Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU Testy

Výsledky vyhľadávania: Seat

SEAT Alhambra II: Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného

Aké je ideálne multifunkčné vozidlo? Sú to nové SUV? Asi nie. Najideálnejšie multifunkčné vozidla majú stále prívlastok MPV a aktuálne sa celkom rýchlo vytrácajú z trhu. Vytrácajú sa z trhu nových vozidiel, ale medzi jazdenými ešte stále figurujú. Figurujú medzi nimi aj modely Volkswagen Sharan a SEAT Alhambra. Práve SEAT je pre svoju optimálnu cenovú politiku omnoho rozšírenejším vozidlom ako Volskwagen.

SEAT Leon III (5F): Aký je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

SEAT Leon tretej generácie začal svoju púť v roku 2012 na rovnakej platforme akú využíva Audi A3, Golf siedmej generácie, či Octavia rovnako tretej generácie. Je to platforma MQB, ktorú automobilka využívala ešte stále v novších modifikáciách. Veď tretia generácia Leonu skončila svoju púť a svoj životný cyklus v roku 2020 takže platforma vôbec nie je stará.

Test: SEAT Leon Sportstourer – Naozaj netreba všetku výbavu

SEAT má stále medzi najnovšími modelmi práve Leon. V ponuke je okrem klasického päťdverového hatchbacku aj ako kombi. A to je výrazným plusom pre model, lebo v ostatnej dobe sa lepšie predáva práve táto praktickejšia a väčšia karoséria ako hatcbhack nižšej strednej triedy. Teda minulá generácia to tak mala, ale nový model určite nebude výnimkou.

Test: SEAT Leon eTSI – Generačný skok

SEAT predstavil už štvrtú generáciu modelu Leon. A nemôže stupiť vedľa, lebo práve toto auto je pre automobilku, aktuálne, najdôležitejším. Preto neprekvapí rozmanitosť verzií, pohonov a celkovej ponuky vozidla situovaného v nižšej strednej triede.

Skúsili sme nový SEAT Leon, nová generácia je omnoho lepšia

Nová generácia SEATu Leon prichádza do ponuky aj na Slovensku, vyskúšali sme ho a môžeme zhodnotiť, že je omnoho lepšia ako kedykoľvek doteraz. V prvom rade treba povedať, že stojí na rovnakej platforme ako najnovšie generácie rovnako veľkých modelov koncernu.

Najčítanejšie

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.