Magazín Autobazar.EU Auto-moto zaujímavosti

Výsledky vyhľadávania: Tesla

Tesla Model S prešiel modernizáciou, kvôli volantu môže mať problém

Taycan je ten dôvod, prečo Tesla predstavila celkom rýchlo facelift svojho Modelu S. Práve Model S poriadne naštartoval Teslu ako automobilku. A tiež výraznou mierou prispel k rozmachu elektromobility. Už to nebolo len o malých autách, ktoré mali malý dojazd, ale Model S ponúkol konkurenta na elektrickú energiu aj vo vyššej strednej triede.

Tesla prináša elektromobil s najdlhším dojazdom: až 647 km!

Tesla spravila so svojimi modelmi dieru do sveta. Inovatívne technológie a vydarený atraktívny dizajn boli zárukou úspechu . Postupom času sa však začali objavovať problémy so spoľahlivosťou a kvalitou. Navyše Tesle nehral do karát ani dojazd, ktorý bol pochopiteľne nižší, ako pri bežných, spaľovacích motoroch. Nuž, to je údel elektromobilov. Lenže doba sa mení a Tesla prináša s novinkou, ktorou bude elektromobil s najdlhším dojazdom vyrábaný sériovo.

Tesla Model S kombi. 1 kus na svete, 224 000 €!

Tesla sa za posledné roky stala vo svete automobilov niečím, ako Apple vo svete mobilov a počítačov. Je to jednoducho štýlovka, navyše špičkovej kvality. Pri Tesle tá kvalita občas nie je úplne top, avšak inovácie sa zaprieť nedajú. Nuž a Tesla získala na popularite, no mnohým milovníkom značky v jej portfóliu chýba kombi. Tesla aktuálne žiaden model ani neplánuje, no na svete existuje 1 kus Tesly Model S kombi, ktorý je teraz na predaj!

Tesla zabíja: Vodič zhorel kvôli dverám bez kľučiek

Bezpečná a ekologická Tesla? Tesla Model S čelí obvineniam za smrť vodičov, ktorí po nehode a vznietení Lítium-iónovej batérie uhoreli zaživa. Rodiny zosnulých vinia Teslu zo smrti ich príbuzných. Zabíja futuristický dizajn bez kľúčiek dverí? 

Tesla Honda hybrid: Rekord 100 km/h za 2,48 s!

Mašina s extrémnou akceleráciou? Teslonda! Kríženec Hondy a Tesly prekvapí brutálnou rýchlosťou, ktorú by si od podobnej konštrukcie nečakal! Čo dokáže škaredý stroj s nadupanou technikou? Nebudeš veriť vlastným očiam! Polovica váhy, rýchlosť Tesly. Výsledok? Rýchlostný rekord - 100 km/h za 2,48 s! Sleduj video! 

 

Tesla Model 3 na totálku: Nehoda pri 96 km / h bez zranení!

Ako v testoch nárazu obstála? Tesla Model 3 na totálku - posádka bez zranení! Nehoda upozornila na problém, ohlásený majiteľom nabúraného vozidla. Elon Musk už chystá aktualizáciu, ktorá tento problém odstráni. Pozri si zábery z 1. nehody pri rýchlosti 96 km / h! Čo z vozidla ostalo?

Tesla Model S vyprodukuje viac CO2 ako benzínové autá!

Elektromobily, ikona modernej dopravy budúcnosti bez emisií. Veľkohubé prehlásenia o čistote prevádzky týchto automobilom sú však v skutočnosti len prázdne reči, ktoré majú zaistiť pravidelný tok peňazí do vrecák vyvolených. Ak si kupujete elektromobil z presvedčenia, že urobíte niečo prospešné pre prírodu, zadržte! Hlavne v prípade, ak rozmýšľate nad Teslou Model S.

Tesla púšťa Model 3 do výroby bez testovania!

Tesla si s Modelom S zaslúžila vo svete automobilov svoje miesto, ktoré upevnil aj Model X. Napriek mnohým problémom ide o obľúbené, no hlavne populárne auto. Napriek tomu na ani jednom z nich Tesla svoju budúcnosť nestavia. Zamerať sa chce hlavne na cenovo dostupný elektromobil, ktorým má byť práve Model 3. Do jeho uvedenia na trh ale veľa času neostáva a značka nestíha. Ako splniť termín? Netestovať!

TESLA pokryje náklady na opravu vodičovi, ktorý použil svoj Model S na záchranu života!

Rutina, jazdíte po diaľnici domov či do práce, cesta sa míňa za oknami. Zrazu však každodennú rutinu naruší vodič auta pred Vami, jazdiaci z jednej strany cesty na druhú. Je opitý? Alebo niečo horšie? Čo by ste spravili v tejto situácii Vy?

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

Tesla predstavila pretekársky špeciál, chystá aj šampionát!

Tesla, jednoznačne najznámejší výrobca elektromobilov súčasnosti. Svojim príchodom spravila automobilka vo svete poriadny vietor, inovatívne autá na elektrický pohon sa stali ikonou. Ich typickou vlastnosťou je extrémne zrýchlenie, na tom Tesla stavia aj v tomto prípade. Bola len otázka času, kedy sa Tesla odhodlá postaviť pretekársky špeciál. A teraz ho tu máme!

Tesla končí s výrobou najlacnejšieho modelu!

Tesla Model X bol malou revolúciou. Priniesol štýlový elektromobil s nadupanými technológiami a nadštandardnými dynamickými parametrami. Navyše šlo o najlacnejší model z portfólia, ktorý mal byť nosným pilierom predajov. To sa aj splnilo, za 3 mesiace, ktoré uplynuli od príchodu Modelu X si ukrojil z firemného koláča viac než tretinový podiel. A najlacnejší Model X sa s nami lúči.

