Video: Boj vodičky s poľadovicou - musíš vidieť!

Vodiči na celom svete v týchto dňoch bojujú s poľadovicou. Niekedy ide o poriadne dramatický boj. Sme nepoučiteľne škodoradostní, dôkazom je tvoj smiech pri sledovaní tohto videa! „Dráma na ľade" zaručene pobaví! Sleduj video so zapnutým zvukom!

rufus v Na pobavenie
10.01.2017
Diskusia:

Video: Kompilácia...

Na pobavenie

Momentálne poveternostné podmienky dávajú zabrať vodičom na celom svete. Vodiči na celom svete v týchto dňoch bojujú s poľadovicou. Aj keď sú obyvatelia Kanady zvyknutí na poriadne kruté zimy, občas je príroda jednoducho silnejšia ako my.

Nastupovanie na ľade (nie) je sranda

Životu nebezpečné situácie sa však v momente môžu zmeniť na poriadne komické momenty sprevádzané hysterickým smiechom! Hlavní aktéri videa, otec s dcérou, sa snažia pripraviť na cestu. Kvôli poľadovici je však skomplikovaná nielen cesta autom, ale aj samotné nastupovanie.

Sleduj video na konci článku!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Sleduj drámu na ľade!

O ľuďoch sa hovorí, že sme nepolepšiteľne škodoradostní! Bude to určite pravda, tvoj smiech pri sledovaní tohto videa je dôkaz! Nič nepobaví lepšie ako nepríjemnosti niekoho iného. Táto situácia nemohla ostať nenatočená!

Škodoradosť najlepšia radosť!

Video zverejnila na internete Caroline Charter, sestra hlavnej aktérky videa. Okamžite sa spustila vlna zdieľaní a odporúčaní. Škodoradosť je najlepšia radosť! Zažil si aj ty podobné komické situácie pri nastupovaní do auta? „Dráma na ľade“ je hitom internetu a zaručene pobaví aj teba! Pozeraj so zapnutým zvukom! Záchvatu smiechu sa neubrániš! 

Zdroj: reddit.com

Video: Boj vodičky s poľadovicou!

Video: Kompilácia najhorších cestných failov

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Všetkoterén za 10-tisíc eur? Zrekonštruovaná Tatra 8x8 na predaj! Chystáš sa do ťažko prejazdného terénu? Pravdepodobne vyžaduješ od vhodného stroja pohon...2. Január, 2017
02Prvý hybridný Mustang na svete! Každý z nás to už aspoň raz počul a má Mustanga pevne oddeleného od automobilových...8. Január, 2017
03600 koňový 6x6 Hennessey VelociRaptor ťa zdvihne zo stoličky! Nebeské brány automobilového sveta sa opäť otvárajú aby privítali ďalší impozantný kúsok,...6. Január, 2017