Video: Preteky traktorov v Rusku

Netradičných disciplín v automobilovom športe pribúda. Čo keď si to v náročnom teréne na trati "rozdajú" traktory? Trúfol by si za volantom traktora na niečo podobné? Sleduj staršie, výborné video zo svetovej "traktor rally,"ktoré ťa skvele pobaví! 

rufus v Video sekcia
14.03.2016
Diskusia:

Video: Preteky traktorov v...

Video sekcia

Netradičné disciplíny

Netradičných disciplín v automobilovom športe pribúda. Čo keď si to v náročnom teréne na trati "rozdajú" traktory? Sleduj staršie, výborné video, ktoré rozhodne pobaví! Traktory sa poriadne predviedli!

Keď pretekať, tak s traktorom!

Na začiatku leta 2016 sa v Rusku (v Rostove na Done) bude konať ďalšie kolo medzinárodných pretekov ХIV na traktoroch Bizon-Track-show. Rusi sa na nadchádzajúcu akciu veľmi tešia a svoju účasť za volantom súťažných traktorov už potvrdilo množstvo poľnohospodárov! Áno, pretože toto nie je len súťaž profesionálnych jazdcov, ale skúsených farmárov, ktorí na svojich strojoch jazdia denne a dokážu s nimi v teréne neskutočné veci!

Bizon Track Show

Organizátori ruskej vidieckej súťaže opäť pripravili akciu v ktorej sa bude súťažiť o titul najlepšieho traktoristu na Bizon-Track-Show 2016. Čo ich čaká? Strmé zjazdy a výstupy, riskantné vysokorýchlostné úseky, blato, predbiehanie, nebezpečné situácie, zábava a adrenalín! Súťažiach bude čakať osem etáp intenzívneho boja v ťažkom teréne. 

Pre všetky vekové skupiny

Pýtaš sa, či podobná akcia môže stáť za to? Na rozdiel od väčšiny automobilových pretekov, ktoré sa týkajú zväčša určitej skupiny priaznivcov, pri tejto disciplíne sa zabavia všetky vekové skupiny a dokonca sa preteky traktorov tešia popularite aj u žien! Pri podobných akciách sa skvele zabaví celá rodina. A čo je najlepšie? Ak jednoducho máš dušu pretekára, určite na chvíľu zatúžiš po možnosti zúčastniť sa pretekov! Keďže sa môže prihlásiť každý, nič ti nebráni v účasti na pretekoch!

Vodičom závodného traktora môžeš byť aj ty!

Stať sa vodičom závodného traktora? Môžeš ním byť aj ty! Ak si sa ešte nikdy nezúčastnil tohto jedinečného športového festivalu, skontroluj akcie v tvojom okolí! Predstavenie netradičných závodných strojov si určite nenechaj ujsť!

Populárna akcia

Pozri si video z vydarenej akcie pretekov traktorov v Rusku na konci článku! Táto akcia sa teší veľkej popularite verejnosti a médií! Dokážeš zorganizovať podobné preteky? Z úspechu akcie budeš prekvapený! Ak sa chceš inšpirovať, najlepšie bude vybrať sa do Ruska priamo na svetovú traktor rally! Trúfol by si si na niečo podobné?

Zdroj foto: Rovnaký ako na konci článku 

Zdroj: rupty.com

Preteky traktorov

Video: Preteky traktorov v Rusku!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Hyperloop kapsulová doprava u nás? Bratislava - Viedeň za 8 minút!Keď zakladateľ Tesly plánoval ďalšie kroky, ktorými by mohol ľudstvo posunúť ďalej, dostal...10. Marec, 2016
02BMW VISION NEXT 100: Koncept vozidla budúcnosti!Pri príležitosti osláv 100. výročia predstavila automobilka BMW ohromujúci koncept vozidla...12. Marec, 2016
03Video: Sebastien Loeb RX Promo na ľade!9-násobný rally šampión Sebastien Loeb pokračuje v jeho výzve úplného pokorenia...11. Marec, 2016