Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Medzinárodne hľadaný milionár zo SR v Dubaji na fotke s pilotom F1

Nestáva sa často, že sa medzinárodne hľadaná osoba nájde vďaka fotografii na webe. V prípade hľadaného Miroslava Výboha, spájaného s osobou Róberta Fica, sa však potvrdilo staré známe „nikdy nepodceňuj silu sociálnych sietí.“ 

rufus v Moto svet a koronavírus (COVID-19)
14.12.2021
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: minv.sk/Twitter.com/Ferrari Races

Video: Medailón Miroslav...

Moto svet a koronavírus (COVID-19)

Nefoť sa s pilotmi F1, keď je na teba vydaný medzinárodný zatykač. Tak by sa dala opísať chyba, ktorej sa dopustil Miroslav Výboh, známy konexiami, aférami, obvineniami a láskou pre motošport.  Je na neho vydaný medzinárodný zatykač. Výboh čelí aj prokurátorom podanej žalobe za obvinenie zo sprostredkovania úplatku pre Petra Pellegriniho.

Medzinárodne hľadaný miliardár zo SR odhalený vďaka fotografii s pilotom F1Zdroj: Instagram/Moonarch7

Pod lampou najväčšia tma?

Miroslav Výboh je definitívne v Dubaji a nedá sa povedať, že by sa skrýval. Svedčí o tom fotografia na sociálnej sieti, kde si medzinárodne hľadaný Miroslav Výboh „kráti čas“ v spoločnosti jazdca Formuly 1, Charlesa LeClerca, v luxusnej reštaurácii. V utorok 7. decembra podnikateľ Alexandre De Damas na svojom instagramovom profile uverejnil spoločnú fotografiu z dubajskej reštaurácie Caviar Kaspia. Pôvodnú fotografiu autor stiahol. Výboh na nej sedí za stolom napríklad so spomínaným podnikateľom Alexandrom De Damasom, ktorý sa venuje získavaniu občianstva v tretích krajinách. Na fotografiu upozornil portál aktuality.sk.

Medzinárodný zatykač vs. trávenie času s pilotmi F1 v Dubaji

Slovenská „pobočka“ Interpolu sa vyjadrila, že vo veci zadržania vyvíja maximálne úsilie. NAKA a špeciálna prokuratúra si na Výboha „brúsi zuby“ a chcela by ho na Slovensku. To je však nemožné, pokiaľ bude hľadaný oligarcha tráviť čas v Dubaji. Čo je ešte väčším prekvapením je fakt, že sa Výbohovi darí pohybovať v krajine, kde má Interpol svoju vlastnú pobočku.

Miroslav Výboh – medzinárodne hľadaný oligarcha . zatykač.Zdroj: minv.sk

S kamarátmi v Dubaji aj napriek medzinárodnému zatykaču

Na fotografii figurujú obaja bratia Leclercovci. Starší Charles je pretekárom prestížnej stajne F1 Ferrari, brat jazdí v nižšom seriáli F3. Okrem nich pri stole sedí aj kondičný tréner Charlesa Leclerca a hľadaný slovenský podnikateľ Miroslav Výboh. Na výzvu médií sa k veci vyjadrila špeciálna prokuratúra aj polícia. „Z taktického hľadiska nie je vhodné zverejňovať žiadne bližšie informácie," vyjadril sa hovorca policajného prezídia Michal Slivka.

Miroslav Výboh so synom miluje nakupovanie áut značky Ferrari a rád aj preteká. Zdroj: Twitter.com/Ferrari Races

Kto je Miroslav Výboh?

Výboh býva označovaný za Ficovho priateľa, ktorý zarobil na zbraniach. Za svoje zarobené peniaze veľmi rád nakupuje vozidlá značky Ferrari. Práve táto jeho záľuba ho teraz stála viac, ako si je ochotný pripustiť. Vďaka fotografiám na sociálnej sieti, na ktorých sa objavil na fotografii s pilotom F1, bolo odhalené miesto, kde sa skrýva.

