28-tisíc kilometrov so ženou a dieťaťom po Európe!

Absolvovať 28-tsiíc kilometrov dlhú cestu s malým dieťaťom a priateľkou na side car motocykli? Nemožné? Čo ty na to? Pozri si úžasné fotografie z tohto výletu! Chce to odvahu, necháš sa inšpirovať? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
20.01.2016
Diskusia:

28-tisíc kilometrov so...

Auto-moto zaujímavosti

Výhovorky? Nechaj sa inšpirovať?

Ak si niekedy premýšľal o podobnom výlete, bolo to zrejme v období, keď si nemal žiadne záväzky a disponoval si veľkým množstvom voľného času. Že sa ti tvoj sen o výlete po Európe nepodarilo vtedy splniť? Netreba nič ľutovať. Inšpiruje ťa tento odvážny muž, ktorý sa na podobnú cestu vybral s priateľkou a malým dieťaťom!

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Dopravný prostriedok

Necestoval plne vybaveným karavanom! Jeho dopravným prostriedkom sa stalo netradičné vozidlo! Pre svoj výlet si vybral stroj 2014 Ural Ranger! Áno, ide o „sidecar!“ So svojou priateľkou a len 4-ročným potomkom prešiel Európu. O neskutočný zážitok sa postarala trasa o dĺžke takmer 30-tisíc kilometrov. Počas výletu navštívili až 41 krajín! Ešte nejaké výhovorky? Sleduj neskutočné fotografie z ich ciest a nechaj sa inšpirovať!

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Pochybnosti

Ak sa podrobne zamyslíš nad podobným výletom, napadnú ťa argumenty o tom, aké je podobné dobrodružstvo so ženou a malým dieťaťom nebezpečné, že je také správanie vrcholne nezodpovedné a, že nie je možné absolvovať podobnú cestu v dnešnom nebezpečnom svete. Nachvíľu sa však zamysli, aké by to bolo krásne, ak by to vyšlo. Áno, na takú cestu sa nemôže vydať každý a všetci členovia takejto „expedície“ podstúpia riziko. Hovoríš, že máš rodinu, ktorá by to zvládla? Rozhodnutie je len na tebe!

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Bláznivý nápad!

Keď ten odvážny nadšenec začal plánovať svoju cestu, podporila ho aj jeho priateľka Oana. Obaja si povedali, že chcú svojmu dieťaťu dopriať taký zážitok a odmietli ďalej odkladať svoje sny! Samozrejme, je ti jasné, že ide o poriadne bláznivý nápad! Priprav sa na reakcie okolia!

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Zážitky na celý život

Nocovanie na streche hotela v Maroku, návšteva v Andalúzii, v Írsku, Anglicku, Francúzsku, Portugalsku, zážitky z Nórska, východ slnka a kempovanie vo Fínskej divočine, plavba trajektom z Estónska, ochutnávanie miestnych jedál, jazda na ťavách, divoké opice, piesočná búrka na Sahare na vlastnej koži, to sú len niektoré so zážitkov z výletu!

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Chce to odvahu!

Absolvovať 28-tsiíc kilometrov dlhú cestu s malým dieťaťom a priateľkou na netradičnom motocykli? Nemožné? Čo ty na to? Čo hovoríš na tieto úžasné fotografie z ich výletu? Chce to odvahu, nechcel by si podobné zážitky zažiť aj ty a mať také fotografie v tvojom rodinnom albume? Nikdy nie je neskoro!

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Výlet po EurópeZdroj: reditt.com

Zdroj foto: Rovnaký ako na konci článku 

Zdroj. reditt.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Slovenská driftovačka E36 Culture!E36-tka mala enormný predajný úspech na trhu a pre svojho nástupcu nastavila latku dosť...8. Január, 2016
02Aktuálne: Pozor na falšované oleje!Ak si si v minulosti kúpil pre svoje auto olej niektorej z bežne dostupných značiek za...9. Január, 2016
03Video: Test vodného Lamborghini v San Diegu! San Diego zasiahli povodne. S hlbokou vodou sa museli vysporiadať aj vodiči. Povodne...11. Január, 2016