Extravagantný Tuning Nissanu GT-R: Gýč alebo luxus?

Pokiaľ ide o bláznivé úpravy, prerábky Nissanu GT-R patria medzi tie najbláznivejšie. Okrem obrovského záujmu úpravcov,  sa tešia aj vysokému záujmu zákazníkov. Vďaka tomu sú vyhľadávanými artiklami medzi zberateľmi a ceny za skutočne výnimočné prerábky sa pohybujú poriadne vysoko! To je aj prípad „Kuhl a Artisizawa“ Projektu. Ich upravený Nissan GT-R stojí jednoznačne za pozornosť. Posúď sám! 

rufus v Tuning
23.01.2016
Diskusia:

Extravagantný Tuning...

Tuning

Prerábky Nissanu GT-R

Pokiaľ ide o bláznivé úpravy, úpravy Nissanu GT-R patria medzi tie najbláznivejšie. Okrem obrovského záujmu úpravcov,  sa tešia aj vysokému záujmu zákazníkov. Vďaka tomu sú vyhľadávanými artiklami medzi zberateľmi a ceny za skutočne výnimočné prerábky sa pohybujú poriadne vysoko! To je aj prípad „Kuhl a Artisizawa“ projektu.

Tuning Kuhl Racing

Luxusný gravírovaný kabát pre tvoje auto!

Už na prvý pohľad treba priznať, že vyzerá tento exemplár naozaj luxusne! Vyžaruje bohatstvo zo všetkých strán! Ich upravený Nissan GT-R stojí jednoznačne za pozornosť. Posúď sám!

Video: Extravagantný zlatý tuning Kuhl Racing

Postup práce

Čo Kuhl Racing urobil? Vytvoril kompletný „body kit“ pre Nissan GT-R. Ak sa ti taká práca zdá príliš jednoduchá, pozri si fotografie zo samotnej výroby.  Vytvorenie dokonalého vzhľadu a efekt gravírovaného zlata vyžadovalo tvrdú prácu a do dokončenia bolo nutné investovať  množstvo hodín práce.

Umelecké dielo

„Body kit“ je vytvorený zo sklolaminátu, do ktorého bol postupne vyrývaný zložitý návrh tvarov. Celý exteriér je dielom umelcov a výsledok  práce rúk skúsených rytcov.

Tuning Kuhl Racing

Tuning Kuhl Racing

Ďalšie kroky

Po vytvorení gravírovania v orientálnom štýle získal automobil chrómový povrch, na ktorý sa následne nanášal zlatý lak. Kuhl Racing vytvoril pozlátený efekt “ goldmetal“ farbou v odtieni „Godzilla."

Tuning Kuhl Racing

Tuning Kuhl Racing

Pod kapotou

Pred tým, ako budeš hodnotiť výsledný dojem unikátnej GT-R karosérie, mal by si vedieť, čo sa skrýva pod kapotou.  Prepracovaný  3,8-litrový VR38DETT twin-turbo motor V6 dostal taktiež chrómový povrch! A to nie je všetko!

Tuning Kuhl Racing

Kuhl Racing a Artisizawa Project Nissan GT-R

Kuhl Racing si pripravil aj modifikácie motorov s použitím svojich vlastných turbín a titánovým výfukovým  systémom. Úprava Kuhl racing sa môže pochváliť výkonom až 820 koní!

Tuning Kuhl Racing

Gýč alebo luxus?

Kuhl Racing a Artisizawa Project Nissan GT-R bude debutovať  na nadchádzajúcom Tokyo Auto salóne 2016. Či už takéto extravagantné úpravy miluješ alebo nenávidíš, treba uznať, že sa dosiahnuť celkový dojem automobilu gravírovaného zlatom, sa úpravcovi podarilo! Ide podľa tvojho názoru o gýč alebo luxus?

Tuning Kuhl Racing

Tuning Kuhl Racing

Tuning Kuhl Racing

Kuhl Racing a Artisizawa Project Nissan GT-R

Zdroj foto: Rovnaký ako na konci článku 

Zdroj: topgear.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Tatra okolo sveta: Najlepšia reklama všetkých čias!Kto z nás si nepamätá expedíciu Tatrou okolo sveta? Celá expedícia trvala 3 roky. Špeciálne...7. Január, 2016
02Cesty neboli stavané pre autá: cyklisti a nie vodiči bojovali za vydláždenie ciestKaždý vynález, technológia, vylepšenie má za sebou svoju históriu. Nikola Tesla, ktorého...7. Január, 2016
03Video: Prejazd cez adrenalínový most!Dá sa prejsť 4-kolesovým vozidlom aj po veľmi tenkom moste? Túto otázku si asi kládol...7. Január, 2016