Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU Oznámenia Autobazar.EU

Oznámenia Autobazar.EU

Autobazar.EU sa pridáva k podpore projektu Srdce pre deti ❤️


Pridaj sa aj ty a pomáhaj spolu s nami.

Dajte si pozor! Množia sa podvodné inzeráty

O tom, že situácia v súčasnosti zložitá vie asi každý. Vidno to aj pri prehľade našich článkov o cene palív. Avšak ľudia sa musia mať na pozore vo všetkých spektrách života a prezeranie inzerátov je tiež jedno z nich. Podvodníci stále vymýšľajú nové praktiky a preto sa začali objavovať podvodné inzeráty čoraz častejšie.

Slovenskí vodiči rozhodnú o najlepšom predajcovi áut za rok 2022

Po siedmich úspešných ročníkoch populárnej ankety o najlepší autobazár na Slovensku – AUTOBAZÁR ROKA sa vyhlasovatelia rozhodli rozšíriť jej pôvodné zameranie. Celoslovenská súťaž sa vo svojom 8. pokračovaní premenuje na AUTOPREDAJCA ROKA. Hlasovať a vybrať víťazov, tak po novom budú môcť zákazníci, kupujúci jazdené, ako aj nové autá.

Dosť bolo zlej nálady! Autobazar.EU sa oblieka do ružovej

Dvíhanie cien pohonných hmôt bolo pre mnohých povestným posledným klincom do rakvy. So stúpaním cien stúpa aj zlá nálada motoristov. Ako líder na trhu s automobilovou inzerciou sme sa rozhodli, že s touto melanchóliou zatočíme raz a navždy. Autobazar.EU zo symbolických aj praktických dôvodov prejde rozsiahlym rebrandom, pri ktorom sa prefarbí na ružovo. Avizované zmeny sú zatiaľ dočasné a podmienené poklesom cien pohonných hmôt. Nie je však vylúčené, že zostanú natrvalo.

Pozrite sa, ako bude vyzerať nový detail inzerátu

Posvietili sme si na dizajn detailu inzerátu a prispôsobili sme ho vašim potrebám. Okrem dizajnových úprav sa môžete tešiť na niekoľko veľkých užívateľských zmien, ktoré vám zásadným spôsobom zjednodušia orientáciu v inzerátoch na našom portáli.

Pravidlá IG súťaže o 50 € tankovaciu kartu

Nižšie nájdete pravidlá Súťaže o 50 € tankovaciu kartu, ktorá bola zverejnená na IG Autobazar.EU. 

Pravidlá FB súťaže o 2x 50 € tankovaciu kartu

Nižšie nájdete pravidlá Súťaže o 2x 50 € tankovaciu kartu, ktorá bola zverejnená na FB Autobazar.EU. 

Uľahčili sme zadávanie inzerátov, stačí vyplniť EČV!

Pridávanie inzerátu nebolo nikdy tak jednoduché. Pripravili sme pre vás novú funkciu vkladania inzerátov na portál Autobazar.EU. Stačí zadať evidenčné číslo vozidla, alebo, po starom, poznávaciu značku a základné údaje nemusíte dohľadávať v techničáku, či skôr osvedčení o evidencii. Nielen, že týmto ušetríte čas, ale predídete preklepom, takže nemusíte dvakrát lúštiť zadané údaje.

Nová služba Premium a nový balíček Až na Mesiac

Od 1.12.2020 môžete na zvýhodnenie vášho inzerátu využívať novú doplnkovú službu Premium. Čo to vlastne je a aké benefity sa v ňom nachádzajú?

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Vylepšili sme pre vás Autobazar.EU

Pripravili sme pre vás nový, vylepšený dizajn, ako aj upravené logo vášho najobľúbenejšieho slovenského online autobazáru.

700-koňové delo Audi RS Q8 Abt: Lamborghini za menej!

