Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Ako zarobiť 1 800 € od vodičov? Falošný vyberač parkovného!

Nikdy by ti nenapadlo, že vyberač parkovného zarába veľké peniaze. A predsa. Kľúčom úspechu je vystihnúť správnu príležitosť a chytiť sa jej naplno. Ako zarobiť 1 800 eur denne? Špekulanta zatiaľ nechytili! 

rufus v Video sekcia
26.07.2023
Diskusia:
Zdroj: Stock photo

Video: Falošní vyberači...

Video sekcia

Prípad, ktorý ti dá do hlavy myšlienku rýchleho zárobku. Už na prvý pohľad môžeš vycítiť príležitosť a návod ako zbohatnúť. Nie je to však pre každého. 

Väčšina ľudí zarába peniaze tvrdou prácou. Medzi makaním a zarábaním peňazí však nemáš čas a priestor vymyslieť spôsob ako na to jednoduchšou cestou. Geniálnym riešením môže byť „kasovanie peňazí“ za niečo, čo v podstate ani nerobíš.

Toto bol nápad rebela, ktorý potvrdzuje staré známe porekadlo „risk je zisk.“ Chceš zbohatnúť aj za cenu možných problémov a opletačiek so zákonom? Nenájdeš jednoduchší spôsob. Má to však aj háčik. Tou je prípadný trest, ak dôjde k odhaleniu. A ako všetci vieme, nič netrvá večne. Svoje o tom vie hlavný aktér dnešného príbehu.

Svojím nápadom dosiahol takmer 100 % ziskovosť. Čo je čerešničkou na torte tohto neoficiálneho povolania? Nulové náklady. Tieto premenné však pre ziskuchtivých treba rovno zatvoriť. Dá sa s nimi dostať akurát rýchlo za mreže. Človek si rýchlo zvykne na vysoký príjem a odvykanie bolí. Prakticky každý podobný špekulant doplatí na to, že prestane dávať pozor alebo preženie moment, kedy už stačilo a treba sa stiahnuť.

Byť nelegálnym vyberačom parkovného je tvrdým podvodom, ktorý nemôže ostať nepotrestaný. Hlavným hrdinom dnešnej cesty do väzenia je muž z amerického Cincinnati. Prípad úspešného falošného vyberača parkovného sa stal rýchlo hitom internetu. Akú taktiku zvolil dnešný podnikavec, ktorý kariéru sústredil taktiež na život s autami?

Nevymyslel nič prevratné a predsa to fungovalo. Muž si na „výkon svojho vytúženého povolania vzal vhodné oblečenie a uniformou nemohol šliapnuť vedľa. Koľkí z nás preverujeme totožnosť vyberača parkovného?

9. júla sa konal zápas, ktorý mužovi za pár chvíľ pri parkovisku zarobil viac ako samotným hráčom na ihrisku. Muž, ktorého polícia teraz hľadá, prišiel na parkovisko pred zápasom FC Cincinnati a tváril sa ako strážca parkoviska. Okrem pár kolkov a falošných lístkov ho príprava nestála veľa času ani peňazí.

Po krátkom obliekaní bol pripravený, aby zbohatol kúsok od domu. Stačilo stáť pri vjazde na parkovisko neďaleko futbalového štadióna. Kľúčom k úspechu bol fakt, že začal „službu“ skôr ako naklusal na pracovisko oficiálny pracovník. Šikovný muž využil príležitosť a ukázal sa na mieste asi 4 až 5 hodín pred zápasom. To mužovi stačilo na to, aby vypredal celé parkovisko a kasoval nečakaný balík peňazí.

Za jeden deň v uniforme si „v službe“ zarobil 2 000 dolárov, v prepočte asi 1 800 eur. To už je slušná brigáda, čo povieš? Plán bol geniálny až do momentu, keď sa na mieste ukázali praví vyberači parkovného. Mužovi neostávalo iné, než v sekunde zbaliť svoje kolky, reflexnú vestu, lístky a nohy na plecia.

Mužovi sa podarilo z miesta činu zmiznúť a tak smutní vodiči museli zaplatiť parkovné pred vysnívaným zápasom ešte raz. Úsmevné na príbehu bolo, že falošný predajca lístkov vybral na parkovnom o 20 %  viac peňazí ako skutoční kolegovia. Polícia teraz po špekulantovi pátra. Zverejňuje zábery, ktoré zachytili muža na kamerách. Je vysoko pravdepodobné, že niektorá z palubných kamier jeho „zákazníkov“ ho usvedčí a neostane nepotrestaný.

Polícia v Cincinnati v médiách zatiaľ neúspešne žiada o pomoc pri identifikácii muža obvineného z podvodu, ktorým na vodičoch zarobil 2000 dolárov vďaka tomu, že sa tváril ako strážca parkoviska na populárnom zápase a vyberal neoprávnene parkovné.

Na druhú stranu je jasné, že až do momentu odhalenia bude v tejto zárobkovej činnosti celkom isto pokračovať. Natrafil si už pri parkovaní na falošného vyberača parkovného? Podeľ sa s nami o svoj tip na „letnú brigádu“ s dobrým finančným profilom! Treba podčiarknuť fakt, že takýto finančný úspech trvá iba do času...

Zdroj: fox19.com/twitter.com

Falošný vyberač parkovného hitom internetu

Video: Falošní vyberači parkovného pri čine

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Ako tankovať zadarmo? Polícia hľadá vodiča s rôznymi EČV!Neznámy muž natankoval zadarmo na viacerých čerpacích staniciach s rovnakým autom. Polícia...24. Júl, 2023
027-miestna Kia EV9: Parkovanie bez vodiča a digitálny kľúč!9 airbagov. Najnovšia generácia asistenta jazdy na diaľnici s podporou zmeny jazdného...20. Júl, 2023
03Najpredávanejšie jazdenky v SR: TOP 5 kraľuje OctaviaZaujímavá štatistika s tabuľkou na konci článku. Nenechaj si ujsť poradie finalistov...18. Júl, 2023