457-koňové AMG delo za cenu Octavie Combi!

Top ponuka k zváženiu v otázke kúpy nového automobilu? Pri pohľade na tento brutálny stroj stratíš reč. Neveríš? Výkon 457 koní, brutálne parametre. Mercedes-Benz C 63 AMG delo za koľko? Supercombi môže byť tvoje za 22 490 € - ešte stále zvažuješ kúpu Octavie combi?

rufus v Auto-moto zaujímavosti
30.08.2020
Diskusia:

Mercedes-Benz C 63 AMG...

Auto-moto zaujímavosti

Top ponuka k zváženiu v otázke kúpy nového automobilu? Pri pohľade na tento brutálny stroj stratíš reč. Neveríš? Sú medzi nami vodiči, ktorí viac ako na vek vozidla, pozerajú na reálne schopnosti a životnosť vozidla. Tu si správne. Podobný pohľad sa výrazne oplatí, čo sa týka výdrže aj parametrov. Namiesto klasického trojvalca si prídeš pod kapotou na svoje. Na konkurenciu rovno zabudni.  

Mercedes-Benz C 63 AMG delo za 22 490 €Zdroj: mobile.de

Akcelerácia

Dynamické vlastnosti sú prvý predpoklad úspechu. Môžeš si odškrtnúť. Výkon? Až 457 koní. K tomu, vzhľadom na rivalov, brutálne parametre. Zaujíma ťa akcelerácia? Staršia strela zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy. Špeciálny AMG Driver 's balíček ako bonus pribalí maximálnu rýchlosť až  280 km/h.

Mercedes-Benz C 63 AMG delo

Ak patríš medzi vodičov, ktorí vedia, čo znamená povesť rekordéra výdrže vo svete automobilových značiek, nemôžeš šliapnuť vedľa. Automobil má najazdených 182 000 kilometrov, ide o stále zaujímavú ponuku. Vyšší vek a určitý nájazd na tachometri ti vykompenzujú viac ako svižné vlastnosti a neoceniteľný prvok – praktický kufor so štedrým batožinovým priestorom.

Starý dobrý „medveď“

Ročník výroby 2008 je tu spomínaný preto, aby si pochopil, že vek je skutočne len číslo. Zamysli sa, koľko podobných modelov iných značiek dokáže sľúbiť podobnú životnosť a odolnosť ako značka s 3-cípou hviezdou v znaku? Ak si už zažil agilné vlastnosti Mercedesu C63 AMG T na vlastnej koži, vieš, že je skutočne o čom hovoriť.  Výkon vyskočil na obdivuhodných 336 kW.  Čo dokáže 457 koní v podaní  6,2litrového benzínového osemvalca pod kapotou? Motor so zdvihovým objemom viac ako 6 litrov v komfortnom kombíku s množstvom priestoru. Je niečo ďalšie, čo si možno priať?

Dokumentácia

Automobil nikdy neprekonal vážnu dopravnú nehodu alebo opravu. Rovnako pravidelne navštevoval autorizovaný servis a disponuje kompletnou históriou a servisnou knižkou. Označenie C W204 rozhodne zaručí, že sa na jeho vlastnosti možno spoľahnúť a to poriadne dlhý čas.

Mercedes-Benz C 63 AMG delo za 22 490 €Zdroj: mobile.de

Technický stav

Rovnako poteší informácia, že okrem absolvovania pravidelných „zdravotných prehliadok“ sa priprav na nečakane zachovalú legendu. Automobil si zaslúži všetky slová chváli a starostlivosť predchádzajúceho majiteľa je viac ako viditeľná. Kúpiť dnes Mercedes s kultovým označením W204 je zaujímavou ponukou. Ktoré vlastnosti hodnotíš ako najsilnejšie? Aká je tvoja skúsenosť s modelom? Podeľ sa o svoje skúsenosti v komentároch.

Doplnky

Ak na cestách nejaká farba vyslovene prevládala, bola to strieborná farba. Tento strieborný lak v kombinácii s diskami kolies a čiernou kožou v interiéri pôsobí elegantne, profesionálne a športovo zároveň. Pre komfort nechal predchádzajúci majiteľ nainštalovať tónované sklá.

Zaujímavá cena

Čo sa týka ceny, je tento „medveď“ zaujímavou voľbou, ktorá rozhodne nezruinuje tvoj rozpočet a nezhltne tvoje úspory. Mercedes-Benz C63 AMG je na predaj za lákavú cenu. Spomínané parametre sú ti k dispozícii po zaplatení sumy 22 490 eur. Za porovnateľnú cenu kúpiš Octaviu Combi 1,0 TSI v základe. Ešte stále zvažuješ kúpu novej Octavie Combi?

Mercedes-Benz C 63 AMG delo za 22 490 €Zdroj: mobile.de

Mercedes-Benz C 63 AMG

                                                
   
Možnosti financovania: online pôžička
Stav vozidla: bez nehôd
Kategória: combi
Druh/určenie:  pôvodná nemecká verzia
Nájazd: 182 000 km
Zdvihový objem: 6 208 cm3
Výkon: 336 kW (457 koní)
Druh paliva: benzín
Kombinovaná spotreba: približne 13,7 l/100 km
Spotreba (mesto): približne 21,1 l/100 km 
Spotreba (mimo mesta): približne 9,5 l/100 km
Emisie CO₂/emisná trieda: približne 326 g/km, Euro4
Počet miest na sedenie: 5
Počet dverí: 4/5
Prevodovka: automatická
Prvá registrácia: 09/2008
Klimatizácia: Áno
Parkovací asistent: vpredu, vzadu
Airbagy  (predné, bočné a ďalšie airbagy
Farba (výrobca): PALLADIUMSILBER - METALLICLACK
Farba:  Strieborná metalíza
Interiér:  Koža, čierna
Environmentálny znak:  4 (zelený)
Cena:  22 490 €

Zdroj: Mobile.de

Mercedes-Benz C 63 AMG delo za 22 490 €

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nájazd len 31 900 km, mentolovo zelená: 17-ročné Audi za 39 999 €Audi RS6 C5 ponúka 3-priestorovú karosériu a excelentné parametre. 17-ročná legenda...16. August, 2020
02Dacia Duster cabrio: Vietor vo vlasoch za menej?Omyl prírody alebo zaujímavý model do mesta a pre zábavu? Čo ponúka rarita, ktorá sa stala...2. September, 2020
03Video: Čo dokáže nový armádny obojživelník z Ruska?Odolnosť až do -50 stupňov Celzia + bojová výzbroj. Existuje lepšia kombinácia parametrov...24. August, 2020