Audi RS Q8 Abt novinka z dielne ABT SPORTSLINE trafí vkus mnohých z nás. Ako to môžeme vedieť? Je to jednoducho stelesnená krása, elegancia a brutálne parametre. 

Renovácia roka: Z 30-ročného vraku Jaguar E-Type ako nový!

Óda na dokonalosť, presnosť a detaily. Jaguar E-Type chytí za srdce mnohých z nás. Nenapodobiteľný vzhľad, parametre a celková aura tejto skvostnej mašiny ťa presvedčia, že sa oplatí púšťať do renovácie. Úchvatné dielo! Je možné prerobiť vrak na Jaguar E-Type ako nový? Nenechaj si ujsť pôsobivé fotografie pred premenou, počas procesu a po premene! 

Autobazar.eu získal ocenenie Slovak SuperbrandsAward 2019

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov BrandCouncil, programu Slovak Superbrands udelila nášmu portálu Autobazar.eu ocenenie Slovak SuperbrandsAward 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Najdrahšie jazdenky sú v Bratislavskom kraji

Slováci obľubujú jazdené automobily, pri ich nákupe však majú jasné nároky. Najpredávanejšou značkou jazdeniek sa za rok 2018 stala tradične Škoda, ktorej patria aj prvé dve priečky najpredávanejších modelov – Škoda Octavia Combi a Škoda Octavia. Trendom roku 2018 bolo kupovať...

Preverené autá spoločnosťou Autoporadca sú zárukou nákupu jazdeného auta bez rizika

Autoporadca je spoločnosť ktorá je lídrom na trhu v oblasti kontroly jazdených áut a jej procesy kontroly sú certifikované nemeckými normami TUV NORD. Cieľom služieb je, aby kúpa auta prebehla bez stresov a klienti si mohli kúpiť kvalitné auto bez rizika.

Tretí ročník akcie - Auto PDK detským pacientom

Už tretí rok (pod záštitou Auto PDK druhý rok) sa oragnizuje zbierka pre choré detičky. Doteraz zbierka podporovala hlavne detskú onkológiu, no tento rok sa rozhodli podľa vyzbieranej sumy, resp. darov, obdarovať rôzne oddelenia, kde sa liečia detskí pacienti. Nie je to len obyčajná zbierka, ale tím Auto PDK a ich priatelia sa prezliečú do kostýmov a budú chodiť po izbičkách a zabávať deti. Popritom odovzdajú dary, kúpené za vyzbierané peniažky.

AKTUALITA: V nitrianskom kraji sa pohybuje údajne falošný policajt, ktorý vyberá pokuty!

Motoristi pozor! Polícia Slovenskej republiky informuje, že v nitrianskom kraji sa môže pohybovať muž, ktorý sa vydáva za policajta a vyberá od ľudí pokuty. 

Výška registračného poplatku v detaile každého vozidla!

Od 1.2.2017 sa zvýši registračný poplatok za auto. Ten najnovšie nebudeme platiť len pri prvom prihlásení vozidla v SR ale pri každom prihlásení aj už prihláseného vozidla. Aby sme Vám zjednodušili orientáciu v nových poplatkoch, v detaile každého vozidla máte možnosť vidieť výšku registračného poplatku podľa prijatej novely zákona.

Autobazar.EU sumarizuje rok 2016!

Chcete vedieť, ako vyzeral a čo priniesol rok 2016 inzertnému poratlu Autobazar.EU? Pozrite sa na to s nami v číslach v nasledovnom článku ;)

Chcete zarábať 6 000€ denne?! Podvodníci si s tým nemajú problém!

Autobazar.EU denne bojuje proti nekalým praktikám niektorých podvodníkov - rybárov, ktorý v úmysle vylákať od ľudí peniaze inzerujú na našich stránkach neexistujúce vozidlo. V článku sa Vám pokúsime priblížiť najčastejšie praktiky takýchto ľudí.

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.