Vodič BMW skúšal v Prahe 4x4 na schodoch, zasekol sa!

Nehody na cestách môžu byť občas poriadne kuriózne. Niektoré sú nezavinené, iné zavinené. Do tej druhej kategórie sa radí aj táto nehoda z Prahy. Na prvý pohľad sa človeku až rozum zastaví a ťažko si predstaviť, ako sa luxusné BMW mohlo zaseknúť na schodisku v Prahe. Je k tomu však pomerne pochopiteľné vysvetlenie.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
07.01.2021
Diskusia:

Vodič BMW skúšal v Prahe...

Auto-moto zaujímavosti

 

Sú v tom drogy?

Portál denik.cz priniesol zaujímavú pikošku. V parku Folimanka v Prahe uviazlo na schodisku luxusné BMW 5. Zaujímavosťou je, že auto má bratislavskú ŠPZ, za všetkým tak je možno Slovák. Úplné podrobnosti nie sú známe, nakoľko vyšetrovanie udalosti stále prebieha. Na mieste však polícia zadržala 38 ročného vodiča, ktorý má zarobené na veľké maléry. Jeho auto odtiahli pomocou hydraulickej ruky hasiči.

Poďme však k poriadnej zbierke problémov, ktoré si 38 ročný vodič spôsobil. V prvom rade porušil zákaz vychádzania, ktorý v čase nehody v Česku platil. Ďalšia vec je, že na schody sa dostal uličkou, ktorá je jednosmerkou. To by však bolo najmenej. Po príjazde hliadky navyše tvrdil, že auto nešoféroval. Na to, že má od auta kľúče pri sebe upozornil sám, keď auto na diaľku odomykal a zamykal čím spustil alarm. Navyše sa odmietol podrobiť dychovej skúške a rovnako aj testu na prítomnosť drog. Okrem toho u neho našla polícia v sáčku 6 gramov kokaínu, za čo mu hrozia až 2 roky basy. Nuž, to by vysvetľovalo jeho motiváciu skúšať pohon xDrive na strmých pražských schodoch.

Vodič BMW skúšal v Prahe 4x4 na schodoch, zasekol sa!Zdroj: denik.cz

Vodič BMW skúšal v Prahe 4x4 na schodoch, zasekol sa!Zdroj: denik.cz

Vodič BMW skúšal v Prahe 4x4 na schodoch, zasekol sa!Zdroj: denik.cz

Zdroj: denik.cz

Zdroj foto: denik.cz

Späť na magazín

Diskusia k článku