10 minút, ktoré vám ušetria problémy pri kúpe alebo predaji auta

Kúpa jazdeného auta nie je pre laika jednoduchá vec. Aj keď auto môže zvonka a zvnútra vyzerať dobre, pod pekným kabátom sa môže skrývať hotová katastrofa. Tá vás môže v budúcnosti stáť ďalšie veľké investície. Preto je dôležité auto pred kúpou celé skontrolovať a to od náprav, cez brzdy, motor, karosériu až po lak. Pozrite si podrobné video takejto kontroly auta, ako aj ďalší postup pri predaji a kúpe, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci GARÁŽ.TV.

Autobazar.EU v Auto-moto zaujímavosti
29.11.2021
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Audi A4 Avant 2.0 TDI 170k

Auto-moto zaujímavosti

Tomáš z GARÁŽ.TV, prekonal ťažký úraz, po ktorom bohužiaľ skončil na invalidnom vozíku. Tomášova rehabilitácia pokračuje ale potrebuje na ňu ďalšie finančné prostriedky. Preto sa rozhodol predať svoje AUDI A4 Avant 2,0 TDI S-Line (2009), aby mal financie na pokračovanie svojej liečby a rehabilitácie. Tím Autobazar.EU mu chce, rovnako ako jeho kolegovia z Garáž.tv pomôcť pri získaní ďalších financií.

10 minút, ktoré vám ušetria problémy pri kúpe alebo predaji autaZdroj: Autobazar.EU 

Pri príprave Tomášovho auta na predaj, prešlo auto kompletnou kontrolou. Vznikol tak videonávod pre všetkých kupujúcich, aj takých čo sa do áut nevyznajú. Ukážeme vám, aké základné veci si viete skontrolovať aj bez toho, aby ste so sebou brali automechanika.

Ako na to si pozrite v tomto 10 minútovom videu:

 

Ak by ste mali záujem o toto auto, pozrite si inzerát:

https://www.autobazar.eu/audi-a4-avant-20-tdi-170k-id20431852.html

10 minút, ktoré vám ušetria problémy pri kúpe alebo predaji auta

 

Pokiaľ toto auto kupovať nechcete, ale radi by ste Tomášovi pomohli v jeho životnej situácii, môžete prispieť akoukoľvek sumou na jeho transparentný účet:

https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK3709000000005174558621


A pripájame ešte odkaz od Rasťa Chválu z GARÁŽ.TV 

Späť na magazín

Diskusia k článku