Magazín Autobazar.EU Auto-moto zaujímavosti

Výsledky vyhľadávania: Tatra

Tatra T613: Historický unikát s hovoriacim palubným počítačom

Tatra T613-4 Mi-Long Electronic, limitovaná edícia vyrobená en v počte 17 exemplárov na celom svete. Tento historický unikát s hovoriacim palubným počítačom je na predaj za poriadne chrumkavú cenu. Za 30-ročné ultra vybavené delo zaplatíš až 98 900 €! 

Tatra okolo sveta 2: Šialená expedícia s plánom pokoriť 270 000 km za 3 roky!

Šialené zážitky z ciest cestovateľa Mareka z ČR ťa nenechajú chladným. To, čo videl a zažil/prežil počas cestovania po približne 140 krajinách sveta, stojí za pozornosť. Na cesty prišiel čas opäť. Nový projekt, 2 obrovské, pre väčšinu pozemšťanov, nesplniteľné ciele. Nenechaj si ujsť zaujímavé detaily výpravy s cieľom precestovať 270 000 kilometrov za 3 roky!

Tatra okolo sveta monštrum: 840 l nádrže paliva, dojazd 2 500 km!

Povieš si, že nezničiteľné vozidlo, ktoré ťa dostane z každej nepohody musí byť pohodlné, odolné a ako správny 4x4 špeciál vynikať extrémnou priechodnosťou v teréne? Toto všetko spĺňa Tatra okolo sveta monštrum, ktoré je ako stvorené pre najťažšie expedície sveta. Aké ďalšie parametre, okrem tých z nadpisu, ponúka?

Tatra ako osobný automobil: Nová, modernejšia Tatra 700

Tatra ako osobný automobil? Nová, modernejšia Tatra 700 rozhodne stojí za pozornosť! Dokonalé ostré, hranaté tvarové línie, nezameniteľný vzhľad, ktorý sa nesnaží napodobniť žiaden z dnešných hitov a popredných modelov úspešných značiek. Konkurenciu tento dizajnový návrh úplne ignoruje a je dokonalým osviežením dnešnej ponuky osobných áut. Posúď sám na vlastné oči!

Tatra 613-3, niekdajší etalón luxusu je na predaj

Ak vás fascinujú staršie autá s poriadnymi motormi, ktoré sú navyše zaujímavé aj z historického hľadiska, máme tu hotovú lahôdku. Napríklad taká Tatra 613 je toho ukážkovým príkladom. Za čias, keď si takéto auto dokázali dovoliť len tí najvyšší predstavitelia komunistickej strany, budila Tatra 613 pozornosť na každom kroku. A to o nej platí dodnes.

Tatra okolo sveta: Najlepšia reklama všetkých čias!

Kto z nás si nepamätá expedíciu Tatrou okolo sveta? Celá expedícia trvala 3 roky. Špeciálne upravená expedičná Tatra 815 GTC sa dočkala neuveriteľnej slávy. Vďaka tejto expedícii videl Tatru 815 GTC naživo celý svet! Tatra týmto projektom vytvorila pre svoje vozidlá najlepšiu reklamu všetkých čias! 

Tatra sa vydáva na skusy do Mexika.

Tatrovka je dnes všeobecne známym synonymom pre nákladný automobil. Pre mnohých je jedno, o akú značku nákladiaka sa jedná, je to proste tatrovka. Tatra je však len jedna, po novom ide o spoločnosť Tatra Truck. U nás ju netreba predstavovať, hlavne zásluhou starších nákladných vozidiel, ktoré sú alebo boli vo vozovom parku snáď každého družstva či stavebnej firmy. Nie každá krajina má však to šťastie, že môže Tatru poznať. Jednou z krajín, ktorá bude mať tú česť je aj Mexiko.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.