Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Rolls-Royce

Rolls-Royce Spectre je výlučne elektrický, na nabitie spraví 520 km

Automobilka Rolls-Royce už dlhšie naznačovala, že prechod na elektrické vozidlá je pre ňu nevyhnutným a strategickým ťahom. Doteraz však nebola technológia ešte na dostatočnej úrovni na to, aby ju mohol adaptovať aj Rolls-Royce v sériovej produkcii. Prvým sériovým elektrickým vozidlom so soškou nad chrámom je nový model Spectre.

Rolls-Royce Phantom predvádza druhú sériu, zmien nie je veľa

Rolls-Royce Phantom je na trhu už od roku 2017. To znamená, že modernizácia modelu je na mieste. Vylepšenia počas životného cyklu sa nevyhýbajú takýmto superluxusným modelom, ktoré akoby ani nestarli. Môže za to ich zriedkavý výskyt na cestách. Čo teda prináša inovácia Phantomu označená ako Series II?

Rolls-Royce Ghost Black Badge: Masívny krútiak nakopne už pri 1600 otáčkach

Rolls-Royce predstavil novú verziu svojho najnovšieho modelu Ghost. Sedan sa predstavil len nedávno a nedá sa povedať, že by trpel nedostatkom výkonu. Ale teraz prichádza nová verzia Black Badge, ktorá príde s najvyšším výkonom aký kedy Ghost mal.

Rolls-Royce bude pokračovať v elektrickom vývoji sériovým modelom

Automobilka Rolls-Royce predáva vozidlá, ktoré väčšinou nerobia dlhé trasy. A musia byť čo najtichšie. To znamená, že majú dvanásťvalce, ktoré sú najkultivovanejšie zo všetkých agregátov a majú najvyrovnanejší beh. Ale existuje ešte alternatíva, ktorá dáva menej vibrácii a hluku. Rolls-Royce ide do elektrického pohonu. Znova.

Špeciálna séria Rolls-Royce Landspeed Collection pripomína hrdinu soľných plání Bonnevillu

Niekedy je za špeciálnymi edíciami väčší príbeh ako len snaha o marketingový úspech a zníženie ceny. Bolo to tak napríklad keď Bugatti riešilo špeciálne edície Veyronu, ale je to tak aj pri značke Rolls-Royce a sérii Landspeed Collection.

Táto loď nepláva. Rolls-Royce Boat Tail si vraj objednali Beyonce a Jay-Z

Rolls-Royce postupne oživuje svoju sekciu špeciálnych áut s názvom Rolls-Royce Coachbuilding. Prvým zábleskom bol model Sweptail, ktorý šiel k zákazníkovi už v roku 2017. Odvtedy ľudia v tejto sekcii automobilky pracovali na aktuálnom vyrážačovi dychu, na Boat Taile.

Video zážitok: Rolls-Royce divadlo v púštnych dunách!

Rolls-Royce Cullinan vs. piesok. Monštrum sa predviedlo v tvrdom teréne. Čo dokáže Cullinan v púštnych dunách? Ako si poradí s extrémnymi podmienkami? Nádhera v pohybe a neuveriteľné predstavenie šialených vlastností v púštnej fantázii. Sleduj video. Dravý boj Cullinanu s pieskom musíš vidieť!

Rolls-Royce Black Badge nemusí byť len čierny

Rolls-Royce ponúka naozaj širokú škálu možností individualizácie, čiže prispôsobenia svojich modelov akýmkoľvek požiadavkám zákazníka. A jedna z ponúk sa volá Black Badge. Názov však nehovorí o farbách, tie môžu stále byť hocijaké, podľa výberu. Dokazuje to nová séria Neon Nights, ktorá predvádza trochu výraznejšie odtiene.

Vrtuľník pre Putina je ako luxusný Rolls-Royce!

Byť jedným z najvýznamnejších mužov planéty prináša so sebou množstvo zodpovednosti, povinností, ale aj privilégií. Svoje by o tom vedel rozprávať aj ruský prezident Putin. Ten sa potrebuje aj reprezentatívne presúvať, napríklad luxusným vrtuľníkom. A tento ním naozaj je.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Ladu prerobil na Rolls-Royce! Z 1 uhla nevyzerá vôbec zle!

Lada bola dlhé roky aj u nás nesmierne rozšíreným autom. Pomaly ich už ale ubúda. Krajina, kde ich je stále požehnane sa volá Rusko. A práve tam sa pozrieme. Jeden z domácich kutilov sa rozhodol, že mu Lada nestačí. Chcel Rolls-Royce. Problémom bol nedostatok finacnií. Vyriešil to svojim umom.

