Video: Zaručený zlepšovák nálady na cestách!

Všetci to poznáme. Niekoľko stoviek najazdených kilometrov, kolóny, zdržania, obmedzenia rýchlosti a výluky na cestách. S vysokým počtom najazdených kilometrov je naozaj ťažké udržať si dobrú náladu a nepodľahnúť nude či frustrácii. Tomuto je teraz koniec! Tento hit ti zaručene zdvihne náladu a perfektne pobaví! Sleduj video, ktoré sa šíri internetom ako mor! 

rufus v Na pobavenie
30.01.2017
Diskusia:

Video: Jessie J, Ariana...

Na pobavenie

Všetci to poznáme. Niekoľko stoviek najazdených kilometrov, kolóny, zdržania, obmedzenia rýchlosti a výluky na cestách. S vysokým počtom najazdených kilometrov je naozaj ťažké udržať si dobrú náladu a nepodľahnúť nude či frustrácii a agresivite.

Ako sa vyhnúť zlej nálade počas jazdy? Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Ako sa zbaviť zlej nálady za volantom

Ako sa zbaviť zlej nálady za volantom a výkyvom nálad počas jazdy? Ako nepodľahnúť vonkajším vzruchom viac ako je potrebné? Niektorí skúšajú prestávky na čerpacích staniciach, hlboké nádychy a výdychy, meditáciu, či dokonca opakovanie mantier ako „som pokojný, nič ma nevytočí, je to len kolóna.“ Ani tieto metódy nemusia fungovať.

Perfektný spôsob ako si zlepšiť náladu počas cestovania autom? Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Chce to niečo perfektné na uvoľnenie a zlepšenie nálady počas jazdy!

Cestovanie autom akoby skúšalo naše limity a hranice toho, kam dokážeme sami so svojimi myšlienkami zájsť. Tomu je však koniec! Čo funguje zaručene? Ktorú pomôcku uvádzajú vodiči ako najlepší relaxačný nástroj a „udržiavač“ nálady počas dlhých ciest autom? Hudba dokáže naozaj zlepšovať náladu a udržať pozornosť na potrebnej úrovni! Veľa vodičov nikdy neprizná, že aj keď nevedia spievať, počas šoférovania si často spievajú len tak a nič im nezlepší náladu ako dobrá hudba! Zdá sa, že na prekonanie nudy alebo zlepšenie nálady za volantom nič nefunguje lepšie.

Chce to niečo perfektné na uvoľnenie a zlepšenie nálady počas jazdy!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Hit internetu s viac ako 27 miliónmi zhliadnutí!

Určite si zaraď do „playlistu“ aj toto video! Je to jeden z hitov internetu, ktorí označujú vodiči za zaručený „zlepšovák nálady!“ Zaručene ti zdvihne náladu a perfektne pobaví! Sleduj cover verziu známeho hitu z roku 2015, ktoré sa šíri internetom ako mor! Prerábka talentovanej speváčky ti bude v ušiach znieť niekoľko dní! Okrem toho, Je sa na čo pozerať! 

Hit internetu s viac ako 27 miliónmi zhliadnutí!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Zdroj: Fb Street FX Motorsport & Graphics, YouTube kanál Andie Case, pixabay.com

Video: Jason Derulo - Want To Want Me Cover

Video: Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang (Andie Case Cover)

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Ako znižiť spotrebu a ušetriť peniaze? Rady, ktoré fungujú!Zameraj sa na tieto jednoduché rady ako ušetriť peniaze za pohonné hmoty a z ručičky...20. Január, 2017
021050-koňový zabijak Tesly: Stovka za menej ako 2,5 sekundy + dojazd 700 km!Tajomná „elektrická“ automobilka pripravila Tesle odvážnu výzvu. Tvrdí, že ich prvé...16. Január, 2017
03Všetkoterén za 10-tisíc eur? Zrekonštruovaná Tatra 8x8 na predaj! Chystáš sa do ťažko prejazdného terénu? Pravdepodobne vyžaduješ od vhodného stroja pohon...2. Január, 2017