Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Rover

Lacnejší Land Rover: Nový Hyundai Santa Fe

Štandardná stratégia je preraziť vlastným nápadom a zaujať s originálnym imidžom. Stále častejšie však uspejú tí, ktorí dokážu kopírovať vlastnosti alebo vzhľad drahších modelov za menej peňazí. Land Rover pre chudobných!

Pokorí auto za 10 000 eur luxusné SUV? Fiat vs. Land Rover!

Dokáže auto za 10 000 eur pokoriť luxusné SUV? Sleduj nerovný súboj Land Roveru s cenovkou 100 000 eur s obyčajným Fiatom Panda! Nebudeš veriť svojim očiam! Sleduj video!

BMW M2 prichádza s kontroverznými tvarmi

Automobilka BMW konečne predstavila novú generáciu modelu M2, ktorý je logickým pokračovaním rozširovania modelovej ponuky radu 2. Je úplne logické, že po M240i prichádza aj tento model. Prichádza s podobnými tvarmi, ale trochu extrémnejším prevedení. Svetlá sú rovnaké, ale pritom je okamžite jasné, že toto je niečo viac.

Video špeciál: Range Rover D350 - Prvý domáci test

Terénna legenda Range Rover prichádza v 5. generácii s množstvom špičkovej techniky a technológii na palube. Teóriu sme predstavili vo videu zo statickej premiéry. Teraz dozrel čas na previerku v praxi. Vyskúšali sme nové LED digitálne matrixové svetlá, vrchol naftovej ponuky radový šesťvalec s výkonom 350 koní a dôkladne sme preverili schopnosti podvozka. Najmä ako si vie poradiť so stabilizovaním vysokej a veľkej kabíny v zákrutách. 

Najväčší Defender je tu. Land Rover predstavil verziu 130

Britská automobilka, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu a má na Slovensku aj fabriku, predstavila novú verziu modelu Defender, ktorá bude taktiež vyrábaná v Nitre. Táto alternatíva prichádza s väčším vnútorným priestorom a väčšou dĺžkou karosérie. Bude označená už tradične 130, aj keď toto číslo už nie je spojené so žiadnymi veľkostnými parametrami rázvoru, ako to bolo kedysi.

Land Rover ukázal aj nový Range Rover Sport

Pre modelový rok 2023 Land Rover predstavil novinku, po veľkom Range Roveri sa ukázala aj jeho menšia alternatíva Range Rover Sport. Tento nový kus ukazuje, že berie tvary veľkého Range Roveru a robí ich o niečo športovejšími.

Nový Range Rover: Z veľkého sa stal obrovský

Range Rover po takmer 10 rokoch prichádza s novou generáciou svojho najväčšieho modelu. Ten je na úplnom vrchole ponuky a nepotrebuje žiadne iné doplnky názvu. Je to proste Range Rover a konkrétne teraz príde jeho piata generácia. Ostatné dve generácie mali naozaj trochu natiahnutý životný cyklus na viac ako dvadsať rokov.

Rarita na predaj: Range Rover ako dodávka!

Luxusné autá obľubujú často krát úspešní podnikatelia. Práve toto je spôsob, ako sa svojim spôsobom odmenia za svoju tvrdú prácu. Ale aby používali luxusné SUV ako Range Rover na prácu? To sa zas tak nevída. Objavil sa však jeden kúsok, ktorý je prerobený rovno na dodávku a to je extrémne rarita!

Hrdza ako nová luxusná príplatková výbava: Land Roveru pristane!

Land Rover Defender od Niels van Roij Design zježí mnohým automobilovým fanatikom vlasy na hlave. To, čo ponúka pre svojich zákazníkov, je pre väčšinu motoristov postrachom životnosti auta. Nenechaj si ujsť hrdzu v podobe príplatkovej výbavy. 

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Land Rover spraví špeciálnu sériu starého Defenderu s V8

Land Rover má špeciálnu divíziu, ktorá robí zaujímavé veci. Stála napríklad za finálnou sériou predchádzajúceho Defenderu, ktorý mal V8. A zjavne až tak finálna nebola. Nový projekt sa volá Defender V8 Trophy a je jasné aký odkaz so sebou nesie.

Inováciou prešli obe veľkosti Land Roveru Discovery

Land Rover aktuálne ponúka dva modely s označením Discovery. Jeden z nich je veľký, ktorý nepotrebuje žiaden dodatok za názov a druhý je menší Discovery Sport, ktorý v ponuke nahradil predchádzajúci Freelander. Je až prekvapivé, že na inováciu oboch si automobilka vybrala rovnaký čas.

