Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU Reklamné články

Reklamné články

Európske ťahače ETRC doplnia aj GT-čka. Súčasťou bude aj Formula 4. Príďte sa pozrieť

Nečakane nabitý program zažije SLOVAKIA RING počas víkendu Majstrovstiev Európy pretekov ťahačov (FIA ETRC) 7. až 9. júna 2024. Spolu s plánovanými pretekmi TCR Eastern Europe (TCR EE) napokon uvidíme aj celú plejádu vozidiel a formúl stredoeurópskeho seriálu ESET CUP.

Salón Elektromobilov 2024 Bratislava: Toto všetko na vás čaká už tento víkend!

Piaty ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2024, už čoskoro začne svoju šnúru. Bratislavské nákupné centrum Bory Mall sa už v termíne od piatka 24. mája do nedele 26. mája 2024 premení na centrum elektromobility.

Odborníci radia: Ako zlepšiť stav motora a pripraviť auto na letnú sezónu

Aby vaše auto fungovalo čo najlepšie, potrebuje pravidelnú starostlivosť a údržbu. Ak ju podceníte, problémy spôsobené nedostatočnou prevenciou sa môžu časom sčítať či dokonca násobiť. Na čo dbať v najbližších týždňoch?


Hedin Mobility Group konsoliduje svoju maloobchodnú divíziu pod značkou Hedin Automotive

Skupina Hedin Mobility Group je jedným z najväčších európskych predajcov vozidiel. Sieť predajcov skupiny sa rozprestiera v 12 krajinách, zahŕňa viac ako 330 prevádzok a zastupuje viac ako 40 značiek vozidiel. Doteraz každá krajina pôsobila pod miestnymi značkami, ale v roku 2024 sa všetky prevádzky zjednotia pod spoločnú značku Hedin Automotive.

Autobazár roka 2023: Najdôležitejšie pri kúpe jazdenky je preverenie predajcu

Profesionalita, komunikácia a ústretovosť. To sú hlavné piliere, na ktorých stojí už 22 rokov autobazár AutoPO Prešov. V ankete Autopredajca roka 2023 vyhral v kategórii Autobazár. O aké autá je u nich najčastejšie záujem?

ČSOB Leasing – jazdené vozidlá pre podnikateľov

Jazdené automobily vyššej strednej triedy môžu byť vhodným riešením pri výbere automobilu pre podnikateľov. Aké sú možnosti financovania a spôsob výberu jednotlivých automobilov?

Slovenský šprintérsky šampionát 2024

Najšialenejšia motoristická disciplína, najväčšia koncentrácia konských síl na meter štvorcový a 20-ročná tradícia v usporiadaní kvalitných, adrenalínom presiaknutých podujatí. To je seriál Power fest, bez ktorého si motoristickú sezónu nevie predstaviť žiadny ozajstný petrolhead našich končín.

Autopredajca roka 2023: Prečo sa víťazom stal EUROMOTOR z Banskej Bystrice?

O víťazovi prestížnej celoslovenskej ankety Autopredajca roka 2023 rozhodlo takmer 30 000 hlasujúcich. V ankete hodnotili služby 1579 predajcov. Čo stojí za úspechom víťaza v kategórii Autorizovaný predajca? Poznáme odpoveď.

Môlča sa opäť hlási o slovo

Sezóna motoristických podujatí je už v plnom prúde, avšak čo sa týka autokrosu, slovenskí priaznivci tohto športu si v tomto kalendárnom roku ešte na svoje neprišli. To sa však už čoskoro zmení, nakoľko po vyše roku sa opäť hlási o slovo tradičné podujatie v Môlči. Organizačný výbor, ktorý prešiel minulý rok drobnými zmenami, sa už v týchto chvíľach usilovne pripravuje na to, aby v dňoch 15. – 16.07.2023 priniesol opäť kvalitne pripravené podujatie.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Jaguar F-Pace: Dosiaľ neobjavený klenot

Situácia na trhu s novými a zánovnými vozidlami nie je už istý čas jednoduchá a na lepšie časy sa, bohužiaľ, zatiaľ asi neblýska. Ako si teda v dnešnej dobe zadovážiť kvalitné prémiové SUV a nečakať na neho roky? Máme pre vás skvelý tip!

