Magazín Autobazar.EU Na pobavenie

Na pobavenie

Zábavný inzerát majiteľa Audi zo Žiliny baví internet!

Hneď na úvod prejdime priamo k textu inzerátu. "Toto je óda na auto. Na auto, čo obíde svet aj 50x, keď bude treba! Silné slová a dokonalý opis sa stali zárukou tohto inzerátu, že neostane nepovšimnutý. Ako písať inzerát na auto? Inšpiruj sa majiteľom Audi A6!

Policajti chytili vodiča, ktorý jazdí 50 rokov bez vodičáku!

Pri náhodnej kontrole policajti chytili vodiča, ktorý jazdí nelegálne 50 rokov! Je ťažké uveriť, že sa mu to podarilo bez odhalenia až dodnes. Tento muž nie je nedeľný šofér, ale vodič nákladného automobilu! 

Najlepšie EČV registrované v SR: Slováci vedia ako zaujať!

Majitelia týchto áut boli pri vyberaní symbolov na EČV za poplatok maximálne kreatívny. Zaručený efekt „všetky oči na mne“ dokážu vyvolať všetky nasledujúce značky. Ktorá značka je najoriginálnejšia a najvtipnejšia? Posúď sám.

Policajti zastavili Feliciu bez motora, svetiel a čelného skla: Vodič mal prilbu

Unikať policajtom na aute so silným motorom dokáže každý. Existujú však vodiči, ktorí sa na cesty vydajú aj s úplne nepojazdným automobilom bez motora. Snahou tejto „záchrannej akcie“ bolo uniknúť pozornosti policajnej hliadky. Podarilo sa? Nenechaj si ujsť kuriózny prípad zo Želiezoviec!

Lúpež na pumpe v BA s bizarným koncom: Hit internetu

To, čo sa odohralo na čerpacej stanici v Bratislave sa vďaka nečakanému „vyvrcholeniu“ stalo hitom internetu. Ak si myslíš, že už si videl všetko, určite si nenechaj ujsť nasledujúci príbeh. Nevydarená lúpež sa nepodarila vďaka prekvapujúcemu zásahu ženy na čerpacej stanici. Tá dokázala lupiča zdržať až do príchodu polície kurióznym spôsobom. Agresívne správanie útočníka ukončila tak, že začala muža sexuálne uspokojovať. Nenechaj si ujsť kompiláciu vtipov, ktoré vznikli v súvislosti s kurióznym prípadom.

Ako si Slováci vedia poradiť s nasadenou papučou?

V Žiline zlodeji ukradli kolesá z auta s nasadenou papučou. Vodič  vozidla musel pritom za zlé parkovanie napriek tomu zaplatiť pokutu. Polícii vznikla z dôvodu odcudzenia finančná strata v hodnote odcudzenej papuče. Muž zo Šamorína rozpílil nasadenú papuču karbobrúskou. Naopak, žena zo Serede sa nasadenej papuči potešila. Kuriózne prípady dokumentujúce to, ako si Slováci vedia poradiť s nasadenou papučou, si netreba nechať ujsť!

Spotreba len 2,35 l: Najškaredšie auto sveta - Zabudni na Multiplu!

Vražda automobilového dizajnu alebo pomsta dizajnéra tesne pred výpoveďou. Reliant Robin je zlý sen nielen, čo sa týka vzhľadu. Nasledujúce zábery sú určené len pre silné povahy a na vlastné riziko. Áno, niečo tak škaredé, skutočne vzniklo. Priprav sa na najhoršie jazdné vlastnosti a parametre, aké môžeš čakať.

Chyba pri parkovaní: Rusa 2x prešlo vlastné auto a spôsobilo nehodu!

Kuriózny prípad - Čo všetko sa môže stať pri nevydarenom parkovaní v kopci? Chyba pri parkovaní v kopci spôsobila, že Rusa 2x prešlo vlastné auto a spôsboilo nehodu! Sleduj drsné zábery. Nebudeš veriť vlastným očiam, čo všetko je možné v Rusku! Ide o najhoršieho vodiča v Rusku? 

Audi po bielorusky: Len 15 koní, jazdí na najdostupnejšie palivo

V súvislosti so značkou so 4 kruhmi v znaku, sa každoročne nájde na svete množstvo automobilových nadšencov, ktorí sú schopní urobiť čokoľvek v snahe o vytvorenie vysnívaného vozidla. Len málokto však pojme „prerábku“ tak „originálne“ ako ruský farmár. Jeho dielo je natoľko nečakané, že je nemožné, aby si podobnosť s vysnívaným originálom čo i len vytušil. Posúď sám. Niečo podobné si ešte nevidel!