Slovák šéfdizajnér značky Rolls-Royce: Jozef Kabaň prestupuje z BMW!

Slovák bude šéfdizajnérom značky Rolls-Royce! Dizajnér zo Slovenska, ktorý stojí za vzhľadom Bugatti Veyron, si opäť získava celosvetovú pozornosť. Jozef Kabaň bude navrhovať najluxusnejšie mašiny BMW Group. Šéfdizajnér prestupuje z BMW k dizajnu luxusných modelov, ktoré sú známe nezameniteľným vzhľadom a prestížou. Ako úspešný Jozef Kabaň ovplyvní vzhľad značky Rolls-Royce?

Najdrahší Hyundai na svete! 122 000 €, luxus ako Rolls-Royce!

Hyundai je u nás celkom bežnou a pomerne obľúbenou značkou. Prečo? V posledných rokoch je badateľný výrazný pokrok v kvalite. Navyše kupci pri značke Hyundai oceňujú aj zaujímavý pomer kvality k cene. Aj u nás už predáva drahšie modely, no laťku luxusu Hyundai v zahraničí posunul poriadne vysoko.

Brutálny 12-cylindrový Rolls-Royce dizajnovala žena!

Vývoj trval 5 rokov, pracoval na ňom 280-členný tím expertov. 12-valcový motor s objemom 6,75 litra vybíja dych! Prvé SUV v histórii Rolls-Royce za 400 000 € dizajnovala žena! Je to neskutočné delo, ktoré dostalo nielen Arabov! Je to skvost, posúď sám!

Rolls-Royce za polovicu: Luxusná limuzína za koľko?

Nie je limuzína ako limuzína. Luxusná limuzína Toyota Century "ide po krku" Bentley a Rolls Royce-u. Unikátnou hlbokou čiernou farbou ťa dostane. Ponúkne výkon 431 koní, spotrebu 7,7 l / 100 km a extrémny komfort a luxus. Za koľko? Stojí polovicu ceny Rolls-Royce! 

Video: 810-koňový 12-valcový Rolls-Royce Wraith!

Extrémne mašiny. Tie, ktoré skutočne lámu rekordy. Tie, ktoré sú stredobodom pozornosti, kdekoľvek sa objavia. V automobilovom svete jednoducho milujeme mašiny, ktoré sú výnimočné a poskytujú neskutočné parametre! Takým strojom je brutálny Rolls Royce Wraith s výkonom 810 koní a ostrým 12-valcovým motorom pod kapotou! Čo dokáže? Sleduj video!

Rolls-Royce vyrobil na objednávku najdrahšie auto sveta. Za koľko?

Rolls-Royce, značka, ktorá už len znie draho. Známy výrobca najluxusnejších vozidiel, ktoré sú často krát drahšie ako príbytky, v ktorých žijete. Hranica luxusu sa ale dá vždy posunúť ďalej, na doteraz nepredstaviteľnú úroveň. Rolls-Royce totiž vyrobil pravdepodobne najdrahší nový automobil na svete.

Rolls-Royce môže tejto Toyote závidieť!

Luxusné autá majú spoločné v podstate len jedno. Ich cena je pre bežného smrteľníka absolútne nedosiahnuteľná. Inak sa líšia v mnohom, práve detaily vedia milionári najviac oceniť. Nájdu sa však aj takí, ktorí nechcú byť príliš na očiach. A pre nich je tu táto Toyota!

Sedmičkové BMW, ktoré porazí Porsche: motor Rolls-Royce a stovka za 3,7 sekundy!

Sedmičkové BMW, ktoré porazí aj Porsche 911! Disponuje výkonom 610 koní a maximálnym krútiacim momentom 800 Nm! Po odblokovaní dá až 305 km/h! Nenechaj si ujsť najsilnejšie BMW všetkých čias! Sleduj video z jazdy po Bratislave!

Nový Rolls-Royce: Nečakaný dizajn a namiesto motora batožinový priestor!

Jediným spoločným znakom je soška Spirit of Ecstasy. Chýba v ňom volant, miesto pre šoféra a motor! Aké ďalšie prekvapenia si člen skupiny BMW Group, Rolls-Royce, pri príležitosti 100. výročia v podobe novinky pripravil? Viac v článku! 

Rolls-Royce ukazuje svoju predstavu luxusného autonómneho auta

Autonómne autá predstavené doteraz sa delili na dve skupiny. Prvou boli upravené sériové vozidlá a druhou boli čisto autonómne, ale naozaj škaredé vozidlá. Napríklad autonómne vajce na kolesách z dielne Googlu. Rolls-Royce prišiel s niečím oveľa zaujímavejším. Poriadne futuristický, no zároveň luxusný koráb.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.