Kuriózna naháňačka v 90 km/h: Polícia vs. Smart!

Ako sa dá prejsť cez rozum policajtom? Zábery plné adrenalínu ťa presvedčia, že nič nie je nemožné. Polícia vs. Smart - kto z koho? Vodičovi Smartu sa podarilo niečo, čo sa len tak nevidí. Nebudeš veriť vlastným očiam. Sleduj video z naháňačky!  

rufus v Video sekcia
14.06.2020
Diskusia:

Video: Čo dokáže Smart?...

Video sekcia

Ako sa dá prejsť cez rozum policajtom? Zábery plné adrenalínu ťa presvedčia, že nič nie je nemožné. Polícia vs. Smart - kto z koho? 

Polícia vs. Smart ForTwoZdroj: squarespace.com" data-iml="39975.36000004038

Polícia vs. Smart ForTwo

Nikto z nás by neveril, že malé vozidlo kompaktných rozmerov dokáže unikať policajnej hliadke. Smartu sa to, dokonca, podarilo v nízkej rýchlosti. Policajti naháňali malé strieborné auto v okolí mesta Phoenix. Situácia nabrala obrátky a skomplikovala sa natoľko, že sa Smart stal hlavným aktérom policajnej naháňačky, ktorá bežala v hlavnom vysielacom čase v televízii. Nie, nejedná sa o natáčanie najnovšej „bondovky“ s netradičnými vozidlami.

Aké múdre je unikať policajtom so Smartom? Zdroj: globalmotortrend.com" data-iml="23174.560000072233

Čo dokáže Smart?

Táto naháňačka je reálny príbehom z ciest, aký sa len tak nevidí. Televízny kanál Fox 10 vstúpil do príbehu, keď policajní dôstojníci dostali hlásenie o mužovi, ktorý vyvádza na parkovisku vo Walberte v Gilberte v Arizone. Policajti ho nasledovali v snahe zastaviť jeho vozidlo, on ale bez akéhokoľvek náznaku zastavenia pokračoval v jazde. Počas zápletky prešiel na semafore niekoľkokrát na červenú.

Smart vs. policajná naháňačkaZdroj: lovethispic.com

Policajná naháňačka v 90 km/h

K prenasledovaniu sa pripojilo niekoľko hliadkových vozidiel arizonského oddelenia pre verejnú bezpečnosť, ktoré nikdy nedosiahli vysoké rýchlosti, pretože Smart Fortwo sa pohyboval najvyššou rýchlosťou približne 90 km/h! Polícia spočiatku nebránila vozidlu v ceste, nakoniec však boli použité hrotové pruhy, ktoré Smart zastavili. Zrejme ide o prvý Smart, ktorý podobné zatýkanie zažil na vlastnej koži (karosérii). Ako hodnotíš výkon vodiča? Predviedol sa natoľko, že by si zaslúžil priestor vo filme? Vodičovi Smartu sa podarilo niečo, čo sa len tak nevidí. Nebudeš veriť vlastným očiam. Sleduj video z naháňačky!

Zdroj: az family@Youtube

Video: Čo dokáže Smart? Kuriózna naháňačka v 90 km/h

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nové BMW s obrími ľadvinkami: Neprehliadnuteľné aj vďaka technike!Vlajková loď z Mníchova vsadila svoj úspech na silnú kartu. Ak BMW niečo skutočne dokáže,...30. Máj, 2020
02Mercedes z ČR: Tatra T-Concept ako osobný automobil!Našlapaný koncept od západných susedov nie je možné prehliadnuť. Osobný automobil s tvarmi...2. Jún, 2020
03Najrýchlejšie mašiny Polície ČR: Audi S6, hybrid BMW rad 7 alebo nový Superb?BMW 745Le xDrive alebo Audi S6 quattro. Je rýchlejší policajný motocykel alebo nadupané...4. Jún, 2020