Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Zrážka Bugatti za 3 550 000 € s autobusom!

Zrážku s pekelne drahou mašinou si vodič autobusu "za klobúčik" nedá! Ako dopadlo vzácne Bugatti v hodnote 3 550 000 eur po zrážke s autobusom? Okrem poškodeného spätného zrkadla dostalo zabrať karbónové telo. Malé poškodenie s extrémnou škodou na majetku!

rufus v Video sekcia
08.09.2023
Diskusia:
Zdroj: bugatti.com

Video: Bugatti Chiron Pur...

Video sekcia

Ako dopadlo vzácne Bugatti po zrážke? Nenechaj si ujsť detaily stretnutia drahého superšportu s autobusom. Drahší z dvojice v súboji prehral, aj keď „zranenia“ boli minimálne.

Vzácne Bugatti Chiron Super Sport

Nehoda sa stala v Dubaji. Aj keď z nárazu nie sú kvalitné zábery, určite táto udalosť stojí za pozornosť. Video, zverejnené na sociálnych sieťach, ukazuje následky zrážky autobusu s výnimočným strojom. Poškodený hyperšport v hodnote 3 800 000 amerických dolárov, v prepočte 3 550 000 eur sa len tak nevidí.  Ide pritom o prvú oficiálne zverejnenú nehodu Chironu Super Sport na svete. Aj keď sa nejedná o vzácne prevedenie limitovanej edície z fotografii, je to výnimočná havária. Prečo? Dôvodom je cena!

Malé poškodenie, extrémne drahá oprava

Opravy sú pri luxusných mašinách drahé. O to viac peňazí si „zranenia“ karbónového bodykitu vyžiadajú v prípade vzácneho Bugatti Chiron Super Sport. Škoda bude, vzhľadom k miernemu poškodeniu, nečakane veľká.

Karbón sa nedá „vyklepať“

Ako vidieť na záberoch, Chiron Super Sport utrpel najväčší náraz na strane vodiča. Potrhané karbónové vlákna nie je možné „vyklepať“ ako v prípade „lacných plechov“ a majiteľa čaká celkom slušný prieskum firiem, ktoré sa podobným opravám venujú.

Extrémne drahá oprava

Tento luxusný stroj vyskúšal svoju odolnosť v nešťastnej zrážke. Fanúšikovia by prižmúrili oči, ak by šlo o rany nadobudnuté „v boji“ na okruhu. Opak je však pravdou. Nehoda sa stala počas parkovania na kraji cesty a bežného presúvania po meste. Koľko bude stáť oprava? Nebola zatiaľ oficiálne vyčíslená. Máš tip na možné výdavky spojené s opravou luxusného automobilu? Podeľ sa s nami o svoj tip v komentároch.

 Zdroj: autoblog.nl@supercar.fails

Bugatti Chiron Vague de Lumière

Video: Nehoda Chironu Super Sport za 3 550 000 eur v Dubaji

Video: Bugatti Chiron Pur Sport Vague de Lumière v Dubaji

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Prvé foto: Nová Škoda Superb a Kodiaq!Interiér nového Superbu aj Kodiaqu prekvapí. Čo zákazníkov poteší najviac, je plánovaný...2. September, 2023
02Hudba v aute za 30 000 €: Audiosystém za cenu Octavie Combi!Na trhu luxusných auto doplnkov a vychytávok sa objavil nový výstrelok pre prominentov....6. September, 2023
03739 koní: Najsilnejšie SUV vyrábané v Bratislave!Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé vo verzii GT Package ťa dostane. Akcelerácia z 0 na 100 km/h...4. September, 2023