Video špeciál: Slovenská garážová scéna (1. diel): VR Customs

Patríte medzi automobilových nadšencov, ktorí si upravujú autá na mieru? Pracujete na niečom vo svojej garáží, čo by ste chceli ukázať svetu? Podeliť sa o to s ostatnými? Prípadne chceli by ste pre svoj koníček nadchnúť viac ľudí a záľubu premeniť na živobytie? 

Michal Karpat v Auto-moto zaujímavosti
22.12.2020
Diskusia:

Video špeciál: Slovenská...

Auto-moto zaujímavosti

Aj s tým vám možno vieme pomôcť...

Pošlite nám na adresu magazin@autobazar.eu námety čomu sa venujete, aké autá vznikajú u vás v garáži a my si niektoré zaujímavé kúsky vyberieme a radi vás navštívime.

Natočíme u vás jeden diel nášho nového seriálu "Slovenská garážová scéna".

Dnes začíname v Bratislave s chlapcami z VR Customs, ktorí sa nadchli pre starý Ford Cortina a postupne si každý svoje auto niekoľko rokov šperkovali až do dnešnej podoby. Mnohé veci si upravovali sami, a čo nevedeli, zverili odborníkom. Na autách neustále niečo vylepšujú, pretože ako sami hovoria, keď raz s tým začneš, vždy ťa niečo nové napadne. Hoci obe autá vznikali v jednej garáži, každé je originál.

Každé vystihuje osobnosť svojho majiteľa. Biela Cortina je extrémnejší Custom, oranžová má menej úprav a drží sa viac originálu. A keďže lepšie raz vidieť ako niekoľkrát počuť, pohodlne sa usaďte pozrite si prvý diel s VR Customs.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video špeciál: Pohľad do zákulisia prípravy cestárov pred zimnou sezónouNa zimnú sezónu musia byť nachystaní vždy na 100%, bez ohľadu na odhady meteorológov aká...1. December, 2020
02Video špeciál: Benzín, diesel, hybrid alebo elektro? Život s ktorým druhom pohonu vás vyjde najlacnejšie? Porovnali sme prevádzkové náklady štyroch rôznych druhov pohonu. Pozreli sme sa na servisné...12. November, 2020