Tesla Model S sama naštartovala a havarovala

Autonómne riadenie. Je to technológia, ktorá rozdeľuje svet na dve polovice. Tá prvá ho uznáva a dáva mu obrovskú budúcnosť, druhá je výrazne skeptickejšia a odsudzuje ho na plnej čiare. Obe skupiny majú svoju pravdu. Technológia je v súčasnosti síce výrazne nedoladená, no v budúcnosti určite prinesie zaujímavé možnosti jej vyžitia. Tesla je jedným z jej priekupníkov. Napriek maximálnej technologickej vyspelosti sa nevyhla kontroverznému zaváhaniu, ktorého svedkom bol Jared Overton z amerického štátu Utah.

Tesla Model X, americká kráska trpí množstvom fatálnych závad

Americká automobilka Tesla má na svete množstvo fanušíkov. Ekologické, nadčasové, krásne a technologicky premyslené autá jednoducho o záujem núdzu nemajú. Na jednej strane je však marketing a dizajn, na druhej remeselná zručnosť a spoľahlivosť. Príkladom je aj Model X, ktorý je maximálne poruchový. Je pochopiteľné, že nové automobilky a ich nové modely občas trpia menšími detskými chybami. No výpis porúch Tesly X je skutočne siahodlhý, ako nákupný zoznam na Vianoce. Model akejkoľvek inej značky s takýmito poruchami by ľudia už dávno poslali pod čiernu zem, Tesle to jej priaznivci zatiaľ tolerujú. Uvidíme do kedy.

Tesla Model 3: Najlacnejšia Tesla oficiálne predstavená!

Nová dostupná Tesla je tu! Najväčším cieľom bolo vytvoriť masovo dostupné auto pre každého. Tesle sa to podarilo! Za posledné obdobie bolo zverejnených mnoho správ o bližších špecifikáciách vozidla. Veľkou neznámou však ostával samotný vzhľad vozidla. Možno povedať že v tejto oblasti Tesla nesklamala, Model 3 je krásny automobil! Tesla predstavila dostupný elektromobil, najlacnejšiu Teslu vôbec! Automobil dokáže prejsť na jedno nabitie vzdialenosť až 350 kilometrov. V predobjednávkach dosiahol počet uchvátených záujemcov neuveriteľné číslo! Za 24 hodín bolo objednaných až 150-tisíc elektromotorov! Predávať sa bude za 35-tisíc amerických dolárov, v prepočte približne za 30 600 eur. K obrovskému záujmu pomohol aj fakt, že prvých 200-tisíc dostane daňovú úľavu, dobropis na zľavu 7 500 dolárov! Sleduj video z predstavenia!

Tesla, ktorá môže byť tvoja za 499 dolárov!

Len prednedávnom svet obleteli informácie o príchode dostupnej Tesly. Jej cena sa má pohybovať okolo sumy 25-tisíc dolárov. Nebude však najlacnejšou Teslou na trhu! Teraz totiž môžeš kúpiť Teslu Model S za 499 dolárov! Tesla Model S by Radio Flyer! Sleduj video!

Tesla batérie hlásia koniec fosílnym palivám

Veterná a solárna energia urobila za posledné roky veľký pokrok, o čom svedčí aj podiel 22 % z celkového objemu vyrábanej elektriny pripisovaný práve energii z vetra a slnka. Dôvod, ktorý ich držal v úzadí bol ich limitovaná dostupnosť, resp. krátkodobosť. Slnko v noci nesvieti a vietor takisto nefúka celoročne. Práve tieto dôvody sú opakované mantry stojace v ceste úspechu a pokroku obnoviteľným zdrojom energie.

Tesla Model S: Zhorela do tla pri nabíjaní!

Model S bol v posledných niekoľkých rokoch zapojený do niekoľkých požiarov počas nabíjania, Nórsky Majiteľ Tesly Model S zažil poriadny šok! Jeho štvorkolesový miláčik zhorel do tla! Vozidlo sa ocitlo v plameňoch počas nabíjania. Tesla však nepotvrdila súvislosť požiaru s nabíjaním ako príčinu. Pozri si požiar elektromobilu Tesly z pred pár dní!

Tesla Model X: Najbezpečnejšie a najrýchlejšie SUV predstavené!

Aj napriek oneskorenej výrobe možno považovať Model X za prevratný. Model X je najbezpečnejším a najrýchlejším športovým úžitkovým vozidlom v histórii. Štandardné prevedenie s pohonom všetkých kolies a 90 kWh akumulátorom s dojazdom 400 kilometrov je zárukou, že zákazník kupuje automobil, ktorý dokáže poraziť konkurenciu! Pozri si video z prezentácie!

Tesla Model 3, ekonomický model značky

Novátorská značka Tesla prišla len pred pár rokmi s obľúbeným Modelom S. Strhlo sa takmer davové šialenstvo, skoro každý podľahol kúzlu tichého, výkonného a elegantného vozidla. Bol a aj je tu ešte jeden háčik. Cena veľmi vysoko. Tesla však chce prinášať moderné technológie všetkým a nielen hŕstke vyvolených. Práve pre nich bude Tesla Model 3.

Tesla pre náročných: 200 koní naviac pri zachovaní rovnakej spotreby!

Patríš medzi fanúšikov Tesly a milovníkov zvyšovania výkonu? Zbystri pozornosť! Nemeckí tunery z Larte Design sa postarali o jedinečnú úpravu! Ich Tesla Model S P85D s 900-koňmi je skutočne výnimočná! Výkon slávnej Tesly sa im podarilo zdvihnúť až o 200-koní! To však nie je všetko! Podarilo sa im to za zachovania rovnakej spotreby energie! Podrobnosti v článku!

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.