Magazín Autobazar.EU Auto-moto zaujímavosti

Výsledky vyhľadávania: Lexus

Lexus RX piatej generácie predvádza nové hybridy

Automobilka Lexus zažíva aktuálne generačnú výmenu modelu RX. Štvrtá generácia so šesťvalcom pomaly končí a nastupuje piata generácia s pohonom výhradne štvorvalcovými agregátmi. Prináša nižšiu hmotnosť, vyšší výkon, ale aj viac priestoru v interiéri.

Lexus ukázal nový elektromobil RZ450e, riešenia zdieľa s Toyotou bZ4X

Lexus ukázal nový model RZ450e, ktorý je aktuálne prvým elektromobilom značky. Je jasné, že bude vychádzať z súčasného elektromobilu automobilky Toyota so zaujímavým názvom bZ4X. Tento model však automobilka vyvíjala spolu so Subaru a podobné parametre bude mať teda aj ďalší japonský model Solterra.

Lexus už na Slovensku odprezentoval nový NX, bude mať aj plug-in hybrid

Ani sa to nezdá, ale prvá generácia menšieho SUV od Lexusu je s nami už 7 rokov, čo je presne ten čas, kedy by mal prísť nástupca. Presne to sa aj udialo a automobilka predstavila novú generáciu modelu, ktorý žne úspechy najmä v USA. Aktuálne sa toto auto ukázalo aj na Slovensku. Boli sme sa naň pozrieť.

Lexus prekvapenie: Zvuk vďaka gramofónu z 3D tlačiarne!

Púšťať si v modernom vozidle zvuk z gramofónu? Nie je to hudba minulosti. Futuristický dizajn v spojení so starou zvukovou technikou sú zárukou nezameniteľnej výnimočnosti, ktorú žiaden iný automobil neponúka. Tento Lexus IS je svetový unikát s prekvapením z 3D tlačiarne!

Lexus oživil model IS, avšak interiér ostal rovnaký

Lexus IS je tým želiezkom v ponuke automobilky, ktoré má byť postavené priamo proti BMW radu 3, Audi A4 a Mercedesu triedy C. Avšak konkurencia mu tak narástla, že veľkostne je skôr bližšie Mercedesu triedy A sedan a Audi A3 Sedan. Teda je skôr presne medzi týmito dvomi veľkosťami konkurentov.

Lexus prišiel s farbou, ktorá ukáže rytmus vášho srdca!

To, že autá dokážu poriadne rozbúšiť srdce vie asi každý. Väčšina bežných vodičov zažila zrýchlený pulz hlavne pri nedobrzdení na semafore, prípadne ak do nich takmer napálil nejaký blázon. Šťastnejší z nás, ktorí mohli pocítiť dravú silu a agresiu poriadneho motora však iste mali srdce až v krku z číreho vzrušenia a adrenalínu. Práve niečo podobné, vyjadrené farbou prináša Lexus.

Lexus RC F, najvýkonnejší osemvalec značky je tu!

O Lexuse RC F ste už možno aj počuli. Ide o športové, elegantné a fajnovo luxusné kupéčko. Je to predsa Lexus a prepych k nemu patrí rovnako ako halušky k Slovensku. Technické údaje o automobile boli známe už skôr, no niekoľko podstatných detailov stále chýbalo. Hlavne cena a špecifikácia výbavy. Už o pár mesiacov budete však môcť RC F vidieť aj na našich cestách, keďže ide v susednom Česku do oficiálnej distribúcie.

Lexus LF-LC ᴷᴬ: Luxusná bomba na kolesách!

Uznávaný Architecture &Design zverejnil na svojom Twitteri fotografie tohto automobilu a v sekunde rozpútal obrovskú vlnu zdieľaní a ohlasov na vlnách internetu. Tu naozaj netreba slová! Jeden z najvirálnejších automobilov internetu jednoducho musíte vidieť!

Lexus LFA V10

Niečo pre milovníkov áut..

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.