Nová Lada Niva Bronto: Terénny špeciál za 11 500 €!

Správa o konci Lady Niva rozcítila mnohých off-road fanatikov. Niet sa čomu čudovať, terénne vozidlá z Ruska sa tešia obľube niekoľko desaťročí bez väčších sklamaní. Najväčším sklamaním nebude ani odchod Nivy zo scény.

rufus v Video sekcia
16.12.2021
Diskusia:
Zdroj: lada.ru

Video: Nová Lada Niva...

Video sekcia

Vracia sa, aby potvrdila svoju pozíciu na trhu. Kráľ terénnej skromnosti, za to ale poctivých parametrov je späť v hre.

Nová Lada Niva Bronto 2021 Zdroj: lada.ru

Zaujímavá cena

Kúpna cena je presne to, čo môže pri rozhodovaní sa u potenciálneho zákazníka zavážiť. Netradične, poďme hneď k finančnej otázke. Lada Niva Bronto 2021 je už v predaji, cena je viac ako zaujímavá. Koľko stojí? Tento terénny špeciál môže byť tvoj za 11 500 €!

Nová Lada Niva Bronto 2021 Zdroj: lada.ru

Terénny špeciál z Ruska

Novinka prináša novú, prepracovanú kabínu. Ak nechceš minúť toľko, koľko od teba za podobný model pýta výrobca z Mladej Boleslavy, smelo sa zameraj na zahraničný trh, ktorý je známy výrobou odolných terénnych áut.

Nová Lada Niva Bronto 2021 Zdroj: lada.ru

Terénne schopnosti ako povinná výbava

Čo je nečakaný parameter? V porovnaní s ostatnými európskymi kolegami, tento automobil sa nenechá zahanbiť ani v teréne. Postupne sa o veľkom „comebacku“ začalo viac a viac šuškať. A to z viacerých dôvodov. Tým najdôležitejším bola obľúbenosť. Značka tak naďalej prijímala na tento automobil ďalšie objednávky.

Zdražovanie Lady

Úroveň výbavy s označením Luxe sa predáva za 939 900 rubľov, v prepočte približne za 11 500 eur. Základná verzia s 3 dverami ponúka bezkonkurenčnú cenu. Kúpiť lacnejší automobil s podobnými parametrami môže byť dnes oriešok. Nájsť porovnateľný model u domácej značky Škoda s takou cenovkou? Nemožné.

Výbava

Budeš prekvapený. Ani základ ťa výbavou neznechutí. Disponuje slušným štandardom, čo môže zdvihnúť obočie aj silnejším hráčom. Základná výbava u ktorého výrobcu ponúka klimatizáciu, vyhrievané sedadlá a vyhrievané spätné zrkadlá?

Nová Lada Niva Bronto 2021 Zdroj: lada.ru

Obutie

Vozidlo má obuté veľké 15-palcové kolesá vyrobené zo zliatiny. Pozornosť si získajú aj charakteristické nástavce blatníkov, strešné lyžiny a hliníková prvky. Čo sa týka pohodlia a bezpečnosti svoje miesto a úlohu výborne zastanú predné a zadné diferenciály a zosilnené pružiny.  Navýšenie svetlej výšky z 205 na 240 milimetrov dostane zákazník ako bonus.

Výbava Prestige

Modernizovaný interiér príjemne prekvapí  tých, ktorí už s prevedením vnútra automobilu stratili nádej. Bočný airbag ponúka výbavový stupeň Prestige. Aký je jeho hlavný rozdiel v porovnaní s Luxom? Určite neprehliadneš krásnu a masívu čelnú masku, ktorá je zdobená  výraznými plastovými nárazníkmi. Nezabúdaj na hmlovky. Jediná časť automobilu, ktorá neprešla zmenami je výkon. Pohonné ústrojenstvo ponúka presne to, čo od neho očakávaš. Motor jedna-sedem prenáša výkon na kolesá cez päťstupňový manuál.

Sleduj video

Cenovku 994 900 rubľov, v prepočte 12 000 eur, možno „vyšperkovať“ dodatočnou výbavou. Tá predstavuje napríklad strešnú svetelnú rampu a farbu Camouflage. Celé predstavenie schopností je pre teba zhrnuté v krátkom videu. Vezme ti len 40 sekúnd tvojho času. Chceš si pozrieť, čo dokáže táto legenda terénu v akcii? Sleduj video.

Zdroj: AvtoVAZ, rg.ru

Lada Niva Bronto 2021 - vytvorená na prežitie

Video: Nová Lada Niva Bronto 2021 je vytvorená na prežitie

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Čínska Škoda Kodiaq lacnejšia ako Fabia: 7 miest, cena 10 000 €! Bajoun 530 je 7-miestne SUV z Číny, ktoré ťa dostane. Činska Škoda Kodiaq lacnejšia ako...10. December, 2021
02Škoda Octavia z Číny za menej: Väčšia, silnejšia, s lepšou výbavou!Bestune B70 je ostrý rival legendy miestheho trhu za menej. Nenechaj si ujsť toto výnimočné...12. December, 2021
03Apocalypse 6×6 Hellfire monštrum: Luxus za 222 500 €!Apocalypse 6×6 Hellfire monštrum pre náročných. Uspokojí tvoje najtajnejšie sny o dokonalom...8. December, 2021