Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Trabant

Trabant za 13 500 €, má za sebou len 1 300 km!

Každý má svoj automobilový sen. Niekto sníva od malička o Ferrari, iný zas od malička sníva o 120-tke či Trabante. Ten prvý sen je len ťažko dosiahnuteľný, tie ďalšie dva sú už vcelku reálne. Staršie autá sú však obvykle v naozaj zlom technickom stave, keď roky hnily kdesi v stodole. Občas sa však nájde výnimka, ktorá je vďaka dokonalému stave skôr muzeálnym kúsom. A v dokonalom stave tu máme jeden Trabant.

Trabant na entú = bez bakelitu, hluku a smradu lepší ako Škoda Fabia

Ako je možné, že tento bakelitový krásavec dnes nie je najlacnejším hitom v Európe? Nový, vizuálne príťažlivý návrh, je rozhodne lepším nástupcom Škody Fabia ako všetky konkurenčné modely. Posúď sám. Trabant na entú je elektrický Trabant nT so zeleným pohonom. Nenechaj si ujsť 5 dôvodov prečo je Trabant nT lepší ako Škoda Fabia!

Trabantom až na koniec sveta! Aj rozumu!

Viete si predstaviť, že by ste prešli trabantom Južnú Ameriku? Áno, domnievate sa správne, nebude to vôbec jednoduché! Taktiež vás zaujme skutočný obraz sveta, keďže cesta nevedie turistickými letoviskami. Cez oficiálne neprejazdný amazonský prales, povestnou "diaľnicou duchov" BR-319, cez priesmyky Ánd, po povrchu nádherného soľného jazera salar Uyni, cestou Caterra Austral či cez turistické, no stále tajomné Machu Pichu. Je sa na čo pozerať! O adrenalín nebude núdza! Trúfli by ste si na takúto cestu v žltých "ponorkách"?

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Magazín s Michalom Karpatom

Zistiť viac
Hlasujte a vyhrajte skvelé ceny

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.