Ako si za dostupnú cenu vyskúšať nové modely áut

Výrobcovia áut sa rok čo rok pretekajú v tom, kto vyrobí lepší či rýchlejší automobil. Nejeden si vás dokáže okamžite získať túžbou minimálne vyskúšať si ho, ak nie rovno vlastniť. Ak aj uvažujete o novom aute a chceli by ste nielen niečo z novších modelov predtým, ako si ho kúpite, odporúčame vám auto najprv otestovať.

admin v Reklamné články
15.09.2017
Diskusia:

Ako si za dostupnú cenu...

Reklamné články

Výrobcovia áut sa rok čo rok pretekajú v tom, kto vyrobí lepší či rýchlejší automobil. Nejeden si vás dokáže okamžite získať túžbou minimálne vyskúšať si ho, ak nie rovno vlastniť. Ak aj uvažujete o novom aute a chceli by ste nielen niečo z novších modelov predtým, ako si ho kúpite, odporúčame vám auto najprv otestovať.

Dá sa to veľmi jednoducho. Ako využite prenájom auta. Dobré autopožičovne s luxusnejšími modelmi vo svojom vozovom parku budú s veľkou pravdepodobnosťou pomerne rýchlo od uvedenia vozidla na trh ponúkať daný model aj na prenájom. To vám poskytne skvelú príležitosť najprv si auto na deň alebo pár dní vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete investovať plnú sumu za jeho kúpu.

Tu je niekoľko obľúbených noviniek za posledné obdobie.

 

Škoda Karoq

Toto SUV z dielne automobilky Škoda zažilo len nedávno svoju premiéru v Štokholme, no už predtým o nej bolo počuť z každej strany a len ťažko sa pred ňou dalo uniknúť. Ak žijete vo svete áut, viete o čom hovorím, keďže sa o nej dosť písalo. A prečo stojí za to vyskúšať ho?

Nájdete v ňom mnoho užitočných vychytáviek, ktoré vám spestria a zlepšia zážitok z jazdy. Napríklad, tento model má funkciu vypínania valcov. Táto technológia dokáže ušetriť aj pol litra benzínu na 100 kilometrov.

Ďalej určite privítate aj virtuálny farebný panel, ktorý vám premietne všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete k jazde.

Alebo veľký úložný priestor o objeme 521 litrov, v prípade sklopených sedačiek až 1630 litrov.

Čo určite ešte stojí za zmienku? Sú to ambientné interiérové osvetlenie s voľbou 10 farieb, ktoré štýlovo zmení vnútro vozidlo. Ak náhodou presne neviete, čo je to ambientné osvetlenie, tak jeho hlavným účelom je zníženie záťaže pre vaše oči.

Samozrejmosťou je aj napojenie na váš mobil pomocou aplikácie ŠKODA Connect.

V neposlednom rade Nové funkcie, ktoré ste doposiaľ v Škode nemohli vidieť otvorenie zadného kufra jednoduchým pohybom nohy.

 

Maserati Levante

Výrobca áut Maserati nepatril k značkám, ktoré by boli masovo vidieť. Zameriavala sa hlavne na športové autá, no teraz prišlo so svojím úplne prvým SUV modelom Maserati Levante.

Od prvého momentu, ako si doň sadnete, budete chcieť všetko chytiť, keďže vybavenie je príjemné na dotyk a interiér pôsobí luxusným dojmom.

V prípade záujmu môžete vyskúšať prenájom auta Maserati Levante.

 

Porsche Macan

Aj napriek tomu, že je Porsche Macan kompaktný crossover, srdcom si zachoval športového ducha značky Porsche, čo vám ponúka skvelý jazdecký zážitok. No aj tak je vhodný pre každodenné jazdenie v meste či dochádzanie do práce. Jazda je plynulá na každom type betónových ciest.

Porsche vo všeobecnosti patrí k výrobcom áut, s lusuxným interiérom, a Macan v tomto prípade nijako nezaostáva. Len základná verzia s koženným vybavením urobí veľa, nehovoriac o možných doplnkoch.

V prípade záujmu môžete vyskúšať prenájom auta Porsche Macan.

Viac o možnostiach prenájmu týchto vozidiel nájdete na www.rai.sk.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Dievča dňa 21.1.2014Dnešné dievča dňa.21. Január, 2014
02VIDEO: Mazda MX-5 proti Ferrari 488 GTB a Porsche GT3 RSMazda MX-5, alebo Miata je pre mnohých vodičov hotovou modlou. Niet sa čomu čudovať. Malý...23. August, 2016
03Druhá generácia Nissanu Qashqai taktiež predajným bestsellerom?Nissan Qashqai prvej generácie má za sebou veľmi úspešnú kariéru. Na európskom trhu predáva...20. November, 2014