Magazín Autobazar.EU Auto-moto zaujímavosti

Výsledky vyhľadávania: Maserati

Maserati MC20 Cielo otvára nebo nad hlavou

Maserati má v ponuke svoj stále nový model MC 20, ktorý už zákazníkom robí radosť takmer dva roky. Pritom ako rýchlo uteká čas sa to ani nezdá. Aktuálne prichádza jeho otvorená verzia, ktorá si necháva charizmu a pridáva možnosť vykonávať si prostredie plnými dúškami.

Maserati Grecale: Porsche Macan má obrovský problém

Automobilka Maserati má menší športový model MC20, ale to nie je zrovna produkt, ktorý spôsoboval masové predaje. Tým lepšie predávaným modelom je predsa Levante. Ale pre niektorých môže byť až príliš veľké, čo znamená že príchod menšieho Grecale je naozaj žiaducim krokom.

Maserati SUV oficiálne potvrdené!

Maserati pred časom prišlo so správou, že pripravuje automobil kategórie SUV. Stalo sa už zvykom, že luxusné automobilky inšpirované úspechom Porsche Cayenne prinášajú na trh nových konkuretov do triedy crossoverov. Značka s vidlami v znaku pokúša "šťastie" s Maserati Levante. Šéf spoločnosti Maserati Harald Wester v rozhovore pre Autocar vylúčil možnosť, že by sa k Levante pripojil menší crossover! Čo môžeme očakávať od nového modelu? 

Maserati Levante: auto pre tých, pre ktorých je Porsche Cayenne lacným črepom

Maserati. Vyslovte si to nahlas. Podvedome pri vyslovení tohto mena zavrčíte, už len z počutia vyžaruje luxus a prestíž. Maserati je dodnes pre mnohých nedotknuteľným, nehmotným a príliš abstraktným pojmom, túžbou, snom. Snívať sa ale musí, veď inak by sme sa uspokojili s tým, čo máme. Ak je Maserati aj vašim snom, máte novú motiváciu, spraviť všetko pre to, aby stálo možno aj Maserati Levante vo vašej garáži.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.