Video: Drsná lekcia parkovania - Jeep vs. BMW!

Čo sa stane, keď majiteľ Jeepu stratí nervy a vezme si na mušku správne parkovanie? Poučí sa majiteĺ BMW a nabudúce zaparkuje, tak ako sa patrí? Sleduj drsnú lekciu parkovania! 

rufus v Video sekcia
08.04.2017
Diskusia:

Video: Drsná lekcia...

Video sekcia

Podobné situácie sú v mestách bežné. Parkoviská akoby priam volali arogantných vodičov, ktorí si s parkovaním nerobia ťažkú hlavu. Čo sa stane, keď majiteľ Jeepu stratí nervy a vezme si na mušku správne parkovanie? Poučí sa majiteĺ BMW a nabudúce zaparkuje, tak ako sa patrí? Sleduj drsnú lekciu parkovania na konci článku! 

Jeep vs. BMWZdroj: Zdroj foto: rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Jeep vs. BMW

Vodič, ktorý takto "nedbanlivo" zaparkoval svoje BMW je vôl z pochopiteľných dôvodov. Zaparkoval BMW bez toho, že by vôbec otočil volantom. Ale ani chlapík sediaci za volantom Jeepu nezaostáva. Všetci ho už aj tak nenávidia, pretože riadi Jeep s navijakom a obrovskými pneumatikami. Rozhodnúť sa "potlačiť" luxusné BMW svojím automobilom? Je to taktiež vôl, ak nepremýšľal nad tým, že môže na vozidle spôsobiť škodu. Ak mu to bolo jedno, tiež to o ňom veľa vypovedá. Možno si však skutočne myslel, že dokáže potlačiť stojace BMW bez toho, aby na ňom vznikli preliačiny. 

Jeep vs. BMWZdroj: Zdroj foto: rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Kto z koho?

Ak v tejto situácii chceme zhodnotiť, kto vyšiel zo "súboja" ako víťaz, nie je to vôbec ľahké určiť. Zdá sa, že sa za volantmi týchto vozidiel stretli dvaja "neprispôsobiví" vodiči. Aj keď je toto riešenie problému v štýle Murphyho zákona dostatočne originálne, podobné ničenie cudzieho majetku nie je dobrý nápad. Stane sa minimálne predmetom ďalšieho sporu. Okrem toho v našich podmienkach zákon nerozlišuje, kto spravil chybu prvý. Aktuálne by riešili zodpovednosť oboch vodičov.

Ide o zinscenovanú scénu?Zdroj: Zdroj foto: rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Fake alebo skutočnosť? 

Na internete sa medzičasom objavili pochybnosti o tom, či je toto video skutočne pravé. Celá situácia je údajne zinscenovaná a autor videa, riadiaci Jeep, je majiteľom obchodu s automobilmi značky BMW. Údajne video nahral sám kvôli peniazom z Youtubu. Tak či onak, takéto riešenie zlého parkovania by si zaslúžili viacerí vodiči aj u nás! Minimálne by sa po podobnej skúsenosti poučili, čo myslíš? 

Jeep vs. BMWZdroj: Zdroj foto: rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Zdroj: Jalopnik.com, YouTube kanál The Average Car Guyreddit.com, cars.trendolizer.com, foto Youtube

Video: Drsná lekcia parkovania pre BMW!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Hybridné delo Mercedes-Benz AMG GT: Výkon 805 koní, stovka za 3 sekundy!AMG GT Concept. Štúdia Mercedesu-Benz, ktorá sa chystá konkurovať najlepším značkám na...16. Marec, 2017
02Nový Harley-Davidson tvoj za 6 324 eur! Chce to nový Harley-Davidson? Teraz na Harleya nemusíš čakať a šetriť pol života! Vďaka...22. Marec, 2017
03404-koňový mini Fiat: Dá 288 km/h a stovku za 4,7 s!Nemecký úpravca Pogea Racing vzal „do parády“ taliansky populárny mini hatchback. Výsledok?...2. Apríl, 2017