Súťaž o najkontroverznejší dizajn vyhráva duo BMW M3 a M4

Vrchol modelového radu 3 od BMW bol vždy ten s logom M. BMW M3 bola modla a v každej generácii mala niečo extra. Najnovšia generácia, ktorá sa po vzore tej predchádzajúcej delí na sedan M3 a M4 má naozaj niečo extra aj keď nebudeme hovoriť o tom, čo je pod kapotou.

Land Rover Defender vezme elektriku do terénu

Terénna legenda, Land Rover Defender, len nedávno dostala novú generáciu. Tá celkom rozdelila fanúšikov. Jedni hovoria, že je super a konečne má auto trochu pohodlia a druhí zase, že to už nie je Defender. Avšak Defender to je, keďže ho tak automobilka nazvala a bude dostupný s novými motormi.

Toto nie je autobus: Range Rover limuzína za 630 000 €!

Luxusné vozidlá vždy priťahovali pozornosť milionárov a vladárov. Dovoliť si ich však môžu len tí najbohatší ľudia planéty. A závisť nepozná hranice, je po celom svete. Preto títo ľudia potrebujú vozidlo, ktoré ich pri všetkom komforte do cieľa odvezie bezpečne. Všetko spĺňa napríklad aj tento Range Rover, ktorý si prešiel šialenou úpravou.

Land Rover pridáva malým modelom trojvalcové hybridy

Mať v ponuke plug-in hybrid sa kvôli priemerným emisiám a pokutám za nadpriemer stáva nevyhnutnosťou. Vie to aj Land Rover a po veľkých plug-in hybridoch predstavil aj malé a rovno dva. Verzie P300e sa dočkal ako Land Rover Discovery Sport, tak Range Rover Evoque.

Za cenu novej Octavie môžeš mať tento luxusný Range Rover!

Range Rover je auto, ktoré na ceste jednoznačne vzbudí pozornosť. Je robustné, mohutné a zároveň elegantné so športovým nádychom. Range Rover má na prvý pohľad len jednu nevýhodu, poriadne vysokú cenu. Ak sa na neho pozrieme detailnejšie, problémom býva aj nie práve najvyššia spoľahlvosť. Rovnako aj vysoká cena náhradných dielov. Lenže Range Rover má neodolateľné kúzlo, vďaka ktorému ho možno zvažuje viac potenciálnych kupcov.

Indická kópia Land Roveru Discovery stojí polovicu z toho, čo originál!

Land Rover je značkou automobilov, ktoré sa po svete preslávili nielen ako mimoriadne schopné autá v teréne, tak aj poriadne luxusné. Prvotiredne technológie sa snúbia s kvalitnými materiálmi a prvotriednymi schopnosťami v teréne. To všetko však niečo stojí. Nemalé peniaze. Vo svete automobilov však vládnu rôzne zmluvné vzťahy a niekedy automobilky, o ktorých by ste to ani nepovedali majú rovnakých majiteľov. Napríklad aj teraz.

Nová Lada 4x4 Vision: Konkurencia Land Roveru s krásnym dizajnom!

Zaujímavé maskované dvere a veľa prekvapení. To je Lada Vision 4x4! Nový model zaujme vzhľadom aj špecifikáciami. Mimoriadne úspešné predstavenie na medzinárodnom autosalóne v Moskve strhlo celosvetovú pozornosť. Ide o mimoriadne zaujímavé rozšírenie ponuky. Posúď sám!

Indická kópia Range Rover Evoque je prerobená Vitara.

Túžba mať pekné, kvalitné a často krát aj drahé auto je u mnohých tak silná, že siahajú po najšialenejších veciach. Niekto auto ukradne, niekto ukradne peniaze aby si ho mohol kúpiť, niekto iný si zas auto snov postaví. Niekto doma v garáži takpovediac na kolene, na základoch starých harabúrd a s použitím všetkého, čo garáž dá. Ďalší si zas kúpi cenovo dostupnejšie auto a pokúsi sa ho upraviť na svoj sen. Tak, ako tento Ind. 

Test Range Rover Sport: Pokorí 999 schodov aj extrémne stúpanie!

Nezastaviteľná pýcha Land Roveru sa predviedla na extrémnej horskej trati. Zdolá 11,2 km s extrémnym stúpaním a prekážkami? Dračia výzva je povestná drsnými podmienkami. Ako si veľké SUV poradí v naozaj náročných podmienkach? Skúsený jazdec sa za volantom hybridného SUV poriadne zapotí. Zdolá 999 schodov a 45° stúpanie? Sleduj adrenalínovú jazdu vo videu! 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.