Matúš Výboh - syn Miroslava Výboha zbiera úspechy na pretekárskej dráhe.Zdroj: Twitter.com/Ferrari Races

Obvinenie z korupcie – hrozí mu trest 10 až 15 rokov

Obvinenému Výbohovi hrozí za korupciu 10 až 15 rokov za mrežami. Podľa vyjadrenia jeho obhajcu, mu súd neumožnil vyjadriť sa. Čo sa týka Výbohovej minulosti, je plná rôznych skutočností. Je stíhaný za korupciu vo veľkom rozsahu. Celkom ide o sumu 150-tisíc eur v 500-eurových bankovkách uložených v žltej krabici od šampanského Cristal. Tento úplatok mal podľa vyšetrovateľov prevzať práve vplyvný podnikateľ Miroslav Výboh od IT podnikateľa Michala Suchobu. Miroslav Výboh obvinenia popiera.

Posadnutosť značkou Ferrari

Luxusné Ferrari rád nielen nakupuje. Posadnutý značkou Ferrari sa rozhodol ísť ešte ďalej. So synom Matúšom sa Miroslav Výboh rád venuje pretekaniu v rámci Ferrari Challenge. Spoločne sa striedajú na pretekárskom Ferrari 488 Challenge Evo. K pretekárskemu športu sa dostali práve vďaka nákupu extrémne drahých áut slávnej talianskej značky.

Výboh vlastní aj pretekárske Ferrari - so synom sa venujú aj pretekárskemu športu.Zdroj: ferrari.com

Výnimočná zbierka Ferrari aj s veteránom z roku 1953

Jeho zbierka áut značky Ferrari je natoľko významná, že ho obľúbený výrobca spomína aj vo svojich materiáloch. Medzi jeho „láskami“ kraľujú kúsky, ktoré zatienia aj iné exkluzívne zbierky najbohatších milovníkov značky. Výboh vlastní exkluzívne Ferrari 166 MM Berlinetta, ktoré si, s veľkou pravdepodobnosťou, nebudeš môcť nikdy dovoliť. Ide o veterána z roku 1953. „Je to jediná Berlinetta od Pininfariny,“ prezradil pre médiá Výbohov syn a má pravdu. Za tento Excalibur musela rodina Výbohovcov zaplatiť poriadne štipľavú sumu. Vieme, že historické modely sú drahšie ako najnovšie mašiny značky Ferrari.

Výboh vlastní exkluzívne Ferrari 166 MM Berlinetta, ktoré si, s veľkou pravdepodobnosťou, nebudeš môcť nikdy dovoliť. Ide o veterána z roku 1953.Zdroj: ferrari.com

Mille Miglia

Automobilových podujatí, ktoré si Výboh mohol dopriať je veľké množstvo. Miroslav Výboh sa so spomínaným veteránom zúčastnil populárnej rely Mille Miglia, šou krásnych veteránov a úžasných športových vozidiel. Mille Miglia je šialená udalosť, jazdí sa v autách z 50. rokov, bez pásov, airbagov a rýchlosťou aj 160-170 km/h v uliciach miest. Takú šou treba zažiť. Aká šou čaká Výboha? Podarí sa jeho zatknutie alebo ide o súčasť vyšetrovania? Je možné dostať Výboha na Slovensko? Podeľ sa s nami o tvoj názor na riešenie.

Miroslav Výboh – medzinárodne hľadaná osoba zo SR nájdená vďaka fotografii s pilotom.

Zdroj: aktuality.skInstagram/Moonarch7

Miroslav Výboh - Medzinárodne hľadaný miliardár nájdený vďaka fotke s pilotom F1

Video: Hľadaný Výboh sa ukázal v luxusnej reštaurácii v Dubaji s pretekárom Formuly 1

Video: Medailón Miroslav Výboh Scuderia Praha

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Škoda Octavia z Číny za menej: Väčšia, silnejšia, s lepšou výbavou!Bestune B70 je ostrý rival legendy miestheho trhu za menej. Nenechaj si ujsť toto výnimočné...12. December, 2021
02Čínska Škoda Kodiaq lacnejšia ako Fabia: 7 miest, cena 10 000 €! Bajoun 530 je 7-miestne SUV z Číny, ktoré ťa dostane. Činska Škoda Kodiaq lacnejšia ako...10. December, 2021
03Apocalypse 6×6 Hellfire monštrum: Luxus za 222 500 €!Apocalypse 6×6 Hellfire monštrum pre náročných. Uspokojí tvoje najtajnejšie sny o dokonalom...8. December, 2021