Video: Pozor, po ceste sa rúti valec!

Na našich cestách nie sú ojedinelé zdržania, kolóny, meškania sľúbených termínov otvorení pre dopravu kľúčových úsekov. O nevydarenú organizáciu práce tiež nie je na cestách núdza. To, čo sa stalo týmto cestárom, budeš sledovať s „hrčou“ v krku, nielen ak si niekedy pracoval v tomto sektore! Kto z koho? Cestár alebo rozbehnutý valec bez vodiča? Sleduj adrenalínovú naháňačku vo videu! 

rufus v Na pobavenie
26.06.2017
Diskusia:

Video: Pozor, po ceste sa...

Na pobavenie

Na stavbách sme si zvykli vídať všeličo. Na našich cestách nie sú ojedinelé zdržania, kolóny, meškania sľúbených termínov otvorení pre dopravu kľúčových úsekov. O nevydarenú organizáciu práce tiež nie je na cestách núdza. Časté sú kritické komentáre na adresu jednotlivých pracovníkov, ktorí podľa prechádzajúcich vodičov, vykonávajú jednoduchú prácu, a predsa ju nedokážu robiť bez chýb.

Cestári vedia, čo to znamená, keď veci nevychádzajú podľa plánuZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Práca cestárov

Práca cestárov je však náročnejšia ako sa javí na prvý pohľad. Je to fyzicky náročná práca, vyžadujúca dokonalú organizáciu, prípravu a spája sa s ňou vysoká miera zodpovednosti. Aj stres, únava a sťažené pracovné podmienky si môžu vypýtať svoju daň. Nepozornosť a prílišná sústredenosť na detaily môže ľahko vyústiť do poriadneho problému. Svoje by o tom mohli hovoriť aktéri dnešného videa!

Rozbehnutý valec vs. cestáriZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Ruskí cestári vs. rozbehnutý valec

Zlyhanie ľudského faktoru. Tak by sa dala opísať nepríjemná situácia, ktorá prekvapila ruských cestárov pri práci. To, čo sa stalo týmto cestárom, budeš sledovať s „hrčou“ v krku, nielen ak si niekedy pracoval v tomto sektore!

Rozbehnutý valec vs. cestáriZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Komplikácie práce na cestách

Stavebné práce často prinášajú množstvo nepredvídateľných situácií a stavbári sú ostrí chlapi vždy pripravení čeliť nástrahám. To, čo natočil vodič idúci okolo, vyráža dych! Kto z koho? Cestár alebo rozbehnutý valec bez vodiča? Sleduj adrenalínovú naháňačku vo videu! 

Zdroj: portail.free.fr, dailymotion.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nové úsporné BMW: Spotreba len 1,9 litra!Do ponuky úsporných BMW-čiek prichádza ďalší zaujímavý automobil, ktorý osloví základňu...14. Jún, 2017
02Šialené SUV z Ruska: Lada 4x4 Bronto!Lada Niva je vozidlo, ktoré si v teréne vie poradiť. Bronto posúva limity Lady ešte ďalej!...2. Jún, 2017
03Video: Skrytá garáž ochráni tvoje auto pred zlodejmi! Originálne riešenie Ako bezpečne ochrániť svoje auto pred zlodejmi bez nákladných...16. Jún, 2017