Pri financovaní jazdených vozidiel sa spoľahnite na profesionálov

ČSOB Leasing už 25 rokov ponúka na lízingovom trhu spoľahlivé služby financovania jazdených osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a dokonca aj motoriek.

Pri neustálom vylepšovaní motorov je nevyhnutné inovovať aj palivá

Do nášho života nepretržite vstupujú nové technológie a v oblasti palív pre spaľovacie motory taktiež prebieha neustály vývoj. Špecialisti zo spoločnosti OMV v spolupráci s poprednými výrobcami áut, výskumnými centrami a univerzitami sústavne pracujú na inováciách.

Tento rok prišla spoločnosť OMV  na trh s inovovaným palivom OMV MaxxMotion 100plus pre benzínové motory, ktoré obsahuje aditíva znižujúce trenie v motore.

„Škoda riskovať!“ - vyzýva ŠKODA AUTO Slovensko a pridáva zaujímavú motiváciu

Ak to nie je nevyhnutné, radšej nikam nechodievajte a trávte čas tam, kde je to momentálne najbezpečnejšie. Doma, so svojimi blízkymi a robte veci, na ktoré ste nemali čas kvôli každodenným naháňačkám. Vyhnite sa zbytočnému riziku. A to platí aj o šoférovaní.

Motorkári z celej Európy majú namierené na Zemplín

Už takmer dve desaťročia patrí k vrcholom letnej sezóny na Zemplínskej šírave aj Motozraz Sveta motocyklov. V polovici augusta tu opäť bude predĺžený víkend plný motoriek, zábavy a skvelej hudby.

Šprintérov čaká 6 majstrovských kôl

Po dlhej - pre ozajstných motoristov až nekonečnej zime, prichádza Slovenská šprintérska asociácia 14.ročníkom šprintérskeho šampionátu. Promotér seriálu vypísal sezónu 2018 opäť v základnom delení pre Autá Street, Autá Profi a Motocykle. Tieto základné kategórie sa ďalej delia podľa objemu, pohonu a úprav na jednotlivé triedy. Kategorizácia po niekoľkých rokoch zamrazenia prešla na novú sezónu zmenou, ktorú si prirodzene vynútil vývoj tohto extrémneho motošportu.

Tréning v extrémne silnom a výkonnom BMW M3!

Šoférovanie vás baví, stále sa zdokonaľujete a máte chuť na niečo špeciálne? Ponúkame vám unikátny zážitok - tréning v extrémne silnom a výkonnom vozidle + osobný koučing od profesionálneho inštruktora!

Kde vdychujú starým autám nový život

Keďže zo starých áut sa v posledných rokoch stala investične zaujímavá komodita, pribúdajú aj u nás firmy, ktoré sa práve takýmto “starým železom” zaoberajú. Jednou z nich je aj spoločnosť Renovatech z Nového Mesta nad Váhom.

Chcete montovať inteligentné autoalarmy? Naučíme vás to!

Pre všetkých automobilových mechanikov, elektrotechnikov, IT technikov a tých, ktorí sa chcú zoznámiť so zabezpečovacími systémami a monitoringom vozidiel máme dobrú správu! Akadémia Jablotron pripravuje jednodňový kurz.

Ako bezpečne jazdiť v zime

S teplejšími zimami vo väčších mestách už toľko snehu ako v minulosti sotva nájdete. Niekedy sa nečakane vyskytne kalamita a šmykľavé a zasnežené cesty so sebou prinesú dopravný chaos, ale nie je to také, ako kedysi. To ale neznamená, že by sme mali bezpečnosť v zime podceniť, pretože vo vyšších polohách je situácia stále „snehová“ a nenecháva priestor na chyby.

Bezpečne na cestách za zimnou dovolenkou

Do začiatku zimy je už iba necelý mesiac, ale teploty sa už pomaly približujú k nule. Niektoré články nás už strašili v septembri aj októbri, aká hrozná zima nás čaká. Ťažko odhadovať, aké bude počasie tohtoročnú zimu, ale jedno je isté. 

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.