Samoopravovacie auto!

Mestké ťukance, nedobrzdenie na križovatke alebo jednoducho smola? Hlavu hore, dnešné autá sa vďaka materiálom použitým počas výroby dokážu opraviť samé!

Atlas v Auto-moto zaujímavosti
01.08.2016
Diskusia:

Samoopravovacie auto!

Auto-moto zaujímavosti

Poznáte to. Sedíte v práci, zarábate peniaze aby ste doma nakŕmili hladné krky, keď tu zrazu zvoní telefón. V ňom manželka oznamuje štastnú správu: "Miláčik, ten preliačený kufor si mal už dnes ráno, alebo si dáš dnes večer k svojmu obľúbenému jedlu vychladené pivko?" Hneď po tom, ako znova naberiete vedomie príde na mail fotka zvýrazňujúca šikovnosť Vašej polovičky.

 

Samoopravovacie auto!

 

Predtým ako si vezmete v práci dovolenku....

...počkajte. Nechajte si to uležať v hlave, zatvorte vyskakovací nožík vo vrecku. Veď ona Vás má rada, a predsa to nespravila náročky. S kľudom Shaolinského mnícha dopozerajte v práci dailymale a 9gag, po fajronte zapnite v aute obľúbené rádio, sústreďte sa na vlastné dýchanie. Z hlboka dýchajte a v mysli sa preneste na svoje "Šťastné miesto". Za ušetrené nervy si na starobu kúpiš jeden deň života!

 

Prekvapenie!

Doma zaparkuješ rovno do garáže, pohľadom sa vyhneš autu zaparkovanému pred domom. Ešte stále zbieraš psychickú energiu. V aute sedíš ešte ďaľšie 4 minúty aby si dopočúval Knocking on Heavens door od Guns N' Roses. Tá pesnička pre Teba nikdy predtým nepredstavovala také silné posolstvo.

Kráčajúc po príjazdovej ceste si všimneš, ako z domu vychádza manželka. Kráčate vedľa seba a delí Vás od seba len živý plot. V duchu ďakuješ svojej prozreteľnosti, že si ho tam minulý rok nasadil. Ako sa približujete k autu, na tvári svojej ženy si periférne všímaš úškrn. Nechápeš! Čo jej je kur*a vtipné?

Prídeš ku kufru svojho milášika a tam ťa čaká prekvapenie. Po preliačení ani stopy. "Čo to je za mágiu žena, hovor. HOVOR!"

A ona spustí: "Vďaka vyprodukovanej slnečnej energii Q za čas t pôsobením na plochu S teplom T plast, z ktorého je nárazník vozidla vyrobený mení svoje termodynamické vlastnosti. Dostatočne dlhým pôsobením slnečnej energie Q na plochu S sa nárazník dostáva do svojej originálnej podoby."

 

Samoopravovacie auto!

 

V ten istý deň večer...

Popíjaš Heineken, sedíš na gauči a tvoju tvár zdobí rovnaký úškrn, aký ešte pred časom tvoju manželku. 

"Zlatko, ide mi telenovela, môžem prepnúť?" - počuješ jemný hlas

"Samozrejme miláčik, futbal ma aj tak nikdy nebavil."

Späť na magazín

Diskusia k článku