Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Chevrolet

Najlacnejšie ojazdené auto na svete: Chevrolet Corvette za 0,91 €!!!

Kúpa ojazdeného auta je vždy hotovou alchýmiou. Keď už máte vybratý konkrétny model, začína nekonečné hľadanie. Ročník výroby, typ motora, nájazd, stav, cena. Nájsť medzi tým všetkým ideálnu rovnováhu je hotovou vedou. Občas je však jeden parameter natoľko atraktívny, že ostatné idú bokom. Napríklad cena. Extrémne nízka cena.

Lacnejší Mercedes-Benz? AMG z Chevroletu!

Ako prekvapiť okolie s vozidlom zo znakom Mercedes-Benz a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet? Lacnejším Chevroletom Mercedes-Benz vyrobeným na základe originálu, ktorý sa nedá údajne napodobniť! Alebo predsa? Pozri si zaujímavý pokus o znovuzrodenie lacnejšieho Mercedesu! Nový hit internetu - Mercedes-Benz CLK 55 AMG vyrobený z Chevroletu!


Chevrolet Colorado – malá, stredne veľká dodávka

Patríte medzi aktívnych ľudí s viacerými športovými koníčkami? Často riešite problém, ako pohodlne a bez oškretého interiéru (alebo skákajúceho „pongratzu“) previesť bicykle, katamaránové plaváky, surf alebo kanoe? Tak práve nový Chevrolet Colorado s atraktívnym vzhľadom a praktickými rozmermi je pre vás ten pravý.

Chevrolet Niva ukazuje svoju novú tvár!

Keď sa medzi znalcami automobilov povie Niva, každý vie, o čom je reč. Lada Niva je tak známym automobilom, že vlastne netreba byť ani znalcom na to, aby ste ho poznali. Auto s rovnakým názvom má vďaka spolupráci s Ladou aj americký Chevrolet. Táto Niva je však skôr modernejšia, štýlovejšia a zameraná na širšie masy zákazníkov. A vyzerá takto.

2016 Chevrolet Camaro: Verzia bez strechy odhalená!

Nové Camaro vo verzii kabriolet má niečo, po čom sme všetci túžili. Už dlhšiu dobu sa vývojové oddelenie snažilo prísť so skladacou pevnou strechou, ktorá nielen prikrije batožinový priestor ale aj dokonale doplní tvrdý vzhľad Camara. Z obrázkou je zrejmé, že sa to konečne podarilo! Nové 2016 Camaro SS bez strechy vie ako na seba strhnúť pozornosť!

Nový Chevrolet Cruze poriadne schudne!

Značka Chevrolet sa u nás pomerne dobre uchytila. Žiaľ, dnes už svoje zastúpenie na Slovensku nemá, novinky však prináša aj naďalej. Jednou z nich je nová generácia úspešného modelu Cruze.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.