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Kuriózny prípad útoku na verejného činiteľa: Mužovi z Košíc hrozí 5 rokov väzenia

Myslíš si, že si už videl všetko? Teraz máš dôvod na pochybnosti. Prípad z Košíc z pred pár dní zaskočil aj samotných príslušníkov zákona. Peter pri zatýkaní kládol odpor a snažil sa policajtom uniknúť. 36-ročný Peter z Košíc trestu odňatia slobody až na 5 rokov. Kuriózny prípad sa stal hitom internetu. V Košiciach na cestách je všetko možné.

Zlodel level expert: Ako ukradnúť pick-up v dodávke?

Ako ukradnúť Ram 1500 v dodávke? Teraz môžeš povedať, že si už videl všetko! Na niečo podobné nie sú zvyknutí ani samotní policajti. Nález v útrobách malej dodávky na seba upriamuje otázku, či je niečo podobné vôbec možné. Dá sa ukradnúť veľký pic-up v malej dodávke? Zlodej level expert pozná odpoveď - áno! Nenechaj si ujsť kurióznu krádež auta!

Žena natankovala benzín do elektrickej Tesly! Čo sa stalo?

Ako zničiť Teslu? Táto vodička pozná odpoveď. Výrobca by mal pre podobné prípady varovať vodičov značkou - Nikdy neurob túto chybu! Čo sa stane, keď natankuješ do elektormotoru benzín? Nový hit internetu. Sleduj video!

Video: Koľko Rusov sa zmestí do auta?

Čo dokážu chlapi v Rusku? Početná partia robotníkov dokázala nemožné! Dvojciferné číslo počtu ľudí, vezúcich sa v aute nikdy neuhádneš! Pri futbalovej "jedenástke" to nekončí, neprestávaj rátať! Neuveríš vlastným očiam! Sleduj perfektné video! 

Video: Pozor, po ceste sa rúti valec!

Na našich cestách nie sú ojedinelé zdržania, kolóny, meškania sľúbených termínov otvorení pre dopravu kľúčových úsekov. O nevydarenú organizáciu práce tiež nie je na cestách núdza. To, čo sa stalo týmto cestárom, budeš sledovať s „hrčou“ v krku, nielen ak si niekedy pracoval v tomto sektore! Kto z koho? Cestár alebo rozbehnutý valec bez vodiča? Sleduj adrenalínovú naháňačku vo videu! 

Video: Drsná adrenalínová zábava - motorový tricykel!

Nepočul si ešte o tricykli? Zvláštna konštrukcia určená viac na zábavu ako prepravu! Z kopca je to poriadny adrenalín! Motorový tricykel so železnými zadnými kolesami je poriadne nebezpečná zábava! Trúfneš si na niečo podobné? 

Hum Rider: Jeep, ktorý si poradí s kolónami!

Dlhá kolóna vozidiel pred tebou? Automobil, ktorý ti bráni zaparkovať? Pre Hum Ridera žiaden problém! Hum Rider je špeciálne upravený Jeep, ktorý nikdy neuvidíš stáť v kolóne. Neveríš? Sleduj video! 

Český bazárista predáva Fabiu za 7 miliónov korún!

Český rally tím Racing 21 naozaj vtipným spôsobom predstavil svoj nový závodný špeciál na nadchádzajúcu sezónu. V spolupráci s českým hercom Petr Čtvrtníčkom v roli predajcu automobilov natočili naozaj podarené video.

Video: Zaručený zlepšovák nálady na cestách!

Všetci to poznáme. Niekoľko stoviek najazdených kilometrov, kolóny, zdržania, obmedzenia rýchlosti a výluky na cestách. S vysokým počtom najazdených kilometrov je naozaj ťažké udržať si dobrú náladu a nepodľahnúť nude či frustrácii. Tomuto je teraz koniec! Tento hit ti zaručene zdvihne náladu a perfektne pobaví! Sleduj video, ktoré sa šíri internetom ako mor! 

Video: Boj vodičky s poľadovicou - musíš vidieť!

Vodiči na celom svete v týchto dňoch bojujú s poľadovicou. Niekedy ide o poriadne dramatický boj. Sme nepoučiteľne škodoradostní, dôkazom je tvoj smiech pri sledovaní tohto videa! „Dráma na ľade" zaručene pobaví! Sleduj video so zapnutým zvukom!

Bláznivý test za 7-tisíc eur: 12-tisíc litrov koly vs. hrdza auta!

Keď si dôchodca v Lotyšsku asi nemáš veľa príležitostí na zábavu. Starý pán asi skutočne miloval adrenalín a neriešil "finančné náklady," keď sa rozhodol pre tento bláznivý test. Minúť 7-tisíc eur na nákup dvojlitroviek Coca-Coly a vyliať 12-tisíc litrov koly do vykopanej jamy, to je skutočne bláznivý nápad! A čo tak zavŕšiť to netradičným testom odhrdzovacej schopnosti na aute? Sleduj najbláznivejší test odhrdzovacej schopnosti koly vo videu! 

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.