Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Trabant

Raly Trabant na predaj, nestojí mnoho!

Trabant je azda jedným z najkultovejších áut všetkých čias. Niet sa čomu diviť. Bakelitová karoséria, pestrá minulosť, charakteristický zvuk a roztomilý vzhľad, tým všetkým si Trabant ziskal srdcia miliónov. Iste, kedysi šlo o jednu z mála možností vôbec nejaké auto mať, dnes si ho ale kúpi len ten, komu srdce naozaj zaplesá. A ak by ste chceli čosi extra, môžete mať Trabant v raly špecifikácií.

Tento Trabant je ako nový, prvý krát prihlásený pred 6 rokmi!

Trabant je autom, ktoré sa stalo legendou. Jeho príbeh je mimoriadne zaujímavý, nakoľko legendou rozhodne nebol vždy. Trabant patril medzi podceňované autá, ktoré prakticky nikto nechcel. Neskôr bol Trabant častým terčom posmeškov, no postupom času sa toto autíčko stávalo štýlovou záležitosťou. A tento kult mu ostal dodnes.

Tento Trabant stojí 21 000 €!

Žijeme zvláštnu dobu. Ešte pred pár rokmi sa každý pachtil za čo najlepšími a najmodernejšími vecami. Je jedno, či šlo o televíziu alebo auto, všetko muselo byť však čo možno najnovšie. Potom však prišla masívna retro vlna a zrazu každý, kto chcel byť trendy, musel mať aspoň čosi retro. Napríklad nejaké retro auto. A čo môže byť viac retro, ako taký Trabant?

Trabant za 13 500 €, má za sebou len 1 300 km!

Každý má svoj automobilový sen. Niekto sníva od malička o Ferrari, iný zas od malička sníva o 120-tke či Trabante. Ten prvý sen je len ťažko dosiahnuteľný, tie ďalšie dva sú už vcelku reálne. Staršie autá sú však obvykle v naozaj zlom technickom stave, keď roky hnily kdesi v stodole. Občas sa však nájde výnimka, ktorá je vďaka dokonalému stave skôr muzeálnym kúsom. A v dokonalom stave tu máme jeden Trabant.

V Berlíne si môžeš zajazdiť so 7 metrovým Trabantom!

Trabant je dnes pre mnohých symbolom najtemnejšieho komunizmu. Pre iných ide o to najštýlovejšie auto všetkých čias. Jeho čaru podľahla aj známa partia cestovateľov, ktorí so svojimi žltými Trabantmi precestovali v podstate celý svet. Nuž  podobná láska ku Trabantu motivovala aj majiteľov istej Berlínskej spoločnosti k poriadne zaujímavému autu.

Trabant na entú = bez bakelitu, hluku a smradu lepší ako Škoda Fabia

Ako je možné, že tento bakelitový krásavec dnes nie je najlacnejším hitom v Európe? Nový, vizuálne príťažlivý návrh, je rozhodne lepším nástupcom Škody Fabia ako všetky konkurenčné modely. Posúď sám. Trabant na entú je elektrický Trabant nT so zeleným pohonom. Nenechaj si ujsť 5 dôvodov prečo je Trabant nT lepší ako Škoda Fabia!

VIDEO: Trabant, ktorý dá 100 km/h za 3,2 sekundy!

Nemecko je automobilovou veľmocou a značky ako BMW, VW či Mercedes iste pozná celý svet. Ktoré jedno konkrétne auto je však asi najznámejšie? Trabant. Plastová legenda z východného Nemecka žiarila nielen počas doby komunizmu, ale aj o roky neskôr. Z Trabanta je živý dôkaz, že aj slabé a azda aj jedno z najviac podceňovaných vozidiel dokáže divy a prejsť celý svet. Toto je však Trabant ako z iného sveta.

Leoša Mareša zastavili policajti v Trabante!

Leoš Mareš je známym moderátorom, spevákom, zabávačom, skrátka mediálne známou tvárou. Ide o človeka, ktorý si potrpí na pekné a často krát drahé veci. V jeho garáži nájdete plnokrvé talianske športiaky, no aj jeden oveľa prekvapujúcejší kúsok. Trabant!

VIDEO: Berlínsky orchester napodobnil zvuky Trabantu!

Spôsoby, ako sa zviditeľniť vedia byť fakt najrôznejšie. Hlavne ak ide o odvetvie, akým je klasická hudba. Na prvý pohľad úloha takmer nereálna, spraviť z klasickej hudby niečo príťažlivé pre masy či mladých. Berlínsky orchester sa však s touto úlohou popasoval viac než dobre a pritom kreatívne.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

VIDEO: Toto je Trabant, čo dá dole aj Porsche!

Trabant je mnohými považovaný za úsmevnú pripomienku minulého režimu. Čias, kedy bolo možné postaviť z bakelitu dokonca aj auto. Aj tak ľahké a tak pomalé, až ho pozná celý svet. No napriek tomu má množstvo priaznivcov. Niektorí ho chcú v rýdzo originálnej verzií, iní si ho upravujú a podnikajú na ňom cesty okolo sveta, ďalší ho zas pretvoria v naozaj ostré auto. A do poslednej kategórie bude patriť aj tento Trabant.

Video: Keď vás v 180 km/h predbehne Trabant!

Čo sa stane, ak je trabant vystavený extrémnym prípadom? Podceňovať toto východonemecké vozidlo sa nevypláca. Určite si všetci pamätáte súboj trabanta s Nissanom GT-R. Dnešný prípad je možno ešte zaujímavejší. Na pohľad totiž tento trabant vyzerá celkom obyčajne. Je skutočne obyčajný? Posúdenie necháme na vás. Sledujte video.

Trabantom až na koniec sveta! Aj rozumu!

Viete si predstaviť, že by ste prešli trabantom Južnú Ameriku? Áno, domnievate sa správne, nebude to vôbec jednoduché! Taktiež vás zaujme skutočný obraz sveta, keďže cesta nevedie turistickými letoviskami. Cez oficiálne neprejazdný amazonský prales, povestnou "diaľnicou duchov" BR-319, cez priesmyky Ánd, po povrchu nádherného soľného jazera salar Uyni, cestou Caterra Austral či cez turistické, no stále tajomné Machu Pichu. Je sa na čo pozerať! O adrenalín nebude núdza! Trúfli by ste si na takúto cestu v žltých "ponorkách"?

Nový Trabant

Je krajší ako Mini Cooper!

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.