Ukáž svoj sen...

Ukrývate vo svojej garáži niečo zaujímavé a zriedkavé - niečo také, čo by si zaslúžilo veru aj pozornosť áut milujúceho širšieho publika? Tak je tu čas a príležitosť ho vytiahnuť a doviesť ho na miesto, kde ich bude viac a kde sa budete môcť stretnúť s ľuďmi, ktorých vášeň sa taktiež koncentruje na štyri kolesá. 

admin v Akcie
24.07.2017
Diskusia:

Ukáž svoj sen...

Akcie

Ukrývate vo svojej garáži niečo zaujímavé a zriedkavé - niečo také, čo by si zaslúžilo veru aj pozornosť áut milujúceho širšieho publika? Tak je tu čas a príležitosť ho vytiahnuť a doviesť ho na miesto, kde ich bude viac a kde sa budete môcť stretnúť s ľuďmi, ktorých vášeň sa taktiež koncentruje na štyri kolesá. Majitelia nových i starších, tiež športových, luxusných, či upravených automobilových skvostov sa stretnú 29.júla opäť na parkoviskách nákupného centra Shopping Palace v Bratislave, na Zlatých Pieskoch.

Podujatie  Power Tuning party bude hostiť štvorkolesové sny v hlavnom meste už po piatykrát, s cieľom ukázať verejnosti poklady z celej republiky. Okrem totálne prekopaných show cars budú očakávané i zreštaurované youngtimery, superšporty, vzácne pouličné mašinky a samozrejme majestátne železá spoza veľkej mláky. Aby to nebolo len o exhibícii bez nádychu súťaženia, bude možnosť registrovania sa do boja o cenné trofeje v rámci seriálu Car Fans Cup 2017. Navyše ako je tomu už dlhšie roky zvykom, tie budú opäť doplnené o kategórie vypísané redakciou časopisu Power magazine. Na "plachte" sa vystriedajú v moderovanom Show&Shine za asistencie fešných dievčat vybrané autá, merať sa budú decibely výfukov a na konci dňa sa po zotmení k slovu dostanú svetelné efekty zabudované do interiéru aj exteriéru vozidiel.

Ukáž svoj sen...


Perličkami bohatého programu bude exhibícia Mustang klubu a amerických muscle cars, súťaž "Car Limbo" o najnižšie auto - vyhodnotené v dvoch kategóriách, "Sexi car wash" a šarmantné hostesky vás obdaria aj časopisom Power magazín. Zvukovú kulisu mohutných náloží konských síl a extrémnych aparatúr v autách doplní na záver dňa svojim vystúpením na hlavnom pódiu dvojica Baron Respect & Fryci.

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Shopping Palace sa otvárajú o 11.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie.


viac infoSpäť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Ford Mustang, legenda prinesie adrenalín aj vietor vo vlasochToto auto je stelesnením emócií na štyroch kolesách. Snívali o ňom naši starý otcovia....4. Marec, 2014
02Brutálny drag race: Boeing 737 vs. Tesla Model S!Predstav si súboj, v ktorom si to vodič Tesly „rozdá“ s pilotom lietadla! Ako dopadne...21. Apríl, 2016
03Range Rover Mansory, luxusné SUV v ešte luxusnejšej úprave!Range Rover je vyhľadávaný hlavne pri vyšších spoločenských vrstvách. Mohutné SUV-čko,...23. September, 2015