Najhoršie parkovanie na svete: NIkdy sa nesťažuj na parkovanie na Slovensku!

Ak si myslíš, že máš problém s parkovaním na sídlisku v Bratislave, nezúfaj. Len nevieš, aké skutočne náročné parkovanie môže byť! Budeš žasnúť, ako sa parkuje na parkoviskách v Bangkoku! Nikdy viac sa nebudeš sťažovať na parkovanie na Slovensku! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.04.2019
Diskusia:

Video: Parkovanie v Bangkoku

Auto-moto zaujímavosti

Ak si myslíš, že máš problém s parkovaním na sídlisku v Bratislave, nezúfaj. Len nevieš, aké skutočne náročné parkovanie môže byť!

Najhoršie parkovanie na svete: NIkdy sa nesťažuj na parkovanie na Slovensku! Zdroj: youtube.com / Viral Press" data-iml="1554751755377

Najhoršie parkovanie na svete

Návšteva hlavného mesta Thajska sa stane nezabudnuteľným zážitkom. Nepostará sa o to len zaujímavá krajina, príroda a netradičné kultúrne zvyklosti. Zaručeným stredobodom tvojej pozornosti sa stane realita parkovania v Bangkoku.

Slovensko vs. Thajsko

Nočnú moru parkovania si každý predstavujeme inak. Väčšina z nás považuje za najväčší "kríž" nemožnosť zaparkovania priamo pred obchodným domom. Plné parkovisko? Zbytočne sa nestresuj, môže to byť oveľa, oveľa horšie. Neveríš? Sleduj realitu parkovania v populárnej dovolenkovej destinácii.

Najhoršie parkovisko na sveteZdroj: youtube.com/ Viral Press

Parkovanie v Bangkoku - nočná mora vodičov

Bangkok. Po pohľade na mapu určite neuveríš, že v tejto veľkej "dedine" žije viac ako 8 000 000 obyvateľov. Zaparkovať v miestnej štvrti na severe mesta v štvrti z názvom Chaturchak možno prirovnať k výhre v športke.

Zabudni na zlé skúsenosti v Bratislave

Aj v bratislavských uliciach si si určite všimol autá žien, ktorých pozorní manželia a partneri, namontovali na "ohrozené" časti polystyrénové alebo penové bloky kvôli bezpečnosti pri parkovaní. Zabudni na zlé skúsenosti v bratislavských uliciach - tu nepomôže ani jazda s autom v penovom bloku.

Jazda Bangkokom - len pre silné povahy

Tu v Bangkoku môžeš automobil doslova penou obložiť celý, lepiť sa tu na teba budú aj autá, ktoré by podľa teba, bez ochrannej vrstvy peny, kvôli miere poškodenia z kolízii, jazdu ani parkovanie v meste pri ďalšom pokuse neprežili.

Najhoršie parkovanie na svete - Nikdy sa nesťažuj na parkovanie na Slovensku!Zdroj: youtube.com/ Viral Press" data-atf="0" data-iml="1554835792280

Rada nad zlato

Nečakane zložité parkovanie vyžaduje špeciálny prístup. Vodiči, znalí miestnych pomerov, odporúčajú parkovať bez zatiahnutej ručnej brzdy. Prečo? V prípade, že bude niekto iný potrebovať tvoje auto presunúť mimo svojej cesty, nebudeš riskovať nepríjemné prekvapenie po návrate k autu. Nie, odcudzenie vozidla to nemusí byť. Tu ide skutočne o dobrú radu, ktorú si určite vezmi k srdcu.

Bez ručnej - nezaradená rýchlosť

Autá bez zaradenej rýchlosti môžu byť presunuté a "veľká hra - urob si cestu z parkoviska" môže začať. Ako sa ti táto predstava parkovania páči? V prípade, že si to nevieš predstaviť. Určite si pozri autentické zábery priamo z parkovania na konci videa. Zrejme prehodnotíš náročnosť hľadania miesta na parkovanie v našich zemepisných šírkach.

Najhoršie parkovanie na svete - Nikdy sa nesťažuj na parkovanie na SlovenskuZdroj: youtube.com/ Viral Press

Všetci chcú... Parkovanie zadarmo

Dôvod extrémnej zápchy pri parkovaní? Tento strašný zážitok vodičov má 1 ľahko vysvetliteľný spoločný menovať. Každý chce získať miesto n parkovanie zadarmo. To mnohých vodičov láka do takej miery, že sa rozhodnú parkovať na tráve alebo priamo v priestore, ktorý by mal patriť inému automobilu.

Cena parkovania   

Otázkou ostáva, či je parkovanie skutočne tak drahé, že stojí za toto riziko zničenia automobilu. Nestojí. V prepočte zaplatí vodič za hodinu státia približne 50 centov. Napriek tomu sa podceňovanie dôsledkov a takmer istého poškodenia vozidla deje na dennej báze. Takmer všetci obyvatelia mesta priznávajú, že sa snažia parkovať na plochách s parkovaním zadarmo za každú cenu. Výsledok? Extrémne preplnené parkoviská. 

Nikdy sa nesťažuj na parkovanie na Slovensku

Aké sú tvoje skúsenosti s parkovaním u nás? Podeľ sa s nami o svoje úsmevné alebo nepríjemné skúsenosti v komentároch. Budeš žasnúť, ako sa parkuje na parkoviskách v Bangkoku! Nikdy viac sa nebudeš sťažovať na parkovanie na Slovensku! Sleduj video!

Zdroj: Youtube kanál Viral Press 

Video: Ako sa parkuje v Bangkoku?

Video: Parkovanie v Bangkoku

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najdlhší autobus na svete: Meria 27 metrov, odvezie 250 osôb! 27 metrov dlhý autobus vyrobili na objednávku. Dĺžka takmer 30 metrov z neho robí najväčší...26. Marec, 2019
02Putinov Kalašnikov: Maximálka 250 km/h, 100 km/h za 3,5 s.!Hmotnosť 510 kg, motor s výkonom 110 kW a krútiacim momentom 180 Nm. Dokonalý dizajn +...2. Apríl, 2019
03Video: Ako čistiť klimatizáciu auta? Nepodceňuj údržbu!Klimatizáciu nestačí mať, ale treba ju vedieť aj správne používať. Ako zariadiť, aby jazda...12. Apríl, 2019