa rozhodlo pristúpiť k ráznemu, no sympatickému počinu. Končí s naftovými motormi!

Porsche 911 GT3 RS je príliš drahé? Postavte si ho z Lega

Najrôznejšie stavebnice boli, sú aj budú jednými z najobľúbenejších hračiek všetkých čias. Iste pamätáte na hodiny v detstve, ktoré ste venovali stavbe najrôznejších vecí. Domov, postáv či áut. Tí majetnejší sa hrdili stavebnicou Lego, ostatným musela stačiť aj klasická Cheva. No radosť z dokončeného diela v detských očiach bola vždy rovnaká. Lego v poslednej dobe začalo myslieť nielen na deti, ale aj dospelých. Prišlo s niekoľkými unikátnymi modelmi tých najznámejších automobilov. A ďalším v rade je aj Porsche 911 GT3 RS.

Porsche Mission E: 600 koní a 80 percentné nabitie batérie za 15 minút!

Črtá sa možná konkurencia Tesly Modelu S! Konkurent značky Porsche, okrem zrýchlenia z nuly na sto kilometrov za hodinu za 3,5 sekúnd a výkonu 600 koní, prekvapí aj parametrami špecifickými pre elektromobily! Toto vozidlo ponúka dojazd 500 kilometrov a 80 percentné nabitie batérie za 15 minút! Koncept Porsche Mission E 2015 musíte vidieť!

Porsche InnoDrive: Polovičný autopilot, ktorý šetrí spotrebu!

Znamená pre vás nástup autonómneho riadenie koniec vzrušenia z jazdy? Automobilka Porsche sa rozhodla pre systém polovičného autopilota. Zdá sa, že je to múdre rozhodnutie. Okrem úspory paliva sľubuje väčšiu plynulosť jazdy a šetrnejší chod, čo sa týka zaťaženia životného prostredia. Kto z nás by nechcel ušetriť 10 percent spotreby? Tento inteligentný sysém mieri vyššie ako adaptatívne tempomaty! Na akom princípe funguje?

Porsche 918 Spyder už nie je! Totálne sa vypredalo.

Ak ste si do prasiatka hádzali mince na vaše Porsche 918 Spyder, máme smutnú správu. Po približne roku produkcie už jednoducho nie je. Hybridný superšportový dvojmiestny roadster sa dočkal nebývalého úspechu. Len málokto predpokladal, že sa všetky kusy vôbec vypredajú a nie to v tak krátkom čase.

Porsche pomôže Putinovi s jeho budúcou limuzínou.

Súčasná napätá politická situácia medzi východom a západom nedáva mnoho námetov na spoluprácu medzi oboma koncami Európy. Výnimkou je automobilový priemysel, v ktorom aj samotná matka Rus rada hľadá inšpiráciu u svojich imperialistických západných susedov. Dokonca ani samotný Putin by sa nezaobišiel bez pomoci Západnej Európy pri budúcej obnove jeho vozového parku. Porsche bude mať totiž výrazné slovo pri stavbe motora budúcich vládnych limuzín určených pre Rusko.

Porsche 211, alebo keď chcete Porsche bez výkonu

Porsche patrilo dlhé desaťročia medzi ikonu superšportov. Keď sa povedalo Porsche, mnohým sa vybavilo hriešne rýchle a rovnako hriešne drahé auto. Ako sme informovali prednedávnom, Porsche sa však chce zamerať skôr na predajné čísla a exkluzivita s povesťou legendárnej značky je im ukradnutá. Aj z tohto dôvodu sa v Belgicku bude predávať Porsche s výkonom len 211 koní!

Porsche 918 Spyder: 877 koní len za 845 tisíc dolárov!

V zbierke Zlatana Ibrahimovičovej nájdete červené Ferrari Enzo, Ferrari 430 Spider, Maserati Gran Turismo aj Audi Q7. To však nie je všetko. Nedávno si kúpil Porsche 918 Spyder, hybrid s výkonom 877 koní! Prekvapila vás cena 845 tisíc dolárov? Tento hybrid stojí za to! Viac v článku.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.