Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Subaru

Subaru XV je také auto ako boli kedysi

Ponuka automobilky Subaru je veľmi jednostranne zameraná. Všetky autá sú jednoducho terénne. Teda, okrem Imprezy, ale aj tá ma pohon všetkých štyroch kolies a zatienila by nejedno SUV svojou priechodnosťou a svojimi vlastnosťami. Ak však chcete od najmenšieho modelu naozaj jazdy cez terénne nerovnosti, tak príde vhod to, čo je vlastne zvýšená verzia Imprezy. Je to samostatný model s názvom XV a má od svojho menšieho súrodenca viacero odlišností.

Subaru BRZ mať nebudeme, ale Toyota GR86 príde určite

Subaru ukázalo BRZ skôr, ale tiež hneď odznelo, že do Európy sa nepozrie. Veď už teraz má portfólio celkom vysoké emisie. Ale Toyota GR86 do Európy dovezie a bude v ponuke aj u nás. Otázky o kupé zostávajú. Kedy príde, aké bude a koľko bude stáť? Na niektoré z nich sa dá odpovedať už teraz.

Subaru Outback má novú generáciu, naozaj

Subaru ponúkne novú, už v poradí šiestu generáciu, modelu Outback aj na Slovensku. Najskôr sa predstavila v USA, kde už bola začiatkom minulého roka a teraz prichádza európska verzia. Aj napriek veľmi familiárnemu vzhľadu je to naozaj úplne nový Outback.

Subaru Levorg: Impreza Combi - bestseller z Japonska

Koľkí z nás túžia po Imprese combi pre náročných? Tento predajný bestseller strháva na seba pozornosť všade tam, kde sa objaví. Má na to pôsobivé dôvody. Toto japosnké kombi v konkurencii ani na ceste neprehliadneš. Posúď sám. 

Subaru Levorg STI, ostré severské kombi možno aj pre Európanov

Subaru sa vždy spájalo so športovými a skutočne ostrými vzrušujúcimi automobilmi. Niet divu, osud švédskej automobilky je viac než previazaný so svetom motošportu. Lesy, lesné cestičky  a rally, to si väčšina z nás vybaví pri vyslovení slova Subaru. Nie každému však vyhovovali ostré sériové WRC sedany. Niekto chce auto aj na víkendovú chatu, prevoz kočíka, prípadne strešnej krytiny na dom. Vo všetkých týchto prípadoch je ďaleko praktickejšie kombi. A práve takým je aj Levorg.

Subaru WRX meniace farbu! Dokonalá youtube nachytávka alebo fake?

Po zhliadnutí tohto videa si asi poviete, že si z nás títo dvaja chalani poriadne vytrelili! Je ale zmena farby automobilu z jednej sekundy na druhú možná? Pozrite si video prank!  

Subaru WRC za 800 hodín

Ako za 800 hodín postaviť Subaru WRC.

Subaru gif

Takto sa má predbiehať :)

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.